Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Miluna 2 (Ne, 7. 6. 2020 - 14:06)

Nic mě nebaví, je mi hnusně, tak si tu piš sama.

Miluna 2 (Ne, 7. 6. 2020 - 14:06)

Nelíbí, ale přece kvůli něčemu, co je součástí přírody, nebudu pořád dokola šířit špatnou náladu. Nudíš svými výlevy, možná jen Otu ne.

Návštěvník (Ne, 7. 6. 2020 - 15:06)

Tak dej nejaky tema ty kdyz te to nudi.

Miluna 2 (Ne, 7. 6. 2020 - 13:06)

A ty mouchy a moli, vosy a včely. To člověk nemůže ani vyjít. Komáři jsou otravní. Zrušte rušivé elementy. A právě teď chci, aby bylo o 4 stupně více. Všechni a všechno nás omezuje. A ty kalhoty Miluno vymáchej v Savu, co kdyby tam byl covid přisátej.

Miluna (Ne, 7. 6. 2020 - 14:06)

Tak já nevěděla že se někomu komáři a vosy líbí.Si první člověk koho znam kdo si rád nechává dávat žihadla a pít krev.A co se ti na tom líbí? Dneska je tu 20°C, zima mi dneska neni tak sem dneska s teplotou venku spokojená.

Miluna (Ne, 7. 6. 2020 - 13:06)

Ale byla bych spokojená,občas sem ale včera sem nebyla spokojená že mi skazila bolest hlavy celej den.Co se týká klíšťat,vždyť je to tak.Kdo by byl z nich spokojenej? Nejde si kvuli nim lehnout jentak do trávy nebo prolézt různý zapadlý místa.Ono ani nejde být 100% spokojenej protože těch rušivejch elementů je tolik že to kazí život.A nevim co znamená slovo sebezřetnej? Hledala sem v gůglu a našlo mi jen obezřetnej.A skříně uklizený mam,ty taky máš? Vysmrkat do kapesníku se bojim jen venku když sem na něco sahala tak se mi pak hrabat na kapesník nechce,ani po desinfekci.Dokuď nejsem doma a nemam umytý ruce mýdlem tak 3x za sebou mýdlem tak se mi sahat na kapesník moc nechce.Už je to omezující ten pocit,sere mě to jak kráva! S ukrajincem jsme seděli vedle sebe v rouškách a vždy jí jen nadzvedli na napití.A jediný co bylo že sem si nechala od něj pohladit zadek přes kalhoty,jinak nic.On se mi tam dotkl nejdřív jako lehce ale mě se to líbilo tak sem dovolila víc pohladit,asi kolem pěti minut.Ale musim říct že mi do toho lezlo do hlavy co když má Kovida na rukách a dal by mi ho na zadek.No doma sem si kalhoty hned sundala.Dopadlo to jen takhle,zval mi k němu ale to sem nechtěla.Já nechci Sergeje podvádět.I když jestli on je u příbuznýho hodnej nevim nic.

Miluno (Ne, 7. 6. 2020 - 12:06)

tak nevím, jak to doopravdy myslíš. Na jedné straně se bojíš vysmrkat do kapesníku, na druhé se necháš otlapkávat Ukrajincem, a to ani nevíme, jak to dopadlo, s tím ses nepochlubila

haha (Ne, 7. 6. 2020 - 12:06)

Miluna je strašnej řízek sebestřednej, oni to tihle lidi tak mají všichni. Už jsi si uklidila ve skříních??

Ota (So, 6. 6. 2020 - 21:06)

Tady taky,sice prší denně ale bylo aspoň už dvacet a ne dvanáct,tak je to lepší.I mě bolela hlava Miluško.Teď koukám na filmy.Ale škoda že se nechceš sejít.Dobře víš že já jsem rád i jen za popovídání.

Miluna (So, 6. 6. 2020 - 11:06)

To já Sany nevim,zatim to jde ale jak to dlouho vydrží v nulové náloži nevim.Je to taková nejistota a teď s timhle Koronavirovim svinstvem je to ještě větší nejistota.Kam člověk vleze tak cítí jen nejistotu.Je to hnusně omezující.Já třeba na něco hrábnu a pak se bojim i sáhnout na vlasy když mi je vítr háže do očí tak pak hážu hlavou jenom.Bojim se vysmrkat a rýma mi teče každý den a já se bojim sáhnou na kapesníček i když si ruce vydensifikuju ale prostě mam blbej pocit tak si jí kolikrát jen utíram do paže.Je to hrozně omezující.Teď mam nervy až děti vkročí do kolektivu v pondělí na přijímačky.Mam jen prostě debilní omezující pocity.Teď mi ještě bolí hlava a břicho (mam před MS) ,tak nemam náladu na nic.Anonyme a proč se tomu směješ že jako Marfuša,vždyť kdo by nechtěl být bez virů! :-( Nějak mi hlava nebere co je ti na tom srandovního?? Kačo já mam v bytě 21°C a jindy v tuhle dobu sem měla v bytě už kolem 24°C.Teď sem si zas přitápěla aspoň na 22°C. Nevim co tohle je za skurveninu! půl roku sem se na to těšila a on je druhej podzim!! Všechno je tu na hovno viry i počasí.Kvuli viru neni ani tolik seriálů jako dřív.Další dny má být taky hnusně.Něco přišlo nad Evropu.Je dost vítr a zase neni slunce.Nic mě nebaví,je mi hnusně.

