Reklama

opilá jse se počurala - komentáře

Fero (So, 6. 3. 2021 - 04:03)

Si ještě ožralý ytongu

ytong (So, 6. 3. 2021 - 01:03)

No a co, Pokud si chčiju do vlastních,je každýmu do toho-hovno !

karel (Čt, 4. 3. 2021 - 14:03)

Na jedné chatě se jedna holka opila a já si všiml , že něco chce říct , ale nebylo jí rozumět , až pak jsem pochopil že chce jít čůrat , tak jsem jí zavedl na wc ale nebyla schopná se svléknout , tak jsem jí pomohl a usadil jsem jí na mísu a koukal , jak to dělá , pak jsem jí ji utřel papírem. Přiznám se , že jsem jí pak ještě dal pívo , jen abych s ní mohl jít i pak.

Karel (Čt, 4. 3. 2021 - 09:03)

Já pamatuju jednu holku, která se ožrala a potom zvracela do záchodu. A při tom zvracení se počůrala do kalhot.

Návštěvník (Čt, 4. 3. 2021 - 14:03)

Taky se mi to stalo na oslavě maturity se spolužáky. Hrozná ostuda, poprvé jsem se opila a hned jsem skončila takhle. Navíc jsem spolužákům tímhle dopřála evidentně zábavnou podívanou, největší šprtka zvracela na, k mojí smůle, otevřeném záchodě, do toho si načůrala do gatí jako malé dítě a k završení všeho jsem si lehce připokadila kalhotky, ale nevím, jestli se to stalo už tam nebo až po cestě domů.

Návštěvník (Čt, 4. 3. 2021 - 17:03)

Žádný stres z toho, prostě se stává.

Lea (Čt, 4. 3. 2021 - 08:03)

Včera u sousedky jsem to přehnala a se počůrala na chodbě v kalhotkách a silonkách na zem,prý jsem ani nebyla na záchod schopná dojít . Marně si pak pamatuju ještě sprchu a pak jsem zvracela,ale do záchodu a pak už nic. Probudila jsem se ráno u ní v posteli.

Anton (Čt, 4. 3. 2021 - 14:03)

Muselo to byť veľmi silné. Ak by som bol Váš priateľ, chcel by som zažiť také poníženie, že v opilosti by ste sa počúrala na mňa a ja by som si na druhý deň musel obliecť také počúrané silonky.

Návštěvník (So, 9. 5. 2020 - 23:05)

mě kamarád dovedl k domu, zazvonil a utekl, mamka otevřela a když mě viděla že jsem uplně na mol a tak mě odvedla do pokoje, vyslékla mě , dala mě jednorázovou plenu kterou vzala naší babči co jsme měli doma a nechala vyspat, ráno jsem byla počůraná a byla vděčna mamce že mě v noci zabalila do plen, od té doby si dávám bacha kolik toho vypiju, no někdy to nevyjde.

Šárka (So, 9. 5. 2020 - 17:05)

Opila jsem se chtelo se mi šíleně ale styděla jsem se jít čůrat,protože jsem měla kámoše jako doprovod. Najednou to povolilo a já se pochcala jako malá holka. Hanbou bych se propadla.

Reklama

Přidat komentář