Reklama

Obřízka

mentální tasem (St, 11. 7. 2018 - 16:07)

Kupodivu, vůči lefébristům nic nemám.

Rozebereme to někdy jindy. Jen je to "nekonzistentní přístup", ale ten lidi většinou zaujímají běžně .. A to nejen ti "náboženští".

Mě např. poměrně zaujala totální démonizace všeho "římanství" (tedy v důsledky by měl být zdémonizovaný i onen římský kodex, což by na Aeronetu asi šlo.. (při té sestavě tam..)), což bych jinak od nesmírně inteligentních a znalých autorů (Vedoucí kolotoče a jiní tam..) NEČEKAL.
Holt doba pokročila a od Stalinova pragmatického přístupu - "kolik může Vatikám postavit divizí?" se topomalu ustaluje na dnešním - "vše co jen zavání nějakým způsobem "origin Roma" (i v dávné minulosti..) - je MILIONKRÁT nebezpečnější než veškerí Illumini plus Masonery dohromady (včetně ateo větví..) ".
Tak se nediv že takový "nonsensní trend" mě zase jen utvrzuje v trendu mém..
neboť mám paměť.. a vím, že "dříve to tak nebylo". Což už ale "současnému člověku" - "tomu kdo nasál infopole dnes" - prostě asi nevysvětlím ..

Tony (Út, 10. 7. 2018 - 23:07)

Už podle starého práva...Kupodivu, vůči lefébristům nic nemám.

Tony (Út, 10. 7. 2018 - 23:07)

Mistře ZKOUMALE, teď pro změnu jako Josef? Že jsi svého vlastního syna i přes své preference vopižlat nenechal tě ctí. Proč tedy vehementně usiluješ o to, aby byli vopižlaní klučíci cizí.

Já s nikým mladším osmnácti let na toto téma vůbec nekomunikuju, a z drtivé většiny komunikuju pouze s matkami, takže tvé napadení mé osoby je v tomto zcela liché.

:-) (Út, 10. 7. 2018 - 15:07)

Už podle starého práva měl nascitus svá práva. Proto jsem tvrdě nejen proti dětské obřízce ale jsem i tvrdě proti potratům.

No, najednou ti "starý systém" zavedený "tou hnusnou pozemskou/lidskou organizací" nevadí..
DRAKU - ty snad nevíš, co vlastně chceš ..

Jestli onu organizaci považuješ za "démonickou", tak přece musíš nutně ZNEGOVAT vše s ní spojené či "ji aspoň trochu podobné".

Tony právě ty bys měl být "neomarxistickým"(= negace starého..) "kladivem" na takové instituce a jejich praktiky ..

Jestli ty nakonec nejsi "hnusnej přívrženec" těch "starých spuchřelých a ještě 'Antikristovských' institucí" ..

Tony (Út, 10. 7. 2018 - 14:07)

Právě od toho jsou rodiče...Děti nejsou skříň. Vím o nesčislně případů, že za toto mnoho potomků své rodiče nenávidí, a to i takoví, kterým to bylo uděláno jako miminkům. Mnozí nenávidí své rodiče za to, že je neuchránili před MUDr Obřezávačem, o obřízkuchtivých rodičích ani nemluvě. Už podle starého práva měl nascitus svá práva. Proto jsem tvrdě nejen proti dětské obřízce ale jsem i tvrdě proti potratům. Jako překažený výškrabek mám svůj důvod. Jako plod mě totiž chtěli vyškrábnout. Když jsem se narodil, tak mé matce bylo 17 let a mé narození ji zhatilo studium na
VŠ.

Tony (Út, 10. 7. 2018 - 14:07)

Jestliže o nějakém...ŽEL TO NENÍ TRESTNÉ, JAKO NENÍ TRESTNÁ NEŘEST KOUŘENÍ ANI NEŘEST CHLASTÁNÍ.

Tony (Út, 10. 7. 2018 - 14:07)

a obřízka se neprovádí...LÉKAŘ MÁ LÉČIT A NE PRO PRACHY MRZAČIT.

