Reklama

Onemocnění zubů

Vilma (Pá, 9. 6. 2017 - 22:06)

Dobrý den ,
ráda bych...Tak to bude asi nejak souviset s celkovymzdravotnim stavem. Stolicky odrazi tusim v jake kondici je tluste strevo. Hodne leku streva devastuje, takze to budou asi komplexni duvody.

alla (Pá, 9. 6. 2017 - 20:06)

Dobrý den ,
ráda bych věděla co je příčinou : během krátké doby mi vypadly horní stoličky. Paradentozu nemám,ale beru celkem dost léků.

děkuji za odpovědˇ

Zánět (Ne, 5. 2. 2017 - 16:02)

Zánětlivá reakce provází každé poškození tkáně, ať už po operaci (trhání osmoček) nebo třeba po úrazu. A každý zánět je v menší či větší formě provázen zarudnutím, zvýšenou teplotou, otokem a právě bolestí. A pokud dokážeme ten zánět ovlivnit, což právě proteolytické enzymy ve Wobenzymu dělají, zkrátí se nám doba hojení, změnší otok atd. Což má samozřejmě přímý vliv na bolet...

co? (Ne, 5. 2. 2017 - 15:02)

Bolí tak dlouho, jak...Jaký zánět???

Ber Wobenzym (Ne, 5. 2. 2017 - 15:02)

Jak dlouho bolí extrakce...Bolí tak dlouho, jak necháš ten zánět, který každou operaci, postupovat. Dobře na tohle funguje třeba Wobenzym nebo Phlogenzym, protože ti mnohem rychleji splaskne otok a urychlí hojení. Takže většinou to má rychlý a pozitivní vliv i na délku bolesti. Doporučuji!

Dona (So, 14. 5. 2016 - 00:05)

Jak dlouho bolí extrakce osmičky?

daniela (Út, 14. 12. 2010 - 00:12)

.......Základem...tak s tímto člověkem bych ráda diskutovala... tento problém a nechuť jít k zubaři mám teď velmi silnou.... a strach ze zanedbání taky... takže co teď?

Jajka (Čt, 16. 9. 2010 - 07:09)

Citim bolest zubu a nevim...Spatne jsou oba nejspis mezizubní kaz anebo spatná dáseň...a vseci radsi dete k zubari nez vas to bude bolet tak ze ani nebudete vedet kde to boli..budete mit horecky a bolest bude prechazet az k bolesti ucha kdy nebudete vedet ani co je horsi...

Darja (St, 14. 7. 2010 - 10:07)

Citim bolest zubu a nevim jaky to boly.kdyz sem si do nich poklepala lzickou tak citim bolest obouch zubech vedle sebe tak jak rozeznam ktery je znich ten spatny?

jdi (Út, 29. 6. 2010 - 08:06)

Dobry den,mam jeden dotaz....k zubaři,než se ti díra zvětší jako mně před lety

Pavel (Po, 28. 6. 2010 - 22:06)

Dobry den,mam jeden dotaz. Mam zepredu v zubu mensi dirku,takze kdyz se napiju neceho studeneho tak to neni moc prijemne. Nevim jak se tohle da opravit,tak se ptam tady jestli s tim nekdo nema nejakou zkusenost. Diky

rogos (Út, 5. 1. 2010 - 17:01)

.......Základem „kousacího konfliktu“ je zde konflikt negativního ohodnocení sama sebe z důvodu nemožnosti se bránit, to znamená chtít někoho kousnout, ale nemoci to provést, protože individuum je příliš silné nebo příliš velké.

Příklad: slabý, jemný chlapec se musí ve škole často nechat bít a ponižovat od silnějších spolužáků. Nebo např. jezevčík (daklík) je často pokousán ovčáckým psem ze sousedství.

Hamerovo ložisko leží v přední části velkého mozku a sice na levé nebo pravé straně mozku.

V aktivní části konfliktu vznikají tedy díry v zubech, ve vnitřku zubu, které by sice byly vidět na rentg. snímku, ale bývají objeveny pouze náhodou, protože zub v této fázi ještě nedělá problémy. Ale při velmi dlouhém, úporném konfliktu, nebo probíhají-li krátkodobé recidívy, může se takový zub při silném poškození i spontánně rozlomit.

V hojivé fázi zde začíná podobně jako u kostí rekalcifikace skrze vytváření nových usazenin v zubní dřeni, s výsledkem, že původní díra je poté dokonce pevnější než dřív. To je biologický smysl, který se u tohoto typu zárodečného plátku projeví na konci léčivé fáze.

Tragické je pouze to, že díra v zubu začíná bolet teprve po nástupu léčivé fáze, totiž roztažením periostu (ozubice zubu), která je velmi citlivá.

Nyní se ale zubař zavrtá a spadne do díry, zub umrtví nebo event. zub vytrhne, přestože by se byl léčil sám za občasných bolestí, i kdyby se vůbec nic nepodniklo, ovšem jenom tehdy, pokud se nevyskytnou žádné nové konfliktní recidívy.

Existují ale i druhy narušeného sebevědomí, které mají vliv specielně na spodní a horní čelist (podle příslušnosti k pravorukosti či levorukosti, pro dítě/matku nebo partnera), protože i čelisti patří k oblasti velkého mozku, mezodermu, tedy ke střednímu zárodečnému plátku.

