Reklama

Pedofilie

Jahoda (Ne, 20. 7. 2014 - 16:07)

> Je opravdu dlouhá...jednalo se asi o boylovera se sklonem k sadizmu a vždy,když si na něj vzpomenu,cítím vztek.
On toho měl víc,byl to dospělý dozor a vedoucí a měl pod 30 let,jednoho klučinu zmlátil ve městě až ležel chudák na zemi.
A to se řešilo už kázeňsky na poradě a bylo mu hroženo po právní stránce.
Kdybych jsem měl uvažování dospělého,prostě bych šel za vedoucíma a tam si na něj stěžoval a pak to řekl rodičům .
Táta byl ranař a docela bych věřil,by si to s ním i vyříkal,ten měl soud,jeden agresivní jedinec mu vylil čaj do jídla v restauraci a dostal takovou pěstí,až proletěl výlohou.
Naštěstí pro tátu se jednalo o recidivistu,který toho měl už více a tak táta nešel sedět.
Potom v hospodě ho jeden chytl pod krkem za košili a dostal takovou facku,až letěl na znak na parket a byl rudej jak krocan.
Dozvědět se on,že mu někdo znásilnil děcko,to by se asi děly věci..
Já proto plně schvaluji,když je nějaký pederast pranýřován po té,co selhal a makal.
A lidi nejsou hloupý,přijdou na to,kde je pravda.
A to i v případě,kdy jedna žena osočila známého,že ji znásilnil a on šel sedět a přitom ji nic neudělal.
S tou ženskou to potom šlo celý život a každý o ni mluvil jako o lháři a o tom chlapovi,že seděl a nic neudělal a nemělo to konce.
Byla to vizitka té paní a té se již nezbavila.

D (Ne, 20. 7. 2014 - 14:07)

kdybych měl uvažování...> Je opravdu dlouhá doba,já ale,když si na toho hajzla vzpomenu,říkám si,proč jsem ho něčím nepraštil před pedofilní koule,zmrda.

Podobne bychom mohli chtit predelat celou minulost nas samotnych, lidstva, a pripadne i celeho vesmiru. Zustane to vsak vzdy jen u pouheho prani - co se stalo se uz nikdy nemuze odestat, a co se v minulosti nestalo se jiz nemuze nikdy v teze minulosti stat.

Bud jak bud, pedofilove jsou schopni pachat skodu, a jejich pedofilnim aktum je treba cinit pritrz.

Jen mi nekdy prijde, ze v honech na pedofily nejde vzdy tak uplne o zdravi a dobre prospivani deti - casto jde spis o agendu samotnych dospelych, kteri - vasnive odsuzujice cizi pedofily - radi ignoruji mnoha detska traumata, ktera jsou mimo sferu jejich zajmu, ackoli v uhrnu skodi detske populaci daleko vice nez obcasne ojedinele utoky cizich pedofilnich predatoru.

Jahoda (Ne, 20. 7. 2014 - 12:07)

kdybych měl uvažování dospělého,prostě bych si zjistil jak se jmenuje a přes rodiče si to s ním vyřídil,jenže toto dítě nepochopí.
Chtěl bych ale zveřejnit formou internetu,že se to stalo na Spartakiádě 1980,kde jsem cvičil jako mladší žák .
Je opravdu dlouhá doba,já ale,když si na toho hajzla vzpomenu,říkám si,proč jsem ho něčím nepraštil před pedofilní koule,zmrda.

Jahoda (Ne, 20. 7. 2014 - 12:07)

