Reklama

MILENKA NEBO RADĚJI MANŽELKA??

(Čt, 17. 9. 2015 - 15:09)

ty trubko? Proč by to nemělo vyhovovat? Je to ideální stav.
Ty znáš jejího milence?

a kdo čeká na t (Čt, 17. 9. 2015 - 10:09)

ty trubko?

a kdo čeká na t (Čt, 17. 9. 2015 - 10:09)

ty trubko?

fero (Čt, 17. 9. 2015 - 06:09)

Od 14 let vím, že nemůžu...Idealní, docela závidím.

17.9. (Čt, 17. 9. 2015 - 05:09)

Od 14 let vím, že nemůžu...Já bych zas rád věděl, co jsi pekl s tou druhou. No nic.Přesně tak,záleží na tom,co od vztahu oba očekáváte...

Milenka nebo ma (Čt, 17. 9. 2015 - 01:09)

Radši žádná z nich,všechny jsou to doroty!

pro nevěřící (St, 16. 9. 2015 - 21:09)

Od 14 let vím, že nemůžu mít děti, takže mi to v dospělosti nějak žíly nervalo, ani jsem nikdy nepřemýšlela o adopci. A ani o manželství, i když nápadníci byli.
A, světe div se, mám 16 let ženatého milence. Proč? Protože mám ráda svůj klid a nechci, aby mi ho kdokoliv narušoval. Nechci se nikomu přizpůsobovat, v tom štěstí nevidím. Štěstí vidím v mé práci a příjemném příteli, který se o mne stará, když je ouvej a dělá mi společníka do pohody i nepohody. A ve svých přátelích.
A proč má on mě? Jeho žena je věřící a tak s ní zrovna legrace v posteli není. Pro vdané ženy podotýkám, že se jí nijak nevysmívám, respektuji její náhled na život, i její averzi vůči sexu, když se narodil syn. Jen si myslím, že to manželovi měla říct hned, ne až když se narodil kluk.
Ale já jsem takhle spokojená, on také, tak nám ta trojka vyhovuje. Alespoň nám dvěma. Jestli ona o tom ví, to nevím, neptala jsem se. Je mi to jedno. Spíš si myslím, že by se jí ulevilo, že má jednu normální, pracující ženskou a ne 10 náročných kočiček.

Kitty pro alien (St, 16. 9. 2015 - 18:09)

Hele já se tě ptala jen na věk, křestní jméno mě nezajímá. Nevím proč je to takové tajemství, že to nemůžeš uvést na anonymní diskuzi, vždyť by tě neubylo. Ale ty jsi takový srab, že nenapíšeš ani to. Hlavně že tu ostatní poučuješ a píšeš tu takový plky. Tak čau.

(St, 16. 9. 2015 - 15:09)

Ale jo, myslela jsem to...Alien, buď v pohodě. To je ta megera, co se tady navážela do Marie, ale protože ta už na pindu nereaguje, tak se tady celá šťastná, že má do koho, bude trefovat do tebe. Tomu ona říká, že je šťastná - ha ha.

"Milenku ž. milence není třeba zesměšňovat - ta už je směšná sama. Proč? Protože má, jak píšeš, poměr s někým, kdo má nedostatek úcty k sobě i ostatním a je povrchní."
Zajímavé, napsal bych to jinak:
"Manželku zahýbajícího manžela není třeba zesměšňovat - ta už je směšná sama. Proč? Protože má manželství s někým, kdo k ní nemá dostatek úcty a je povrchní".

alien (St, 16. 9. 2015 - 13:09)

