Reklama

MILENKA NEBO RADĚJI MANŽELKA??

No (Čt, 27. 8. 2015 - 22:08)

Až odejdou z domu na školu...já se taky vracím jen za servisem. Nebudu si nic nalhávat. Ono po 16 letech už nějak to nadšení z manželky zmizelo.

(Čt, 27. 8. 2015 - 19:08)

To je pěkný někomu takto...Až odejdou z domu na školu nebo do svého.
A abys byla aspoň trochu v obraze, má drahá žena se mi snažila plánovat život poslední 4 roky. V té době jsem si našel vdanou přítelkyni a manželka mě přestala zajímat. Že jsem jí nevykopl jen kvůli dětem, to je jí jasné.
A upřímně, bez napadání se tě ptám, ty věříš, že muži se vrací od milenek domů k manželkám? Ve svém věku už vím, že se vrací hlavně za servisem a za dětmi.

27.8. (Čt, 27. 8. 2015 - 16:08)

To je pěkný někomu takto naplánovat život.A kdy to je,když děti dorostou?

(Čt, 27. 8. 2015 - 16:08)

no to jsi borec. Neví a jak...Je mi naprosto jedno jestli se to domákne a ano, mám volnou pracovní dobu.
Bohužel už nemám čas na tvé zajímavé dedukce, hlavně když o vztahu nic nevíš, takže zatím čau.

Jen dodám, fůra chlapů je s manželkou jen kvůli dětem.

(Čt, 27. 8. 2015 - 15:08)

Doufám, že jsi takový...Ne, opravdu neví, že mám milenku, ale ví, že jak děti dorostou, jdu pryč. Děti jsme měli mladí, bude to ještě šťabajzana :)), ne nějaká padesátka.

Pro 27.8.: kdyby létaly talíře, letěla by i ona. Tady jí nepatří nic, jen ty děti.

27.8. (Čt, 27. 8. 2015 - 15:08)

Tvoje jednání mi také přijde dost naivní. Co když některá z žen začne jednat?

Bůh (Čt, 27. 8. 2015 - 15:08)

se postará o to, aby nastala spravedlnost a ten, kdo se dopustil nějaké špatnosti, je, i když to nemusí být hned, potrestán. Pak se ptá proč? Proč já? Jenže je třeba zalovit v paměti a někdy nalistovat i dost zpět. Funguje to.

takže v krátkos (Čt, 27. 8. 2015 - 14:08)

Já jsem se trápila, můj manžel se trápil, jeho potenciální, a pak už milenka, měla též osobní i zdravotní potíže. Takže je příležitost svedla dohromady a vzájemně se utěšovali a dělali si dobře a mě osamocenou, v tom trápení, manžel nechal. Jenže pokaždé se rozdají karty jinak. A kde je teď černý Petr? To tady psát nebudu, ale už delší dobu je mi skvěle a už dávno se netrápím já, ani můj manžel.

27.8. (Čt, 27. 8. 2015 - 14:08)

A jak se to tedy praktikuje? Vidím,že budu muset vytáhnou chytrou knihu...

I. (Čt, 27. 8. 2015 - 14:08)

To, že má ženatý muž milenku je dneska ta běžné. V podstatě nevěrný chce být každý ženáč, prostě doma ženská mu zevšední, což je normální. Ale chlap chce nové vzrušení, adrenalin, tajnosti, tak milenka. Nevím, ale být milenkou ženatého muže je pro tu milenku ponižující. O tom, jestli ona bude milenkou však rozhoduje ona. Muž je lovec vždy, takže taková milenka je vlastně kořist, nic jiného.

27.8. (Čt, 27. 8. 2015 - 14:08)

To není Karmický trojúhelník,ale čtyřúhelník.Ty vole...:-D

pro já (Čt, 27. 8. 2015 - 14:08)

no to jsi borec. Neví a jak dlouho to trvá a je to sousedka nebo z práce nebo ji vůbec nezná. Asi máš nějakou volnou pracovní dobu, jinak by to poznala. Ale určitě se to domákne, tomu věř. Mobily SMS, emaily, když bude chtít a zapracuje, tak se to domákne. A pak se může stát, že milenka, budeš-li volný, tě nebude už chtít a to Bůh s tebou. Amen.