pane(í) D
je to primární sexuální disfunkce .
Tudíž si pedofil asi nevybral a toto je disfunkce celoživotní.
Nebylo by asi spravedlivé pedofila trestat jenom proto,že je to pedofil,naprosto stejně jako
homosexuála
tranvestitu
nekrofila
zoofila
fetišistu
ještě je jedna deviace,která se zamřuje na ženské nohy
voiera
skoptofila
a pod.co já vím,kolik je těch primátních disfunkcí.
Přesto si ale trvám na tom,že púokud si nějaký pedofil mákne,potom je to škodná,která ubližuje a tam je namístě léčba.
Ne smrt,jak je po ní voláno zde na dizkuzi,víte,ono mnohdy stačí pedofila,který ublížil dětem prostě označit a to více jak stačí.
Každé dítě,které bylo vystaveno sexuální agresi má potom problémy a to ubližuje jak dítěti(PŘEDEVŠÍM)tak společnosti,která tyto nemoci musí léčit a to stojí peníze.
Peníze,které by se naméísto trestu smrti měly vymáhat formou exekutora především po viníku,prznícímu pederastu.
A tam by se mohlo jednat o plnou částku potřebnou k léčení a to může být opravdu vysoká.¨
Jinak je dobře,že tato ůchylka je společensky nepřípustná.
Ještě jsem si vzpoměl,když mě bylo 11,jeden pedofil mě omakával a ščmakal mě do podpaždí a při tom tlačil na šlachu nad ramenem,aby mě to způsobilo bolest.
Škoda,že nevím kdo to,jinak bych zveřejnil jeho adresu a možná bych asi ani neměl daleko dát mu přes tlamu.
Jenže on byl dvakrát větší jak já a obrana nebyla prostě možná..

Jahoda (Ne, 20. 7. 2014 - 12:07)

pane(í) D
je to primární sexuální disfunkce .
Tudíž si pedofil asi nevybral a toto je disfunkce celoživotní.
Nebylo by asi spravedlivé pedofila trestat jenom proto,že je to pedofil,naprosto stejně jako
homosexuála
tranvestitu
nekrofila
zoofila
fetišistu
ještě je jedna deviace,která se zamřuje na ženské nohy
voiera
skoptofila
a pod.co já vím,kolik je těch primátních disfunkcí.
Přesto si ale trvám na tom,že púokud si nějaký pedofil mákne,potom je to škodná,která ubližuje a tam je namístě léčba.
Ne smrt,jak je po ní voláno zde na dizkuzi,víte,ono mnohdy stačí pedofila,který ublížil dětem prostě označit a to více jak stačí.
Každé dítě,které bylo vystaveno sexuální agresi má potom problémy a to ubližuje jak dítěti(PŘEDEVŠÍM)tak společnosti,která tyto nemoci musí léčit a to stojí peníze.
Peníze,které by se naméísto trestu smrti měly vymáhat formou exekutora především po viníku,prznícímu pederastu.
A tam by se mohlo jednat o plnou částku potřebnou k léčení a to může být opravdu vysoká.¨
Jinak je dobře,že tato ůchylka je společensky nepřípustná.
Ještě jsem si vzpoměl,když mě bylo 11,jeden pedofil mě omakával a ščmakal mě do podpaždí a při tom tlačil na šlachu nad ramenem,aby mě to způsobilo bolest.
Škoda,že nevím kdo to,jinak bych zveřejnil jeho adresu a možná bych asi ani neměl daleko dát mu přes tlamu.
Jenže on byl dvakrát větší jak já a obrana nebyla prostě možná..

Eduard Nud (So, 1. 5. 2010 - 18:05)

No, trochu jsem to popletl, ale on si každý, koho to zajímá, jistě najde, na co reaguji.

Eduard Nud (So, 1. 5. 2010 - 18:05)

Což je fakt. Jako schizofrenik o tom vím taky svoje. Navíc jsem sám, bez partnerky a tak podobně a to se konfliktní situace nabízí samy od sebe. Vykládejte pak někomu, že vám o sex vůbec nejde, když máte funkční nářadí, přestože slivovici nepálíte ani nebumbáte. Jenomže někdy si sám říkám, že blbost by měla být stejně trestná jako třeba domácí násilí, prože s takovým člověkem je to prostě k nevydržení.

všechny pedofil (Po, 28. 12. 2009 - 14:12)

zabít!

Marek (Po, 28. 12. 2009 - 14:12)

Ono je to tezke, ale proste bohuzel pokavad pedofil neni schopen sve pudy vladat a 10. lete holcicce rika, ukaz mi pipinu, tka to neni v poradku.

Petr N. (Ne, 29. 11. 2009 - 22:11)

Ahoj, jak vnimáte pedofilii?...Že by určitý druh nedočkavosti ?

doktor horácius (Čt, 26. 11. 2009 - 21:11)

je mi 17 a mému příteli...je to pedofílie jak vyšitá-okamžitě kontaktuj policii!!!!!!!!at nechá toho zvrhlíka zatknout,vyšetřit,potrestat-a následně vykastrovat!!!!!!!!!!no a pak se stav u mě doma-mě je 33let-já ti pomohu a utěším tě!

