Reklama

Podivné vyšetření pochvy.

Jana (So, 25. 9. 2004 - 14:09)

y už jsi tam byl,že to tak doporučuješ?:-))

Jana (So, 25. 9. 2004 - 14:09)

oprava:Ty už jsi tam byl,že to tak doporučuješ?:-))

B.H. (So, 25. 9. 2004 - 00:09)

To zname takove dokturky - dela, ze hmata cisty a pritom se udelal, prase jedno. Za ty prachy, co bere za cumeni do pici bych je poslalna Sibir sukat sibirsky kozly.

Lenka (Pá, 24. 9. 2004 - 23:09)

Chodim k lekarce,a jeji vysetreni je mi velmi prijemne,ani by mi nevadilo kdyby si trochu uzila:-)

Wol (Pá, 9. 7. 2004 - 17:07)

Nooo.... s trochou pripravy, gelu a velkou opatrnosti se tam da dostat ruka az kousek nad zapesti. Jinak na tema adekvatnosti tohoto vystetreni vskutku poradit nedokazu.

Hlava (Pá, 9. 7. 2004 - 13:07)

No nekdy to holt mivaj doktori tezky. Kdyz se snazi nekoho vysetrit, tak jak jim to vyhovuje nejvice, tak jsou z nich uchylaci a perverzaci, kteri si uzivaj na svych pacientkach. Pak jsou z toho afery, apod. Kdyz se potom radeji drzi dal a s odstupem, nesnazi se vysetreni provest, jak jim to vyhovuje (kvuli obavam), tak potom treba neodhali hrozici nebezpeci (treba v podobe cist) a pak se vse zhorsi a jsou z doktoru neschopni idioti, kteri ani nepoznalli cistu, apod. Takze to opravdu nemaji lehke. Pokud jdu k lekari na prohlidku prirozeni, tak snad musim pocitat s tim, ze se ho bude dotykat a zavadet i predmety dovnitr. Pokud by si u toho doktor uzival, tak to snad kazdy ppozna. Profesionalni chovani od pervrznosti snad jde rozeznat. Tot asi muj nazor na stale dokola omilane problemy u gynekologa.P.S. neco jineho je samozrejme, kdyz gynekolog drazdi klitoris 16-ti lete divce a kdyz vyvrcholi, tak ji na to rekne "zkousel jsem tve reakce a vidim, ze jsou spravne". Tohle je perverznost (dle meho nazoru), ale ne kdyz se nekdo snazi nahmatat cistu.

Petr (Pá, 9. 7. 2004 - 12:07)

To vás nenapadlo,že si chtěl doktor užít;)?

Bunny (Út, 29. 6. 2004 - 08:06)

Jak ví, že celou ruku? Ona tam vidí? Já osobně při vyšetření teda nemůžu říct, kolik prstů nebo jestli celou ruku doktor používá. Prostě to potřebuje prohmatat zvenku i zevnitř a nechávám to na něj, nespekuluju nad nepodstatnýma věcma. Jestli je to pro kamarádku takový problém, ať vyzkouší jiného doktora.

Anna (Út, 29. 6. 2004 - 07:06)

Myslím,že je to nesmysl.Celou ruku? Třeba by ti na to odpověděl nejaký odborník,jestli to není nějaké speciální vyšetření.

Zoro (Út, 29. 6. 2004 - 06:06)

Má přítelkyně se mi svěřila, že na gynekologickém vyšetření jí lékař dost nepříjemným způsobem zavede "celou ruku" s rukavicí do pochvy a proti břichu promačkává zda tam nemá cisty apod. Z vlastní zkušenosti vím, že je problém dostat někdy do pochvy pár prstů, takže by mne zajímalo, zda je tento postup a zákrok v pořádku??? Předem díky za jakoukoliv informaci a radu.

Reklama

Přidat komentář