Reklama

potrat - cena

Ála (Po, 18. 8. 2003 - 12:08)

No víte co? Já bych se spíš zeptala proč vy jste naopak tak strašně vysazení pro potraty? Jde o to, že většina žen si neuvědomí, co tím způsobí sama sobě, když pomineme to dítě. Neznám - a to upřímně - žádnou ženu, která by toho později nelitovala a která by to někomu doporučovala. Zkuste se o této problematice hlouběji informovat - z různých hledisek např. psychologie, zdravotních důsledků apod.A ta otázka, kolik stojí potrat mi nepřipadá nijak špatný, nemyslím si, že by se někdo rozhodl podle ceny potratu zda na něj půjde nebo ne. To snad ne. Chápala jsem to jako čistě informační dotaz. I když - možná by je měli zdražit a vidělo by se.

zvědavá a přejí (Po, 18. 8. 2003 - 12:08)

Já jsem nepsala, že jsem odpůrce potratu. Taky se mi nelíbí, že naše vláda "laškuje" se zákonem ohledně zákazu potratu.Jen mě zarazil dotaz "kolik stojí potrat". Mě to prostě vyznělo, že když na něho ta pisatelka má, tak půjde. Pokud tolik v pokladničce nemá, tak nepůjde. A lítostí nad ještě nenarozeným miminem jsem myslela, že se prostě buď narodí nebo nenerodí, né podle toho zda ho "mamina" chce, ale zda má nebo nemá prachy na potrat.A Pavle, když tak odsuzuješ potraty, jaký máš pocit když vidíš "rodinku" sedící v hospodě, rodiče ožralí, děcek lítá kolem pět a jim nekoupí ani suchý rohlík, protože ty děti jsou akorát tak dobré na příspěvky.Tací nepřemýšlí před stykem o pocitu zoodpovědnosti.

Pavel (Po, 18. 8. 2003 - 10:08)

Jitko - pises o "situaci rozhodovani". Domnivam se, ze je treba se rozhoudnout jiz pred stykem a ne po. My odpurci potratu jen rikame, ze je nam lito nenarozenych deti. Nakonec je to stejne otazka svedomi tech co na potrat jdou. Jen pro zajimavost, ja jsme taky mel byt nenarozene dite z duvodu zdravotnich komplikaci me matky. Nastesti se rozhodla vse pretrpet. Ze svych dani zaplatim rocne dva doktory v nemocnici nebo tri ucitele a jeste so uzivam zivota.

Jitka (Po, 18. 8. 2003 - 10:08)

Ale prosim vás, jaké svinstvo...Uklidněte se...To se vám to mluví, když jste nebyli nikdy v situaci rozhodování..Já také ne, ale jsem více tolerantnější než vy, znám pár holek - párů, které se rozhodovali ať tak či tak.Nic paušálně neodsuzovat!!Spíše buďte sami k sobě upřímné a řekněte si, proč jste tak vysazené na potrat...dojdete k zajímavým výsledkům, nebo by vám mohl pomoci odborník - psychiatr.Jitka

Ála (Pá, 15. 8. 2003 - 15:08)

Jasně.

zvědavá a přejí (Pá, 15. 8. 2003 - 14:08)

Álo mě připadá ještě daleko horši, když někdo uvažuje o ceně potratu. To jako když to stojí 500,- tak půjdu. Na to má každá.Když to bude stát 50 000,- tak né, protože na to nemám.To je opravdové svinstvo ! Už teď lituji nenarozené mimino :-(((

Ála (Pá, 15. 8. 2003 - 12:08)

Ještě musím dodat to, že mě nikdy ani nenapadlo odsuzovat ženy, které ho podstoupí, to ne. Vím, že život je velice těžký. Ale opravdu před tím varuji!

Pavel (Pá, 15. 8. 2003 - 12:08)

Svinstvo to je.Pokud je zena schopna navazat kontakt s muzem a pak soulozit, tak by mela byt i schopna zvazit jesti otehotni ci ne a pak nasledne komplikace.S potratem nesouhlasim.Jedinou vyjimkou by snad mohlo byt ohrozeni zdravi zeny a plodu a pak jeste znasilneni. Nic vic.

Ála (Pá, 15. 8. 2003 - 11:08)

Romano, já si za tím stojím. Je to můj pevný názor.

Romana (Čt, 14. 8. 2003 - 15:08)

to si musí každá žena určit sama. Jde o její zázemí, o schopnost a možnost vychovávat dítě, zdr. stav, o lidi okolo ní.je svinstvo o tom paušálně mluvit jako o svinstvu.Romana

Ála (Čt, 14. 8. 2003 - 14:08)

S,cena potratu je závislá na době těhotenství, nejnižší je asi kolem 2500 - 3000,- Kč.Ale potrat je svinstvo.

S (Čt, 14. 8. 2003 - 14:08)

nevite nekdo kolik stoji potrat?mini a pak normalni?diky

Reklama

Přidat komentář