Normálně stebou v podstatě...Však jsem taky nic o nepr.ání nepsala :)

alien (St, 16. 9. 2015 - 13:09)

můžeš vysvětlit jak to...Ale jo, myslela jsem to právě i tu manželku. Není o nic míň zoufalá, než tzv. směšná milenka, která na tom všem ztratí nejmíň. Nechat ze sebe dělat bl.ku a tvářit se jako svatá mučednice, na tom není nic obdivuhodnýho a taky to není známka sebeúcty. O tom asi tak zhruba můj příspěvek byl. To, jak si to kdo přebere, už je na něm.
Věk i křestní jméno jsou pro vyjádření určitýho názoru celkem o ničem. A na ostatní dohady ohledně svý osoby nemám potřebu reagovat, ani nemám zapotřebí zdůrazňovat, že jsem spokojená ;)

jojojo (St, 16. 9. 2015 - 12:09)

Taky mi tenhle příspěvek...Normálně stebou v podstatě souhlasím Má to ale jeden háček, že prcat se musí. A když... ?

16.9. (St, 16. 9. 2015 - 11:09)

Jsi úžasně naivní. Nic ve...A co je na tom za divočinu? Jedna pomáhá třeba splácet hypotéku a druhá vzdychá nad tím,jak ukrást manžela manželce.Možná moc práce,ne.

alien (St, 16. 9. 2015 - 11:09)

Jsi úžasně naivní. Nic ve...Je mi dost na to, abych nebyla naivní, ale ještě ne tolik, abych nebyla idealista.

Kitty pro alien (St, 16. 9. 2015 - 11:09)

Jsi úžasně naivní. Nic ve zlém, ale můžu se zeptat, kolik je ti let?

alien (St, 16. 9. 2015 - 09:09)

ale i když se má mož doma...Taky mi tenhle příspěvek přijde dost povrchní. Zaprvé: Co to je mít se jako ve vatě? To znamená servis a sex, nebo i něco navíc, nějaké souznění i v jiných oblastech, pochopení, důvěru...? Zadruhé: "Touží po jiné vagině"... Pokud ženy redukuješ jenom na vagíny, pak sebe asi zřejmě taky... což by pak mohlo i leccos vysvětlovat. Nedělej si zbytečné naděje - hodně mužů hledá víc než jenom vagínu, a právě proto jsou někteří nevěrní (čímž netvrdím, že spoustě nejde fakt jen o sex. dobrodružství a zvýšení sebevědomí - to už je ale zase ta povrchnost a nedostatek úcty k sobě i ostatním). Zatřetí: nevěra je právě zrada, což je důležitý. Že v kvalitním vztahu (nejen manželským nebo partnerským) nemá zrada nebo lež místo. Pokud tam je, je něco hodně špatně - buď na aktérech, nebo na vztahu. Na zradu se sice možná neumírá, ale všechny zúčastněné to nějak poznamená. Můžeš si namlouvat, že o nic nejde, že je to jen to tvoje "živočišno", ale to na věci nic nemění, je to jenom snaha tímto zesměšňováním celé věci i příp. milenky ("urvala kořena") zakrýt svoji vlastní bolest a ponížení.

16.9. (St, 16. 9. 2015 - 09:09)

ale i když se má mož doma...Nevěra je zrada ale neumírá se na to.Mýlíš se,spoustu žen páchá sebevraždu právě z takového důvodu...

Míša (Út, 15. 9. 2015 - 19:09)

že je ta ženská co tu napadá Marii na palici je jasné už z toho, že jí nevadilo, když "Já" psal, že má milenku. A proč jí to nevadilo? protože on jí nemůže ohrozit. Volná Marie ano a z toho má ta parohajda děs. Proto tady do ní tak směšně šije.

15.9. (Út, 15. 9. 2015 - 19:09)

Každá žena není štětka....Také si myslím,že máš mylné představy nač žena muže potřebuje...

logik (Út, 15. 9. 2015 - 18:09)

Každá žena není štětka....Myslíš, že by jí měl použít i na vaření večeře???
Co je chlap, kterého má žena jen na uspokojení sexuální potřeby? Pořád nepobírám, jak tě běžné lidské vztahy rozčilují. Ty nejsi ok, vyřeš si to.

Reklama

Přidat komentář