Reklama

Pánská tanga

Dana (Ne, 4. 1. 2009 - 00:01)

Skoro 14 dní jsem tu nebyla, ale koukám, že náš hnědopich tangobijec je tu stále. Jak ti větrají čerstvé trencláče od maminky, co jsi našel pod stromečkem?

N. (So, 3. 1. 2009 - 23:01)

Prasata!
S bukvou v tangách bych se nikdy neudělala,normálně by to ve mně zamrzlo,prej šukají jen do zadku???Jo?

Sháníme lidi na (So, 3. 1. 2009 - 21:01)

Vřele zdravím všechny Snowbordisty a Lyžaře,

máme objednaný zájezd do Francouzských alp do střediska Les Trois Vallées ( http://www.les3vallees.com/ ) v termínu 16.1.-25.1.09. Uvolnila se nám tři místa (z 8-lůžkového apartmánu) a potřebujeme je zaplnit alespoň z části. Hledáme především mladé lidi, protože sami jsme také mladí a hodláme si to tam patřičně užít. Ubytování máme zarezervované v nedávno postavené luxusní Les Chalet du Soleil*** ( http://www.chaletsdusoleil.com/gb/menuires ), která je nadstandartně vybavené za velmi zajímavé zaváděcí ceny. Cena zájezdu je 10 990,- a zahrnuje vše krom jídla. Na případné slevě je možné se dohodnout. Pokud máš jakýkoli dotaz nebo by jsi chtěl zažít nezpomenutelné hory se skipasem na 600km sjezdovek v největším evropském středisku, tak nás neváhej kontaktovat na mailu: partylisty"email.cz nebo na telefonu: 736 138 498. Podrobné informace o středisku, ubytování nalezneš také na adrese: http://mountains.pantheonprague.eu !

Horám zdar!

Vojta

Dana (So, 3. 1. 2009 - 21:01)

Skoro 14 dní jsem tu nebyla, ale koukám, že náš hnědopich tangobijec je tu stále. Jak ti větrají čerstvé trencláče od maminky, co jsi našel pod stromečkem?

Návštěvník (So, 3. 1. 2009 - 17:01)

Kvůli tomu,že ten buzerantský hnus nosí některá rádoby celebrity typu Mareše třeba,nemusím ze sebe taky dělat kreténa v tangách.Utlačené koule a š?ůrku zařezanou v prdeli opravdu mít nechci.

Pánská tanga (So, 3. 1. 2009 - 17:01)

jsou normální spodní prádlo.Nechápu jak se zde můžete hádat.Přitom máte někteří úplně zcestné připomínky,které se v žádném případě nezakládají na pravdě.Jak může někdo tvrdit,že tanga mají vliv na potenci nebo,že je nosí buzeranti a pod.Co pak asi podle vás nosí sportovci a celebrity.Určitě ne trenky.Trochu se nad sebou zamyslete pitomci.

mejla (Pá, 2. 1. 2009 - 18:01)

To vis ze jo ty primitive anonyme..

Doufáš marně (Pá, 2. 1. 2009 - 15:01)

bukvičko.

Hocus (Pá, 2. 1. 2009 - 15:01)

Ahoj, jsem kluk je mi 24 jsem jen na holky a tanga nosím. Prostě se mi to líbí. Pokud někomu připadá že to škrtí a paří se v tom, tak je na omylu. Obyčejný boxerky tlačej mnohem víc. V tangách je místo na všechno co máte!! Připomínám, že nejsem teplej a nosím je. Přál bych si aby se doba změnila a pánská tanga se staly normálním doplňkem společnosti, tak jak se tomu stalo u dámských tang.

Jana (Pá, 2. 1. 2009 - 11:01)

Lepší než cokoliv jineho: www.super-orient.com ;o)

muž (Pá, 2. 1. 2009 - 11:01)

v dobách minulých se za správnou ženu považovala ta co uměla udělat domov. dnes se ženy změnily a motají se i do profesí do kterých nikdy nechodily

Návštěvník (Pá, 2. 1. 2009 - 09:01)

vzít si je klidně může, ale děti už asi mít nebude,
když si bude dobrovolně škrtit a pařit kule.
Komu jen trochu záleží na své plodnosti, měl by upřednostňovat spíše volné a vzdušné prádlo.
V tangách budete sice možná IN, ale časem spíše banda neškodných vyšeptalých Eunuchů.
V dobách minulých, byl-li muž označen za neschopného splodit potomka, platilo to za jednu z nejhorších urážek, neboť plodnost byla jedna ze součástí mužnosti. Nebo dnes již je tomu jinak???

Tanga nosí (Pá, 2. 1. 2009 - 09:01)

jen bukvice.

Návštěvník (Čt, 1. 1. 2009 - 23:01)

no je vidět, že anonym je tlustý prase s tlustou prdelí. normální chlap s normální postavou si totiž tanga může v klidu vzít a nemít komplexy jak ten zamindrákovanec :-)

Návštěvník (Čt, 1. 1. 2009 - 17:01)

Chlapi radim vam nosit body ! Elasticke,s dlouhyma nohavicema !! Nejsou to ani tanga ani trenky!

Návštěvník (Čt, 1. 1. 2009 - 14:01)

Ano,žen v tangách,těm to sluší a jsou v tom krásné,přirozené a né jak ty bukvice přiteplené v tangách.

Návštěvník (Čt, 1. 1. 2009 - 13:01)

..zen v tangach !

Návštěvník (Čt, 1. 1. 2009 - 11:01)

Tak vás buzeranti v tangách vítám po delší době a hlavně v tom novém roce.Ať se vám ty vaše malé kuliska pořád paří v těch přilehlých kalhotkách a šňůrka pořád pevně zařezaná v tlusté prdeli příjemně dráždí váš homosexuální konečník.
No a nám normálním a opravdovým chlapům přeju hodně volnosti a žen.

Slávek (Čt, 1. 1. 2009 - 10:01)

Jsou to idioti debilní,který na to nemaj nosit tanga tak dělaj jen pomluvy.Na víc se nezmůžou.Prostě debilní idioti.Oni ničím jiným v životě nebudou,neboť jejich IQ je houpacího koně.

hm silva se nez (Po, 31. 12. 2012 - 00:12)

Hele, víš co je divný? že...30.12.2012 19:58 - mám zájem

30.12.2012 19:53 - Silva

Jsem starší, ale zbožňuji sex. Je mi přes padesát. Sice už nejsem krásná (a nikdy nebyla). Ale klidně zadarmo si zašukám. Najdete mě na Rivitrilu (užívám léky na hlavu).

Reklama

Přidat komentář