Reklama

Muži v dámském prádle.

marek (Pá, 6. 9. 2013 - 07:09)

bežte do prdele, chlapi v podprsenke, a ty Aleno, mali by ste s manželom navštíviť psychiatra, obaja nieste normální...

marek (Pá, 6. 9. 2013 - 07:09)

bežte do prdele, chlapi v podprsenke, a ty Aleno, mali by ste s manželom navštíviť psychiatra, obaja nieste normální...

marek (Pá, 6. 9. 2013 - 07:09)

bežte do prdele, chlapi v podprsenke, a ty Aleno, mali by ste s manželom navštíviť psychiatra, obaja nieste normální...

vera (Pá, 6. 9. 2013 - 06:09)

Já osobne si myslím že na tom nic není. Me by vůbec nevadilo kdybych muj kluk nosil kalhotky. Pokud by se cítil pohodlne a spokojen tak klidne. A klidne mu je půjdu i koupit. Je to jen o pochopeni toho druhého.

Alena (Pá, 6. 9. 2013 - 05:09)

Vážení přítomní: myslela jsem že najdu nějakou odezvu názorovou na svůj článek a zatím byl zazděný stokrát jednou a totéž větou, tak že to zkouším ještě jednou a jaký je Váš názor.
Neustále řešíte problém když se muž obléká za ženu a je zde hodně názorových momentů jak + tak minusových.
Řeknu vám svůj příběh.
Pracovala jsem na noční směny, někdy i s manželem a pak najednou se stávalo že se naše směny nesetkávaly.
Jednou se mě na směně udělalo zle a tak jsem šla domů. Bylo po novém roce, mráz a foukal studený vítr tak jsem se těšila na teplo domova. Doma manžela nebylo, představy byly veliké. V tichosti a po tmě jsem na něj čekala.
Odemykají se dveře a do našeho bytu vstupuje žena, pěkně upravená dáma. Odkládá v předsíní kožich, utře si kozačky na vysokém podpatku od sněhu, jde si do naší kuchyně, vyndává hrnek na kávu a vaří si ji. Já si říkám
jak to že to tak u nás zná a již chystám melu. Nadechuji se k proudu slov a teprve teď jsem poznala manžela oblečeného do mích nejlepších šatů, moje paruka, můj liščí kožich, nalepené řasy, jen vysoké kozačky ty si koupil.
Co mám psát, myslela jsem že je konec světa, rozvod a hotovo, ale jsou zde děti. Nastala tichá domácnost, nic jsem nechtěla slyšet, žádné vysvětlování. Do té osudné noci bylo vše dobré až na toto. Začala jsem studovat vše na internetu a pak jsem zašla za dvěma lékaři sexuology, abych znala názor z více míst. Bohužel nic stým neuděláte, je mnoho forem transvestitů atd. jen je otázka na které koleji je.
Tak jsem po roce udělala domácí sezení a musel mě vše o tem povykládat. Já již měla představu že chce být pře operován, naštěstí ne. Již od dětství se převlékal do maminčiného a tak byl spokojen, praktikovat to i v manželství potajmu. Zjistila jsem že je úplně nešťastný že přišel o mne a o tuto možnost se takto potěšit.
Udělala jsem pokus. Zase byl Leden a já mu říkám tak se oblékni přesně jak před rokem. Styděl se a nevěřil že to myslím vážně, trvalo mu to nejméně 2 hodiny a pak mu říkám jdeme ven. Zajeli jsme do středu Brna, šly po ulicích a u jedné vinárničky říkám tak pojď na kávičku. Nevěřil že to myslím vážně a také že jsme šly, byl sice nervozní až k neuvěření, ale prošlo to bez problému. Doma se jej ptám, tak co ti to dalo? Šťastnějšího jsem jej neviděla.
Řeknu vám, lepšího chlapa jsem si nemohla vzít. Pracovitý, dokonce i vaří, že by mě chtěl podvést to ani náhodou, chtěla bych jej vidět jak se před některou vysvléká a ta by na něm spatřila dámské spodní prádélko i
s podprsenkou, běžně tak chodí. Víte že si i dost užijeme legrace když nás (dvě) chtějí z balit chlapi jak onehdy když jsme si zašli na vínečko. Ze začátku byl problém s prostorem na jeho oblečení, protože takoví tv. má toho tak nejméně 3x více než žena a jelikož máme skoro stejnou postavu (on je o trošku menší než já) tak jsme šatníky sjednotily, jen obutí má své a toho je požehnaně, jen kozaček má nejméně 20 párů.
Řeknete si že jsem taky nějak postižená, ne já se jen vyrovnala s danou situací, přijala ji a dobře jsem udělala.
Krásnější život si neumím představit, jak když je chlap i jak když je žena, jen na dovolenou bohužel musíme vést jeden kufr na víc.
Já jsem plně šťastná a on ví že jinde by to neměl.

