Reklama

Operace nosní přepážky

Markéta (Pá, 3. 7. 2009 - 19:07)

a hlavně mám strach ze všech operací a všech změn na mém těle.Děkuji moc.

Markéta (Pá, 3. 7. 2009 - 19:07)

ahoj,nemužu vubec dýchat a hrozně mě bolí hlava,jak mam stále ucpaný nosní dírky,doktorka mě poslala minulý rok v dubnu na operaci nosní přepažky,jenže jsem tam pak nešla z duvodu obávané bolesti z operace a po.nemohl by mi tady někdo dukladne popsat vše od nástupu až po propuštění.Děkuji moc,ale mám strach z nemocničního prostředí.

Roman (St, 20. 5. 2009 - 00:05)

Pro Zdenku:Dala jste mi sílu!Celý život dýchám ústy,jinak bych se nenadech,proto taky je ten problém,a spát na zádech mi taky nedělá problém.Díky,už se mi to blíží.

Zdenka (Ne, 10. 5. 2009 - 18:05)

Romane, máte teda kamarády šprýmaře!!Vůbec se nebojte, jsem 5 dnů po zákroku v opavské nemocnici a jsem absolutně v pohodě, nebyla jsem ani nateklá ani vybarvená, nos vůbec nebolí,akorát se hlídám, abych nedělala prudší pohyby nebo předklon.Zákrok dělali v celkové narkoze, večer jsem už normálně večeřela,na bolest dávali léky nebo injekce v takových intervalech, že jsem pomalu ani o bolesti nevěděla,druhý den mi vytáhli tampony, trvá to fakt asi 5 vteřin.Dá se bez problémů přežít i to spaní na zádech první 3 dny, i to dýchání ústy, ono vám nic jiného stejně nezbude.Fakt se nebojte, není čeho.

Jindřich (Pá, 8. 5. 2009 - 10:05)

je mi 65 a mám vybočenou nosní přepážku mám strach jít na operaci má někdo stejně starý nějakou zkušenost?

Návštěvník (Pá, 17. 4. 2009 - 18:04)

:-)))) to je dobrej for.Už vidim toho doktora nebo zřízence jak se napřahuje a vší silou tě dává do nosu.To by neudělal ani Dr.House :-).Nemáš se čeho bát.Dnes jsem se vrátil z nemocnice po operaci nosních přepážek a slznice a necítim ani náznak bolesti.Jdi do toho

Roman (Čt, 26. 3. 2009 - 18:03)

Měl bych jít na operaci nosní přepážky,ale kamarádi ze zaměstnání mně od toho odrazujou.Prý mně po umrtvení musí zlomit nos,vyloženě pěstí,a pak to rovnaj.Tomu se mi nechce ani věřit?Jestli je to tak,tak nikam nejdu.Problem je,že chrápu,atohle je prý první varianta,pak se prý ukáže.Nemám jít raději hned na operaci ústní,ten lalok?

nella (Po, 20. 8. 2012 - 15:08)

zdravim vsechny chtela jsem se zeptat jak fdlouho clovek musi lezet v nemocnici po tomto zakroku dekuji za odpoved

dominik (So, 9. 7. 2011 - 10:07)

ahoj chtěl bych se zeptat v kolika letech by se mnelo chodit na tu operaci?

mira (Ne, 16. 12. 2007 - 14:12)

ceka me taky tato operace
kde ti tu operaci delali a naco si mam dat pozor udajne po operaci jsou zacpane nosni dirky a dýcha se jen pusou neni to problem
nemuzu zratit vedomi a potom se zacit dusit kdyz nos je nefunkcni nebo nemuze ti zapadnout jazyk kdyz si po narkoze a spis_?
skuz mi vylicit co je dulezite.

jirka (Po, 30. 10. 2006 - 12:10)

minulý týden jsem operaci nosní přepážky podstoupil.Jeden den příjem ,druhý den operace v plné narkoze ,dva dny na lůžku ,čtvrtý den vyndání tanponů a následne domů odpočívat.Potom asiDVAKRÁT NA KONTROLU.

Andy (So, 22. 10. 2005 - 14:10)

Ahoj, můj přítel ma křivou nosní přepážku. Už několik let se ho snažím přesvědčit o operativní úpravě-zlepšilo by se mu dýchání atd...Jenže on mi tvrdí, že takový zákrok je velmi nebezpečný a že ho odmítá podstoupit. Zdá se mi to z jeho strany jako výmluva, on je trochu zbabělec. Tak jsem si řekla, že se tady poptám, jestli už někdo náhodou na takové operaci nebyl a pokud jo, tak by mne zajímalo, jak dlouho trvala, jestli byla nutná vícedenní hospitalizace atd...Dík

Reklama

Přidat komentář