Reklama

MMS - Jim Humble

vašík (Pá, 27. 7. 2012 - 21:07)

Vašíku, i ty tvrdíš, že...Tak jsem myslel že tady je...
Já netvrdím nic o vyléčené rakovině,s tou jsem zatím zkušenost naštěstí neměl, já pouze sděluji svou vlastní zkušenost, že s neuralgický problém, se kterým jsem asi 4 roky chodil ke všem možným lékařům, s výsledkem, že mi primář neuralgie řekl "na rovinu" že se s tím nedá nic dělat a že výzkum této choroby je ve vývoji
tak tento problém mi po třítýdením užívání MMS prostě zmizel.Takže nejsem žádným zaníceným propagátorem MMS, ale nejsem ani jeho odpůrcem a jako důkaz o prospěšnosti tohoto doplňku stravy /jak se dnes říká/ mi stačí i to v kolika případech to pomohlo v rodině.

Roman (Pá, 27. 7. 2012 - 21:07)

Vy co zde lžete, že jste se vyléčili s MMS nelžete a už se přiznejte.

Kolik Vám Humble Tučňák platí, už se přiznejte. To bude balík jako prase :))))))))) nelžete už to víme!

A pravda zvítězí :)))))))))))))

A konečně bude prokázáno, že jsme měli pravdu.

A konečně nebudeme za blbce :)))))))))))

Roman (Pá, 27. 7. 2012 - 21:07)

Armagedon už, se blíží a Humble je nový vůdce sekty :)))))))))

Roman (Pá, 27. 7. 2012 - 20:07)

Další pán, který víí, že lžu :)
A stále :)

To je tak zajímavé, poslouchat co, že to všechno jsem :))))))))

A jak to každý víte :))))))

ale bohužel, blbců a těch co ví, je opravdu hodně :)))))

Asi mě tady brzo vodhalej. Jsem Tučňák Humble :))))))))))))))

Roman (Pá, 27. 7. 2012 - 20:07)

A lež má krátkéé nohy :):)

Návštěvník (Pá, 27. 7. 2012 - 20:07)

Dobrý den Pane Černý, ano...Stále lžete, pane Roman?
Stále tvrdíte, že MMS může léčit a vyléčit rakovinu, aniž jste to doložil jediným věrohodným důkazem?

už to, píďo, (Pá, 27. 7. 2012 - 19:07)

Dobrý den Pane Černý, ano...radši nehul...

Roman (Pá, 27. 7. 2012 - 18:07)

A už tady máme dalšího soudce :)))))
jistě na vysoké úrovni myšlení :)

Roman (Pá, 27. 7. 2012 - 18:07)

v naší společnosti stále převažuje heslo, kdo nekrade okrádá rodinu.

Také téměř každý z nás, pokud se otom neví krade. troufám si tvrdit, že je to 90% z nás.
A 90% z nás, se bude chovat uplně stejně jsko naše Vláda a bude krást ve velkém.

Kdo nekrade je často považován za vola a blbce, dle souditele :):)

Kdo sám krade a často lže, ve svůj prospěch.
Jen těžko může někomu věřit, že něko jiný nekrade a už vůbec nemůže uvěřit, že něco pro někoho dělá zadarmo.

A celé jeho soudy jsou ukázkou jeho osoby a myšlení.

A naše společné myšlení a úroveň naší společnosti, je dobře vidět v naši vládě, která je pouze odrazem nás samých.

Pokud by v naši společnosti, bylo 90% poctivých, to stejné bude i v naši vládě.

A tak to je :)

Roman (Pá, 27. 7. 2012 - 17:07)

Dobrý den Pane Černý, ano jistě nemusíte znát ani vy ve svém působení, ty kteří se vyléčili z rakoviny s pomocí MMS a vyhli se i chemoterapii.
Ano MMS užívájí pacienti i při chemo, ale jsou lidé, kteří se vyhli chemoterapii a rakovinu porazili i tak.

Také jsou lidé, kteří nedodrželi dávkování a léčbu MMS ukončili s neznalosti o pomalém dávkování a udělali chybu a spěchali a pak jim bylo jen hodně špatně.

Někteří tuto chybu nenašli a také pak tvrdí, že je to nanic a je potom jen strašně špatně.

Ale je pak je tady velká řada lidí, kteří dodržují dávkování a odmítli i chemo a uzdravují se a nebo mají čisté lékařské nálezi, kde jen lékař kroutí hlavou a neví proč.

Znám osobně muže, který pomáhá více jak dvaceti lidem, kteří mají rakovinu i takzvaně neřešitelnou a u Všech těchto lidí je rakovina na ústupu.

Krom MMS1 MMS2 DMSO doplněje potřebné vitamíny a mineráli, také vhodně upravuje stravu a také si tento každý pacient sám měří PH v těle a podle toho si upravuje stravu.

U všech těchto pacientů, kteří dodržují dávkování, rakovina umírá a mnozí lékaři u těchto pacientů jen kroutí hlavou.

Také znám staršího muže, který se bál i operace nádoru, jednoduše proto, že měl obavu, že operaci nepřežije.

Použil pouze MMS a jeho Nádor 10cm po cca roce užívání, se zmenšil na 5cm.

Ale bohužel, tady téměř každý, ihned provádí soud otom, že je člověk, který MMS zná a léčí se sním či celou rodinu označen za prodejce.

Tyto soudy urážky a další bláboli o žiravinách a změnách DNA a zničených imutních systémech, vycházejí pouze od, těch, kteří o MMS neví téměř nic.