27.8. (Čt, 27. 8. 2015 - 14:08)

Doufám, že jsi takový...Ta to neví,horší bude až se to domákne. To budou lítat i talíře...

pro já (Čt, 27. 8. 2015 - 14:08)

Skvěle se mi žije, cizí...Doufám, že jsi takový frajer a tvoje manželka ví jak to je a hlavně jak to bude. To by bylo od tebe fér a ne až jí bude třeba padesát, já nevím kdy vám vylétnou děti z hnízda, jí říci, opouštím tě, splnila jsi úkol, já také tak čau a dělej si co chceš. Ona totiž ženská v padesáti najde muže daleko hůře než muž padesátník. Ten může klidně ještě zalošit rodinu, ona tuhle šanci nemá. Tuhle šanci měla s tebou, rozumíš?

pro já (Čt, 27. 8. 2015 - 14:08)

jenže pak ty důsledky! To těm dvěma, kteří si užívají jako cigoši "tady a teď", vůbec nedochází. Člověk nemá soudit, aby nebyl souzen, důvod k tomu "tady a teď" ti dva vždy mají a když ne, tak si to vzájemně namluví a obhajují. Ono to "tady a teď" je opravdu časově omezené. A k té historii. Může být stejně tak nevýhodou, jako výhodou. Ono všechno má svůj rub a líc a nic není jen černé a jen bílé.

(Čt, 27. 8. 2015 - 14:08)

a jak se ti v tom žije? Jak...Skvěle se mi žije, cizí manželko. Stejně tak jako mé vdané milence. Pro mne to ponižující není, že je vdaná, tak proč by mělo být pro ní ponižující, že jsem já jsem ženatý.
Jinak, zlato moje, já nikde nic nepsal o hrdinství, nějak se ti to pomotalo. Takže to tvé "To co děláš, ač to zde tak prezentuješ, není hrdinství ani soucitnost,..." je mimo mísu.

Jen chci vychovat své děti a potom moc rád půjdu.
Jestli budu sám nebo skončím s tou mou milenkou, to nechávám osudu. Ne nějakým sudičkám na anonymní diskusi :).

(Čt, 27. 8. 2015 - 14:08)

má oproti milence svého...Bohužel ta historie bývá někdy velkou nevýhodou.
To "tady a teď" je nádhera.

Stan. (Čt, 27. 8. 2015 - 13:08)

Když je člověk nevěrný sám tak si to omlouvá že je vše OK jenže když je nevěrný protějšek tak pozná jaká je to zrada. Obojí poznání se člověkem pěkně zatočí. To druhé ale víc.

Alice (Čt, 27. 8. 2015 - 12:08)

JA ze své zkušenosti jak podváděné manželky a to už před lety, tak milenky ženatého muže, musím souhlasit. Vždy jsem to rozetla já. V prvním případě rozvodem, bohužel jsem jednala zbrkle, ale byla jsem mladá, hrdá a odpuštění mi připadalo absolutně špatným řešením, no a i jako milenka ženatého muže jsem musela vztah ukončit. On prostě pendloval mezi svým a mým domovem a nějaké rozhodnutí, i když zpočátku, a to tady už někdo psal, chtěl volit rozvod, ale abych byla holka jen na někdy kdy se od manželky utrhnul, tak to ne. Scházel mi, to je pravda, takové to těšení, ale potkaly mě pak zdravotní potíže a tak si myslím, že by mě nechal on, protože bych mu byla jako nemocná na obtíž a je lepší kopačky dát než dostat.

27.8. (Čt, 27. 8. 2015 - 08:08)

a jak se ti v tom žije? Jak...Muži nic řešit nechtějí.V takových případech spíš vše řeší ženy,jim to tak jak to je vyhovuje...

Reklama

Přidat komentář