Andrea (Čt, 26. 11. 2009 - 21:11)

je mi 17 a mému příteli...Bože Ty jsi fakt tele :D!!! Ten dotaz si doufám nemyslela vážně :D!?

Mončičák (So, 21. 11. 2009 - 18:11)

je mi 17 a mému příteli 25...není to pedofilie?

Návštěvník (Út, 18. 8. 2009 - 23:08)

Myslím si,že je to z velké části přehnané a opravdu bych se nechtěl dočkat toho, že kojící matka bude nařčena z pedofilie,protože cpe svému dítěti prs do pusinky.

Labreta (Út, 18. 8. 2009 - 22:08)

Je trochu rozdíl souložit s 12ti a více letou slečnou(pokud to sama chce)než zneužít k tomu malé dítě v pěti letech, které ani neví co to je a jestli to, co se právě stalo je normální. Pokud se to opakuje a pokračuje to udělá to v takovém dítěti pěknej guláš, protože pár let žije v domnění, že je to normální. Aý když si začne uvědomovat souvislosti pohl.orgánů s mateřstvím atd., až když si uvědomí je pak schopno vědět oč jde. Nemusí to dítěti být po chuti ani v pěti, ani v deseti letech.
Záleží také na tom v jakém vztahu ti dva lidé(dospělý a dítě)jsou.
A taky jaká je zrovna doba..např. za totalit.režimu se o sexu nemluvilo..všechno bylo tabu. Dnes jsou děti informovanější dřív.

Misa (St, 12. 8. 2009 - 09:08)

reakce pro No a co?
Myslíš že to dělají úplně dobrovolně, a že mají ze sexu ňákou rozkoš?? Neblázni! Ony to dělají, protože by neměly co do huby, a kolikrát takový 12leytý prostitutky živý celou rodinu, páč jim nic nezbývá! Je to HNUS! Jestli máš, nebo budeš někdy mít 12letou holku, tak si pak představ jak ji š..á ňákej oplzlej, tlustej němčour...a pak mi popiš svoje pocity.

Yossarian (Pá, 7. 8. 2009 - 08:08)

Kecy...pedofil chce sex s malým dítětem.,...prostě potřebuje sex jako my.....my ho sice litujeme ,ale prostě trestný čin to je .....kdyby každej pedofil by měl šanci si zasouložit s dítětem, udělal by to...takže nebezpečnej je každej....

no a co? (Pá, 7. 8. 2009 - 08:08)

Pedofil není někdo, kdo kouká nebo touží po 12 nebo 13 letých dospívajících dívkách, ale ten kdo se zaměřuje na opravdu malé děti. Na dovolené v Asii, kde je sex normální i s 12 letými jsem zjistil, že tam jezdí MNOHO Evropanů právě za sexem s 12 letými i méně. Ty ,,slečny,, to dělají dobrovolně a některé i rády, jasně, že pro peníze. Mezi 12 letou Asiatkou a Evropankou není velký rozdíl, snad pouze ve výchově a tím i v myšlení. Ať si užívá sexu každý od kolika let se na to cítí.

Tom (So, 25. 7. 2009 - 17:07)

Možná mě spousta z vás odsoudí, ale vsadil bych se, že klidně i 12ti letá holka může přitahovat velkou většinu chlapů nezávisle na věku. A přirozený to je. přirozený by byl i sex v takovém věku. Přirozený je od slova příroda a příroda z dvanáctiletých udělala tělesně schopný sexu. A mluvíme tu o fyzickým aktu, antikoncepce a tak už je věc jiná. Samozřejmě by muselo jít o dobrovolnou akci, abych někoho neodsoudil,ale to už zase pak nezáleží na věku.

Tom (So, 25. 7. 2009 - 17:07)

Možná mě spousta z vás odsoudí, ale vsadil bych se, že klidně i 12ti letá holka může přitahovat velkou většinu chlapů nezávisle na věku. A přirozený to je. přirozený by byl i sex v takovém věku. Přirozený je od slova příroda a příroda z dvanáctiletých udělala tělesně schopný sexu. A mluvíme tu o fyzickým aktu, antikoncepce a tak už je věc jiná. Samozřejmě by muselo jít o dobrovolnou akci, abych někoho neodsoudil,ale to už zase pak nezáleží na věku.

Reklama

Přidat komentář