Miluno (So, 6. 6. 2020 - 19:06)

dnes i když sem tam pršelo, bylo teplo. Střední Čechy. Jasně, že bychom se už rádi nenavlíkali, ale je dobře, že prší a není už v červnu suchá tráva. Ber to z té lepší stránky

Miluna (Ne, 7. 6. 2020 - 10:06)

Mě suchá tráva vyhovovalo že byla malá a nebyli v ní klíšťata.Teď je všechno zarostlý a zaklíšťovaný.Do trávy ke kotníkum nešlápnu,natož do vyšší.Už sem z toho zrazená.Jinak na oči a na pohled je to zelenější hezčí,to jo ale ty klíšťata to je za trest.Proto si radši chodim sedat na pole než někde do trávy.

Miluno (Ne, 7. 6. 2020 - 12:06)

Ty nebudeš s ničím nikdy spokojená. Ty jsi hrozný tvor.

Návštěvník (So, 6. 6. 2020 - 22:06)

Ono by vyhovovalo ke spokojenosti kdyby to s deštěm bylo tak akorát.Kdyby zapršelo každý pátý den aby jsme nevysychali.Ale ono buď neprší měsíce a nebo prší každý den a neví kdy přestat,tak už je to docela otravný.Ale aspoň že už je víc stupňů.U nás prší dneska celý večer.

Návštěvník (So, 6. 6. 2020 - 20:06)

Di si to hodit co porad otravujes

Kača (So, 6. 6. 2020 - 09:06)

Zdravím vás. Naprosto se ztrácím v tom co se tu děje, ale snad jste všichni v pořádku. Musím se k něčemu přiznat :))...mně ta zima už také leze na nervy. Kde jsou krásná, teplá rána, kdy jsme od května snídali na balkóně? Věřím že horko ještě bude, ale přeci jen mám pocit, že bude o dost zkrácené. A já potřebuji dobít baterky na zimu:). Zkouším to brát pozitivně kvůli přírodě a nedostatku vody, ale pořád čekám kdy se zahřeji jinak než prací...:). Přeji všem klidný víkend.

Sany11 (So, 6. 6. 2020 - 00:06)

Trhal, Milco. Prijemne to nebylo. Musime doufat, ze aspon tohohle svinstva se zbavime. Ten tvuj vir je dnes uz taky o necem uplne jinem, nez pred 20, 30 lety. Kdyz budes rozumna, tak se s tim da zit a celkem ne tak spatne, ne?

jéjda (Pá, 5. 6. 2020 - 20:06)

to je hrůza co se tady vyrojilo

Sany11 (Pá, 5. 6. 2020 - 16:06)

Zdravim osazenstvo diskuze. :)
Ne, Milco nejsem nakazena, akorat me momentalne nebavi sem chodit, je to tu cim dal stejnejsi.
Dnes jsem si uzivala u zubare, ale uz to mam za sebou. Do Nemecka nas konecne pusti, aniz bychom museli mit 14 karantenu nebo testy, tak za to jsem rada.
Milco, vy jste meli v celem kraji par nakazenych, kdezto okres, kde se nachazim, jich mel kolem 330 na 100 000 tis. To by te kleplo, kdybys tu byla. ;)

Miluna (Pá, 5. 6. 2020 - 21:06)

No koukala sem Sany,vaše místo ohledně Kovidu je na mapě rudý a naše nejsvětlejší ale i tak je to pro mě divnej pocit a u vás by mi asi už hrabalo.Mě to tu taky moc nebaví když neni skym psát.Koukala sem že se tu objevil Jirka a jinak nikdo ani tolik nepsal.Jak se nerozepíšou o sobě ostatní tak já to sama nevytrhnu.Já sem zatim ještě sama a teď sem se rozkašlala a bolelo mi na hrudi tak se akorát všeho tohodle divný pocit.Byla sem u rodičů tak o to blbej pocit jestli nemam něco v sobě.Sere mi jak lidi přichází na rozvážkách zamnou bez roušky.Já chci zpátky život bez virů.Bez obouch virů:'( mrzí mě to...Nevim jestli tě zubař vrtal nebo trhal tak snad už budeš mít klid.

Reklama

Přidat komentář