Rada tonymu (Út, 10. 7. 2018 - 14:07)

Kopčím to, co napsal někdo...Jestliže o nějakém takovém trestném případu týrání,mrzačení dětí, falšování dokumentací, zneužívání, nelidské zacházení, provádění operací šarlatány VÍŠ, JE TVOJÍ POVINNOSTÍ z hlediska nejen trestně právního, takový případ neprodleně oznámit policii České republiky, jinak se vystavuješ nebezpečí, že budeš stíhán pro spolupachatelstvi.

no (Út, 10. 7. 2018 - 13:07)

V USA hlavně mimin, aniž by...Právě od toho jsou rodiče aby za ta miminka rozhodovala až do 18 let ; a logicky dalo miminko souhlas k tomu aby bylo vyrobeno? Třeba to vůbec nechtělo a přesto se tak stalo... A ať chceš nebo nechceš prostě to tak je a nedělej ze sebe ještě většího vola nežli si! Jako studovaný člověk (jak se k tomu hlásíš) bys toto elementární chápání měl mít.Blokuješ jen diskuzi *ovnama, jak zhovadilý Tchoř.

No (Út, 10. 7. 2018 - 13:07)

a obřízka se neprovádí ad hominen? Znalče gine, když v USA je každých 30 vteřin provedena jedna obřízka, jak jsme na tom v našich krajích? 1 za den nebo 1 za týden? To u nás by ti doktoři byli asi žebráci, kdy si tím měli vydělat na chleba!

asi tak (Út, 10. 7. 2018 - 09:07)

"Kdo se neobřezává, není Čech !!" "Šmik, šmik.."

Tony (Út, 10. 7. 2018 - 08:07)

A to tě žere, že jsi tu...Čo bolo, to bolo, terazky som majorom, odvětil major Haluzka, když se ho zeptali, co řekne k tomu, že své první vyznamenání dostal od prezidenta Tisa.

Že jsem měl cirkumfetišismem pomatenou řepu, tím se vůbec netajím.

Tony (Út, 10. 7. 2018 - 07:07)

Vážený Tony, fakta jsou...V USA hlavně mimin, aniž by k tomu ta miminka dala souhlas.

Tony (Út, 10. 7. 2018 - 00:07)

Vážený Tony, fakta jsou...Emerická krypeonáboženská pseudověda mě vůbec nezajímá.

No (Po, 9. 7. 2018 - 22:07)

Kopčím to, co napsal někdo...A to tě žere, že jsi tu medicínu neudělal sám, viď? No naštěstí, protože to co o tobě tady vyzkoumali, tak bys byl největším obřezáváčem ty sám a to i s praxí lékaře be hranic někde v obřízkové masivní kampani v Africe.

Vyzkoumal (Po, 9. 7. 2018 - 22:07)

Ou, ou

tady to admin zase...AD hominen HOMO : Nemel o fakultách, protože když ty ses pokoušel studovat, tak to bylo hodně dávno! a jak jsi psal byl jsi vyznavačem obřízky a jezdil do Prahy na nuda pláž na Džbán (by the way, vyhlášenou mezi buznama jako holanda), abys tam mohl "STUDOVAT" obřezané němčíky. Pak najednou jsi se seznámil s jakýmsi skutečnostmi a po půl roce se deklaroval vůdcem intaktivistického hnutí v naší zemi, udělal sis profil na gay seznamce "nakluky. Cz" a potvrdil, že jsi zatím jeden bojovník proti obřízce a začal jsi dělat do mladých klučíků, za což tě oni nazvali starým análem. A teď to všechno obratíš naruby a vypravíš další pohádky o Norimberském trychtýři!

Kopči! (Po, 9. 7. 2018 - 21:07)

Ou, ou

tady to admin zase...Vážený Tony, fakta jsou fakta a bláboly jsou bláboly, kurzy, studia, školy a semináře a nakonec omílaná manipulace "autoritou" ve vaše vlastní uspokojení? co je výsledkem?? Odborník na obřízku po několika měsíčním surfování na netu?.. a zaměstnán jako gastarbaiter u Holanďana na lodi... = FAKTA

Three-quarters of American adult men are circumcised. There are over one million procedures each year, or around one every 30 seconds.=FAKTA
Ani si to nemusíš dávat do překladače...v USA jsou každou 1 minutu provedeny 2 obřízky! 3/4 dospělých mužů, Američanů je obřezáno.
ANO, drží se hesla "OBŘEZÁVAT A NEBLÁBOLIT"

Tony (Po, 9. 7. 2018 - 11:07)

Doufám, že latinské slovo vehementer do češtiny překládat netřeba.

Tony (Po, 9. 7. 2018 - 11:07)

https://youtu.be/6nk6unETSawA toto tu pan no vehementně obhajuje.

Odborně provede (Po, 9. 7. 2018 - 10:07)

https://youtu.be/6nk6unETSaw

Reklama

Přidat komentář