Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Sany 11 (Ne, 26. 7. 2020 - 12:07)

A ty myslis,ze by to melo na zivot Miluny nejaky pozitivni dopad, kdyby jinekdo dal penize nebo strechu nad hlavou? Ze by se neco zmenilo k lepsimu? Ze by se predevsim ona zmenila?

Týna (Ne, 26. 7. 2020 - 12:07)

Nemyslím, že by se ona změnila. Doufám, že jí změní věk a zkušenosti. Ale myslím, že by jí v určitých fázích života pomohlo třeba oblečení.

Návštěvník (Ne, 26. 7. 2020 - 12:07)

Oblečení?
Vždyť si vydělala a koupila kalhoty. Když má na bar, kde chtěla nedávno zajít posedět,/obešla tři a nic neulovila/ má určitě i na oblečení!

Sany 11 (Ne, 26. 7. 2020 - 13:07)

Jeste si vzpominam, pred ne tak dlouhym casem, kdyz si take neco vydelala, tak neumela nic lepsiho, nez si sama (bez deti atd.) udelat vylet do K. Varu, kde si zaplatila hotel. To vse ona bez problemu zvladne, kdyz chce. Tak si umim predstavit, kde by skoncily penize, kdyby ji nekdo prece jen nejake dal.

Týna (Ne, 26. 7. 2020 - 12:07)

Co ti není na mém dotazu jasné?

Sany 11 (Ne, 26. 7. 2020 - 12:07)

Ja tvemu dotazu rozumim. Za sebe ti mohu odpovedet, ze jsem ji neposkytla ani jednu z tech veci.
Nemyslim, si totiz ani, ze to jsou veci, ktere by ona primarne nejvic potrebovala. Strechu nad hlavou mela vzdy a kdyby se chovala jinak, mohla ji mit prece dodnes u sve rodiny, jako spousta jinych lidi. Tak proc by ji nekdo mel davat strechu nad hlavou? A penize? No tak ja nevim, zatim jsem si nevsimla, ze by hladovela a kdyby, jsou tu jine instituce, ktere by ji mely pomoci.
A ted bych poprosila o tvoji odpoved na moji otazku.

hm (Ne, 26. 7. 2020 - 12:07)

Máš možnost si jí vzít, ošatit, nakrmit a dát střechu nad hlavou. Udělej to.

Týna (Ne, 26. 7. 2020 - 12:07)

Nechovejte se tak natvrdle. Někdo tady psal, že: Poalyšte, víte kolkrát Miluně místní přispívající pomohli? Tak jsem chtěla vědět v čem konkrétně. Pomohl jen Ota. I ta Radka se od ní odtáhla. Přitom sama se pak k nim do bytu chtěla nakýblovat.

Návštěvník (Ne, 26. 7. 2020 - 12:07)

co tady kritizuješ tak si ji vezmi teď po Otovi domů ty třeba na půl roku

Poslyš, (Ne, 26. 7. 2020 - 11:07)

neurážej tady místní. My tebe taky neurážíme na tvých úchylných, duchovních nebo jiných diskuzích. A že by bylo za co, co? A než něco kritizuješ, tak si aspoň ten obsáhlý zdroj za dlouhé roky, přečti. Povídkářům zdar.Jo a taky mám dojem, že nevíš co je to člověk na dně. To zdejší Miluna, která má prakticky všechno rozhodně není

Návštěvník (Ne, 26. 7. 2020 - 12:07)

"My tebe taky neurážíme na tvých úchylných, duchovních nebo jiných diskuzích. A že by bylo za co, co?" Co to blábolíš. Si mě pleteš se svou matkou, ne?

Návštěvník (Ne, 26. 7. 2020 - 12:07)

Á, potrefená husa se ozvala. Už se nemůže dočkat až se bude do někoho kopat.

anketa (Ne, 26. 7. 2020 - 11:07)

Určitě ano :-) číháme.

povídka, která… (Ne, 26. 7. 2020 - 11:07)

Je tady někdo z domácích? Nedělní Quiz je připraven, ozvěte se.

Návštěvník (Ne, 26. 7. 2020 - 10:07)

Z bytu je vyhodili pokud si vzpomínám.

Návštěvník (Ne, 26. 7. 2020 - 10:07)

ne tak docela, schovávali se, bylo to v noci, báli se. útočiště u Oty se sfetovanou Milunou v absťáku

Miluni, (Ne, 26. 7. 2020 - 10:07)

znova se zamysli nad tím, jak jste na podzim utíkali z toho bytu, proč, drogy , bordel, konkurence, strach, beznaděj....co to bylo, uměla bys to popsat? L.

Pils (Ne, 26. 7. 2020 - 10:07)

Milu,, já čtu až teď, včera jsem padla polomrtvá únavou do postele. Už když jsi oslovila Miu, psala jsem něco ve smyslu, že to není vůbec dobrý nápad. A musím ti to zopakovat. Miluško, musíš změnit svůj pohled na svět, jen to tě odpíchne od dna. S těmi drogami u Sergeje to není tak úplně utopie, takže přemýšlej, jak se od něj odpoutat. Když si budeš opakovat do nekonečna, že pracovat nemůžeš, tak prostě nezačneš, a taky nezačneš dobře žít. Protože práce je základ pro život, a někdo má i štěstí, že pracuje opravdu rád. A tohle bys měla uvážit. Víš, nezlob se, ale do svého života já nepustím každého, a už vůbec ne toho, o kom tolik vím. A že se mi spousta věcí nelíbí, to asi tušíš. I přesto tě ale mám nějak ráda, protože vím, že za spoustu věcí nemůžeš. Jen se ti prostě nechce snažit a něco měnit. A to je kámen úrazu.

Sledující (Ne, 26. 7. 2020 - 00:07)

Jdi se posadit někam na zahrádku. Jsi pěkná ženská, tak nech chlapy nebo ženy ať se činí. Vím, že bych tě neměla nabádat k nevěře, ale aspoň by ti to pomohlo od těch stavů. Za Lucinou jen třeba na kafe jet nemůžeš?

Miluna (Ne, 26. 7. 2020 - 09:07)

Když já už na to nemam ani sílu se s někym seznamovat.Když někde sedim tak normální lidi se mi nevšímaji a vždy ke mě přijde jen blázen,feťák,alkoholik, nebo z basy.Vždy to tak je a nevim čim to je.A ženský vůbec,jen jedna degeška co se ptala na prachy.Nemam už štěstí na lidi a L.s tou sem psala naposledy na jaře a vim že by mi v tomhle nepomohla.Začlo se mi dělat blbě od nervů jak se blíží Sergej a srpen a pak ta škola a bere mi to i tady u Otíka.Já sem četla ve zprávách že školy nezavřou a já pořád věřila že to budou nějak řešit aspoň kvuli dětem.Vidim jen že to tady pěkně přes prázdniny nechali rozlést,bez veškerých opatření a pak do toho pustí děti.Uplně už to vidim jak to bude,sotva nastoupí tak zpráva že ve třídě nebo na škole se objevil Kovid takže karantena.A člověk bude pak jen koukat na děti jestli jim něco neni a čekat jestli to někoho nezmrzačí.Já už fakt nemůžu z týhle budoucnosti.Když pujdu do blázince tak stejně Kovid0 nezmizí,když si to hodim už teď brzy tak sice budu mít klid ale nebudu vědět co je s nima a vim že babi by to nedala a zničila bych jim stáří:'( ..je to beznadějný všechno.

Reklama

Přidat komentář