A kdo soudí druhého, většinou ukazuje svůj vlastní profil a svojí úroveň i v myšlení.

Také vypovidá o agrsivitě a mnoho dalšího o samém souditeli.

Víte žárlivý násilník a hajzl, který sám podvádí svoji obět, nikdy nemůže uvěřit, že jeho partnerka je věrná.
Jednoduše proto, že nevěří sám sobě a je to super sobec a tak tedy žádné ženě neuvěří.

Nadávky a urážky a soudy o této, ženě, naprosto přesně popisují vlastní profil Muže, který ženu týrá.

Takhle je to podobně s každým kdo někoho soudí uráží a ponižuje.

K.Černý (Pá, 27. 7. 2012 - 17:07)

Pane Romane, vemte si tak hektolitr MMS a jdetě do Domu světla ( je tam mnoho nemocných HIV)
určitě nebudou proti tomu, aby si to vzali pač pro život udělá člověk cokoliv, ale zůstaňte s nima až do konce!! Aby jste se jim mohl podívat do očí, až se jim přihorší!!! Já vím, že každej by si přál lék na všechno, ale bohužel to nikdy nebude možné!!! Omlouvám se všem, ale pravda bolí a věříte tomu pač je to pro spoustu lidí poslední řešení.

K.Černý (Pá, 27. 7. 2012 - 17:07)

jj práce jako každá jiná, nejdříve mi bylo špatně, ale zvyknete si, aspoň nikdy nesvačím sám :D. Má to i své výhody o nemocech vím skoro všechno jsem jeden z mála kterej je vidí hodně zblízka. Už to dělám 15 let a nikdy jsem se víc nenaučil. Víte, to nahoře byl, jen můj názor. Vím o lidech co říkají, že jim MMS pomohlo, ale nikdy se neléčili jen tímto drekem. Vždy chodili, na ozařování, užívali i jiné léky, vysoké dávky kortikosteroidů a kortikoidů, bioléčba, chemoterapie, tak si pak vyberte jestli přežili díky ověřeným metodám?? Nebo díky mms?? MMS vám může vytvořit nádor, ale opět záleží na organismu, někdo kouří do konce života a pak umře na chřipku, ale na 100% to nežádoucí účinek má. Kdyby to fungovalo, tak už to budě nějaký farmaceutický podnik vydávat za své!!! A je dost možný, že by se Jimma, někdo rychle zbavil. Kdyby to byl můj nápad. Díky kterému bych zbohatl vydal bych další a další podobnou knihu, pač kdo má hodně chce mít ještě víc.

Romane&romá (Pá, 27. 7. 2012 - 16:07)

Další novinky, ze světa...Svět je stále lepší a lepší .....a to je tááááák dobře ... :-DDD

A už to tady bude jen samej chytrák a vědec :)))))))))))))))))
A pak už nebude očem psát :)

Roman (Pá, 27. 7. 2012 - 16:07)

Další novinky, ze světa Vekého Humble Tučňáka :

Humble Buble, už vymyslel, že bude rovnou žiravinu a život ohrožujícíí nebezpečnou a rakovinotvornou látku MMS přímo do nádoru.

Pak se hrozivé účinky a zvětšování nádorů urychlí :) aještě pozměnil DNA a z nádoru se vyklube rovnou tučňák Humble klon !!!!

A to bude teprve mazec jako prase :):):)

Pak už nebude muset, používat dálkové ovládání :) a vše bude řídit přímo on sám.

Je to ošklivý a zlý pán, honem honem ho zastavte :::))))))))))

Vy co už jste ovládáni, vy máte smůlu :))))

Nakonec zůstanou na planetě, jen ty chytří a moudří a Humbleho Tučňáka porazí, svoji odvahou a moudrostí.

A už to tady bude jen samej chytrák a vědec :)))))))))))))))))

A pak už nebude očem psát :)

Návštěvník (Pá, 27. 7. 2012 - 14:07)

Tak jsem myslel že tady je...Vašíku, i ty tvrdíš, že MMS může léčit nebo dokonce vyléčit jakýkoliv typ rakoviny?

Vašků, Vašků, (Pá, 27. 7. 2012 - 14:07)

Tak jsem myslel že tady je...odšpuntuj si flaškůůů,
pamatuj že rum
povzbudí tvůj um!

vašík (Pá, 27. 7. 2012 - 14:07)

Tak jsem myslel že tady je normální diskuze o MMS a ona se psychiatrická léčebna postavila proti.

hodnej kluk, pě (Pá, 27. 7. 2012 - 13:07)

Vy co jste ještě nepožili,...jsi to tu zabil. To ti skalní příznivci MMS musí žehnat...

namoR (Pá, 27. 7. 2012 - 10:07)

!SMM éncomešV a énčarzáZ ej těvs ýnežakz otnet tisaps ežům ětšej oc énideJ

Tady vidíte jak (Pá, 27. 7. 2012 - 10:07)

To MMS musí být opravdu...27.7.2012 09:59 - Roman

Děláte dobře, že nepíšete jak se jmenujete :)
Humble Tučňák vše sleduje a řídí po celém světě, ze svého tajného podzemního centra, kde si nechal udělat Velkého tučňáka jako dálkový ovladač, na kterém sedí a všechny, kdo kdy požilu jedovatou a hrozivou formuli MMS ovládá na dálku, a proto píše tisíce lidí po celém světe co on chce :)

Reklama

Přidat komentář