Reklama

Přírodní kosmetika L'occitanne

Jana (Út, 23. 8. 2005 - 15:08)

Je však určena pro velmi krátkou spotřebua ke spotřebiteli jdou čerstvě vyrobené přípravky. U kosmetiky, která se k nám dováží z ciziny toto není možné.

Olga (Út, 23. 8. 2005 - 11:08)

Kosmetika od Hadka není konzervovaná.

Jana (Po, 22. 8. 2005 - 19:08)

Když jsou někde parabeny, tak to ještě v žádném případě neznamená, že kosmetika není přírodní. Pracuji na SZU, kde se kosmetika schvaluje a každá kosmetika musí být konzervovaná - buď alkoholem nebo parabenama, jinak se nesmí dovážet.

Petra (Po, 22. 8. 2005 - 18:08)

A co Logona?Znate ji nekdo?Ja jsem si koupila od Logony pripravky na suchou a citlivou plet! Zda se mi lepsi nez krem z drogerky uz jen kvuli tomu ze je prirodni, mam z toho dobry pocit! Ale zacala jsem ho pouzivat pred 3nedelema a osypalo se mi 1tyden cele celo i brada ale vydrzela jsem to a trochu uz se to zlepsilo! Nevim jestli to jejen reakce na prirodni kosmetiku nebo neni pro me vhodna! Urcite ale nedrazdi, nejsem po ni cervena, nesvedi me kuze a na noc se nemusim po ostreni mlekem a pletovou vodou mazat kremy. Jindy jsem myslela ze se uskrabu...to je fakt...bez kremu na noc jsem se nikdy neobesla s Logonou to jde!

Olga (Po, 22. 8. 2005 - 10:08)

Je hlavně příšerně předražená. To si radši koupím Hadka, to má k přírodě blíž.

Lucka (Po, 22. 8. 2005 - 00:08)

Ahoj,já teda zkušenosti nemám, ale podle toho, co píšou na stránkách (www.loccitane.cz) zní opravdu přírodně... No, jsou tam na tom balení napsány nějaké parabeny? Pokud ano, přírodní není.

Jitka (Po, 24. 1. 2005 - 20:01)

Ja jsem si koupila balzam na rty s bambuckym maslem. Barvicka je super, ale uz pul hodiny po naneseni mam uplne vysusene rty.Lip hydratuje obycejny z drogerky za 50 Kc. Takze bych nedoporucovala. S ostatnimi pripravky nemam zkusenost.

Tlapka (So, 22. 1. 2005 - 21:01)

Zdravim vsechny diskutujici :-) Mate s touhle francouzskou prirodni kosmetikou nejake zkusenosti? Rada bych ji vyzkousela, ale zatim nemam zadne reference a prece jen je dost draha. A je vubec *prirodni*? Kdyz se clovek podiva na vsechny ty chemicke slouceniny, ktere jsou napsane ve slozeni...

Reklama

Přidat komentář