Tento konflikt je rovněž konflikt z uraženého sebevědomí „nemohoucnost kousnout“. .......

rogos (Út, 5. 1. 2010 - 17:01)

Doporučuju na jakékoli onemocnění:

GERMÁNSKÁ NOVÁ MEDICÍNA DR. HAMERA
-----------------------------------

Zuby – a proč nám připravují problémy

Nová medicína je přírodní věda jako fyzika, chemie nebo biologie, a proto vyžaduje precizní diagnostickou práci, dokonce daleko více než u dřívější „školní medicíny” založené na symptomech.

Je založena na 5 empiricky nalezených biologických přírodních zákonech, přičemž ji lze aplikovat na každý jednotlivý případ smysluplného biologického zvláštního programu u lidí a savců v přísně přírodovědeckém smyslu - tedy též na naše tzv. „zubní nemoci“.

Naše zuby se skládají hlavně ze skloviny, kterou je potažen vršek zubu a z vlastní zubní kosti, v níž spočívá kořen zubu (který je potažen cementem) a která dává formu zubům od špičky kořenu až ke korunce. Dále je to tzv. pulpa (zubní dřeň) z jemné nervové jádrové hmoty, a periodon, pochva kořenu, která zubní kořen obklopuje.

Ale tak, jako je vlastní zub sestaven z různých částí, odpovídají tyto díly také různým zárodečným plátkům (Při vývoji prvních buněk embrya se tyto rozdělí na tři plátky, ze kterých se pak vyvíjejí další orgány. Tyto 3 plátky se odborně nazývají entoderm, mesoderm a ektoderm – vnitřní, střední a vnější plátek, z každého plátku pak narostou určité orgány – pozn. překl.) a různým částem mozku. Přičemž nemá každý zub pouze určitou funkci, nýbrž také svůj speciální obsah biologického konfliktu(= duševní příčina disharmonie – pozn.překl.):

Řezáky = chňapnutí, polapení čeho

Špičáky = zachycení, uchopení (kořisti)

Stoličky = rozdrcení, rozmělnění

a to celé se ještě rozděluje na příslušnost k pravorukosti či levorukosti, pro dítě/matku nebo partnera. Z toho vyplývají různé tzv. obrazy nemocí. atd...

zdroj: http://www.paprsky1.de/Germanska_nova_medicina_Dr__Ha/zuby/zuby.html

Honza (Čt, 22. 1. 2009 - 20:01)

Roberte,
moc by mne zajímalo, jak daleko jsi dospěl v rámci péče o zuby za těch posledních půl roků. Ozvi se na můj email.
www.aloe-gel.cz

Stela (Po, 19. 3. 2012 - 08:03)

tak s tímto člověkem bych...Dobrý den,

určitě zajděte k zubaři. K dobrému zubaři. Pokud jej nemáte, můžete i do soukromé kliniky, kde Vám (za poplatek) provedou konzultaci k Vašemu problému.
Jinak si myslím, že máte odvápněnou sklovinu. Lze částečně řešit aminfluoridy. Zuby čistěte až po 30 min, po kyselém i déle. Kyselé potravě (také coca cola hodně ubližuje, navíc s kyselinou fosforečnou, která vyplavuje vápník z pevných tkání)se vyhýbejte a pokud tak nápoje brčkem nebo neutralizovat kouskem sýra, mlékem. Také citlivé zuby mají již narušenou sklovinu. Ale u nás, pokud nemáte kaz nebo Vám nevalí krev z dásní žádný problém nemáte, resp. zubař jej NEVIDÍ. O erozi zubní skloviny, která je nevratná neví nebo jen nemluví???

Barbora (St, 15. 2. 2012 - 20:02)

Dobrý den, já bych se chtěla jenom zeptat.Moje paní zubařka mi řekla, že mám zuby v pořádku, ale mám je trošku křivé a že kdybych chtěla být dokonalá tak si můžu nechat udělat rovnátka. Chci se zeptat kolik by stály rovnátka na horní i dolní patro (na všechny zuby)?

Anežka (Ne, 12. 2. 2012 - 13:02)

Dobrý den,na předních zubech se mi objevily malé bílé skvrnky a konce obou předních zubů jsou jakoby i trochu průhledné.Čeho to je příčina,dá se to nějak napravit?

Návštěvník (Pá, 12. 12. 2008 - 19:12)

jsi k zubaři, deniso, tady ti nikdo neporadí

Denisa (Pá, 12. 12. 2008 - 16:12)

Dobrý den, mám takový problém, na mých zubech se mi udělali bílé skvrny, co to je? a co s tím aby to zmizelo, díky za odpověd co nejdřív... denisa

??? (Út, 11. 11. 2008 - 09:11)

Ahoj lidičky prosím poradte.Vpátek mi zubař vyvrtal a umrtvil zub a pročistil kanálky,dal tam vložku a mám přijít za 3 týdny.Zub je celkem v klidu ale jakmile na něj tuknu tím horním zubem při jídle nebo mluvení tak to zabolí.Jak dlouho to může trvat než se to úplně uklidní,Díky

Reklama

Přidat komentář