Reklama

Miluju alkohol *** vsechno .))

Žaneta (Čt, 19. 11. 2020 - 02:11)

Litr vína denně mi také přijde docela dost. Já mám také ráda alkohol, ale v rozumné míře. Já mám teda ráda slivovici, takže si ji tak dvakrát do týdne dám, ale jen jednoho panáka. Za mě je určitě důležitější kvalita než kvantita, proto piju zásadně jen vizovickou slivovici ze stránky eshop.rjelinek .cz.

M (Čt, 28. 4. 2016 - 11:04)

Až budeš skuhrat a plazit...Chlast nepomůže, to je mi jasné. Chce si to v hlavě srovnat.

chlast (Čt, 28. 4. 2016 - 11:04)

chlaščeš do rána,tvrdá játra,sinatra,popeláři jedou,tebe taky vemou

Chlast (Čt, 28. 4. 2016 - 11:04)

Až budeš skuhrat a plazit se po kolenou,krást okenu místo jet na dovolenou,neznat své jméno,pak pozdě bude se ptát,kurva proč chlast mně má rád

M (Čt, 28. 4. 2016 - 11:04)

Chci se zlít do němoty a zapomenout......

VELLKÁDÍRA (Út, 12. 4. 2016 - 08:04)

PIČIFUKOVE klídně napiš kocourku XDDDDDDDDDDDDDD

PIČIFUKOV (Út, 12. 4. 2016 - 08:04)

Zdar zajdem na jedno jsem z Prahy :DDDD

Doktor (Po, 11. 4. 2016 - 21:04)

Ahoj. No to není tolik. Ti přecitlivělí lidé tady, to neřeš. Pokud si byla mladá v době, kdy si tohle psala, tak je vše OK. Všechno se skusí. Vím, o čem mluvím, také miluji alkohol a sou životní situace, kdy to prostě jinak nejde...

jirkaaaa (Pá, 26. 9. 2014 - 19:09)

jooo chlast, to je věc :))

pavel (Út, 5. 8. 2014 - 21:08)

jo vy ženy si neuvědomujete že máte jiné spalování a chlap prostě snese víc

sue (Út, 5. 8. 2014 - 12:08)

Tak tim kličkováním si mně Faakt pobavil !!!!je zajímavý že vy to máte tak ..a my jinak já du pak rovnou na hubu ...teď mám v háji kotník a kulhám ....!!!!!vy to prostě vykličkujete já teda ne !

Lepší chlast ne (Pá, 1. 8. 2014 - 10:08)

Dítě alkoholičky může...:DDDD

Julie (St, 28. 3. 2012 - 08:03)

Já piju piju lahvinku vína každý večer po dobu cca 10 ti let a nemám s tím žádný problém.

Hans (Út, 27. 3. 2012 - 23:03)

Verko, jestli piješ litr vína denně, je už jen otázkou času, kdy u Tebe vypukne alkoholická jaterní cirhóza. A ta už se vyléčit nedá a dříve nebo později se na ni umírá. Holky a ženy, platí to všobecně pro vás všechny. Alkohol nechte radši mužům nad 21 let, ženská játra jsou menší a nemají takové enzymatické vybavení jako mužská. Když si dám někde s dámou dvě deci, tak ona dostává de facto mnohem větší dávku než já. V tom je riziko ženského pití a já v této otázce pro rovnporávnost určitě nejsem. Holky, tak jako nikdy nebudete skákat do dálky osm a půl metru a tak jako nikdy nebudete běhat stovku pod 10 sekund, tak nikdy nebudete schopné detoxikovat alkohol tak efektivně jako muži.

Petr (Út, 27. 3. 2012 - 23:03)

Verko, je to cesta do pekel. Jsi již v prvním patře alkoholové závislosti a ta obvykle končí špatně. Ale jsi pořád ještě v tom prvním patře, léčba je ještě (zatím, dlouho to trvat nemusí) možná. Ale podstoupit ji, znamená se už před ní psychicky vyrovnat s doživotní abstinencí. Pracuji v psychiatrické léčebně, na oddělní závislostí.

Mates (Út, 27. 3. 2012 - 20:03)

Jestli nějakou z vás baví milování v opilosti, tak vás chci :-) a ještě když u toho budete kouřit cigára.. to mě nejvíc rajcuje..

Lukáš (Ne, 8. 6. 2008 - 01:06)

To víš, že šílíme. Co se střízlivou upejpavkou? Hučíš do ní celý večer a pak ti řekne, že na to dneska nemá náladu. Pak nezbývá než ojet třeba svojí Karimatku!

Karimatka (Ne, 8. 6. 2008 - 00:06)

Jen si dej,muží přímo šílí po opilých kurvách.Až se budeš někde válet na lavičce,kéž by tě alespoň 5 chlapů ojelo.

Hanka (So, 7. 6. 2008 - 11:06)

Není nad to se pěkně nabumbat a být veselá! Jako já včera! Bez alkoholu by byla v životě nuda. Tak jako jsou nudní lidé, kteří nepijí.

pro všechny.... (St, 14. 5. 2008 - 23:05)

http://www.ordinace.cz/clanek/cirhoza-jater/

Reklama

Přidat komentář