Reklama

Nosíte rádi korkové dřeváky?

Radek (Čt, 14. 8. 2008 - 13:08)

Zdravím Alenu i Andreu, děkuji jim za příspěvky. Podle jejich popisu si myslím, že asi zakoupily korkáče některého z českých výrobců.

Možná nám prozradí prodejnu, kde je koupily..

Hezký den

Monika (Čt, 14. 8. 2008 - 13:08)

ahoj,chtěla jsem se zeptat,zda nejsou takové korkáče příliš těžké?Dají se nosit i přes ponožky a silonky,uvažuji o koupí na přezutí do školy"celoročně".Děkuji za radu Monika 19let

Andrea (Čt, 14. 8. 2008 - 12:08)

Dobrý den,zaujala mne tato diskuze o korkáčích ,také jsem si je pořídila, myslím že je to opravdu kvalitní,pevná,přitom pohodlná a zdravotní obuv.Je několik provedení,já zvolila provedení Kůže.Taky si myslím,že se chlapům líbí když vnich chodíme a dokáží pěkně Zírat!!! Andrea

Alena (Čt, 14. 8. 2008 - 08:08)

Zdravím všechny ,"Korkáče"jsem si koupila na začátku léta , avšak začala je nosit až teď,takže jsou zcela nové.Hrubé "hrubší než je běžné u jiných výrobců" 3až5cm dle kožené vytvarované stélky a jedním nastavitelným koženým páskem s velkou kovovou sponou.Tyto kožené "korkáče" mne po vyzkoušení přesvědčily natolik,že jsem si je v prodejně se zdravotními potřebami , kde byly i jiné typy , zakoupila.Nyní je nosím doma "po rekontrukci bytu , po nové plovoucí podlaze,dlažbě " a nemůžů si je Vynachválit.Alena

Radek (St, 13. 8. 2008 - 11:08)

Pro Warda : zdravím Tě, snad sem ještě někdy zavítáš..a přispěješ..Tvoje příspěvky snad nikoho neurazí.

Radek

Radek (Út, 12. 8. 2008 - 13:08)

Musím se přiznat, že jsem onu větu špatně pochopil za což se omlouvám.

Nicméně..to že podle Tvého názoru jsem jaký jsem jsi tady napsala už několikrát, to opravdu není způsob, jak by mohla jakákoliv seriozní diskuze pokračovat

Radek (Út, 12. 8. 2008 - 12:08)

Obávám se Jano, že poněkud ztrácíš sebekontrolu a asi i paměť. Když se Ty (nebo kdokoliv jiný)podívá na Tvůj dnešní příspěvek 12:09:35 (to jen, aby nedošlo k omylu), tak je tam věta:.."Jitka a ty jsi to tady zneužil.." atd.

Škoda, že to nejde smazat, viď?

Jana (Út, 12. 8. 2008 - 12:08)

Ty jseš blb non plus ultra!!!
Já můžu,normálně,napsat kamkoliv.To ty jsi si z toho tady na úkor seriozní diskuze udělal úchyldebatu,za prvé.Za druhé,já jsem se nikdy ani slůvkem o Jitku neotřela,naopak i ona tebe napadla jak jsi to tady zprasil.
Ty jsi prostě blb!!!

Radek (Út, 12. 8. 2008 - 12:08)

Jano, forum jsem nezaložil, ale nezaložila jsi ho ani Ty, založila ho Jitka. Ty jsi začala přispívat až později. To zaprvé. A zadruhé - opravdu nevím, které příspěvky Jitky považuješ za deviantskou exhibici. Bylo by asi dobré upřesnit..

Jana (Út, 12. 8. 2008 - 12:08)

To Radek:Ty jsi taky žádné forum nezaložil.Začala to,v dobré víře,Jitka a ty jsi to tady zneužil ke své deviantské exhibici.
Je zajímavé že do té doby jsi tu neexhiboval..

Radek (Po, 11. 8. 2008 - 11:08)

Ahoj Warde,

díky za příspěvek, doufám, že ( díky Tvým příspěvkům) zde bude pokračovat věcná diskuze.

Už jsem to psal - když si zadáš přes GOOGLEW "Berkemann B100", tak Ti to ukáže "vzor" původních korkáčů.

Nebo si myslíš, že se návrháři inspiropvali jinde?

Hezký den

R.

Ward (Ne, 10. 8. 2008 - 18:08)

Radek si sám se sebou nedopisuje, nemá to zapotřebí. I se mnou si vyměnil několik docela obsáhlých diskusních příspěvků.
Takže buďte v pohodě. Čau.

Radek (Ne, 10. 8. 2008 - 12:08)

Jana opět nezklamala..můžeme se také ptát, co jí vede k tomu, že obsah jejich posledních příspěvků je takový jaký je.

Mě nazývá mastubujícím deviantem, položme si otázku jak máme nazývat jí, když se ve svých příspěvcím poslední dobou nezmůže na nic jiného než na urážky.

Nic jí přece nebrání v tom, aby si daložila forum jiné, které bude podle jejích představ.

Taším se na příspěvky Vás ostatních.

Radek

Maverick (Ne, 10. 8. 2008 - 08:08)

Janička-hrdinka se zatím neozývá (raději)?

ADemos (So, 9. 8. 2008 - 23:08)

Hezkýýý-Jana do tohooo...Janička je hrdinka...

Maverick (So, 9. 8. 2008 - 17:08)

Tak Jana Radku přitvrdila a budeš to mít!

Jana (So, 9. 8. 2008 - 16:08)

A ty jsi Radek a nebo Jadek?
A nebo si tu ty blbe píšeš sám se sebou jako jiní devianti a masturbuješ u toho.
Moc neprohádám když to tak bude že?!

Radek (Pá, 8. 8. 2008 - 17:08)

Zdravím Tě, Mavericku

Maverick (Pá, 8. 8. 2008 - 16:08)

Dost bylo Jany!

Jadek (Pá, 8. 8. 2008 - 15:08)

Jano, opět jsi mě svým příspěvkem nezklamala.

Ale já ho stačím napsat za 1-2 minuty..víš?

Jestli Ty ty svoje píšeš podstatně déle (a na základě toho se domíváš, že já úměrně tomu potřebuji dovolenou, abych mohl psát) je to pouze a jenom Tvůj problém.

Reklama

Přidat komentář