.:-):-):-):-) (St, 4. 9. 2013 - 14:09)

Já nosim jak svoje tak manželky a neprotestuje. Bere to jako samozřejmost.

Putá ná ná ná ! (St, 4. 9. 2013 - 11:09)

Nedivte se,že se baby brání tomu aby jsme nosily jejich prádo! Mají strach, že jim budeme brát jejich. Ony jsou z té feminizace už tak zblblý, že nevědí co vlastně chtějí ale nedají pokoj dokud to nedostanou! Oni ničemu nerozumí ale přesto by nejraději o všem rohodovaly co kdo smí nosit a co né!

honza (Út, 3. 9. 2013 - 16:09)

Ahojky,tak taky nosim damske kalhotky pod kalhotama a zimě i silonky dost lidi to vi a nestidim se za to!

Honza (Út, 3. 9. 2013 - 11:09)

Kalhotky nosim každý den a zcela verejne. Jsem normální muž a tak jak pisete je to nejpohodlnější část oblečení.

vlado (Po, 2. 9. 2013 - 08:09)

Tak tak. Nevim co je na tom divného. Kalhotky jsou stejný jak slipy akorát z lepšího materiálu a že je tam sem tam nějaký kousek krajky no boze. Podstatný je pohodlí.

! (Po, 2. 9. 2013 - 08:09)

Plně s tebou souhlasím! Každému je po tom H.... a nikomu po tom nic není! Je to každého věc a každý si vybere co jemu vyhovuje! A jestli to někomu vadí, tak si může jít stěžovat na Vilsoňák do vokapový roury!

vlado (Po, 2. 9. 2013 - 06:09)

Pánové co nosíte kalhotky. Je to normální vec. Já si ani neumím představit že bych nosil něco jiného. Manželka v pohodě a ja mam sve pohodlí. Takže nereste názory debilu ze se to nehodi.

!?! (Ne, 1. 9. 2013 - 15:09)

Tak se vrať do hrobu a neoxiduj tady! Stejně na ty tvoje hlody už není nikdo zvědavej a raději se modly růženec!

javurekova. (Ne, 1. 9. 2013 - 10:09)

No a mnesic tak k tomu už...no jó, jsem už stará 81 letá bába a pak už to máš jedno, stejne tak když napíšú pýčo neboli píčo, čte se to stejne...

javurekova. (Ne, 1. 9. 2013 - 10:09)

No a mnesic tak k tomu už...no jó, jsem už stará 81 letá bába a pak už to máš jedno, stejne tak když napíšú pýčo neboli píčo, čte se to stejne...

javurekova. (Ne, 1. 9. 2013 - 10:09)

No a mnesic tak k tomu už...no jó, jsem už stará 81 letá bába a pak už to máš jedno, stejne tak když napíšú pýčo neboli píčo, čte se to stejne...

javurekova. (Ne, 1. 9. 2013 - 10:09)

No a mnesic tak k tomu už...no jó, jsem už stará 81 letá bába a pak už to máš jedno, stejne tak když napíšú pýčo neboli píčo, čte se to stejne...

javurekova. (Ne, 1. 9. 2013 - 10:09)

No a mnesic tak k tomu už...no jó, jsem už stará 81 letá bába a pak už to máš jedno, stejne tak když napíšú pýčo neboli píčo, čte se to stejne...

javurekova. (Ne, 1. 9. 2013 - 10:09)

No a mnesic tak k tomu už...no jó, jsem už stará 81 letá bába a pak už to máš jedno, stejne tak když napíšú pýčo neboli píčo, čte se to stejne...

javurekova. (Ne, 1. 9. 2013 - 10:09)

No a mnesic tak k tomu už...no jó, jsem už stará 81 letá bába a pak už to máš jedno, stejne tak když napíšú pýčo neboli píčo, čte se to stejne...

Reklama

Přidat komentář