Reklama

Rošťandy vs Ropuchy

frajerka (So, 25. 10. 2008 - 14:10)

*stádní módou

frajerka (So, 25. 10. 2008 - 14:10)

Holit si ksicht je proti přírodě, když to tam vyrostlo, tak to snad má nějaký účel, ne? Ale to ty ropušáku nepochopíš, jen jdeš slepě se stání módou vyholování ksichtů.

Návštěvník (So, 25. 10. 2008 - 13:10)

frajerko alespon vidis, jak to tady vypada :)

Návštěvník (So, 25. 10. 2008 - 13:10)

Ropušáci maj oholenýho čuráka a koule, s ksichtem to nesouvisí ty píčo stará vojebaná.

frajerka (So, 25. 10. 2008 - 11:10)

Měla jsem již spoustu mužů, a tak bych se s vámi ráda podělila o svoje zkušenosti. Je jedna věc, podle které poznáte kterýho chlapa brát a kterýho nebrat.
Dělím chlapy na dvě kategorie: Rošťáky a Ropušáky. Rošťáci jsou prima, nepodléhají stupidním módním diktátům a tak mají na obličeji přirozené nebo jen lehce upravené roští. Jsou sami sebou, člověk se s nimi nenudí a to se projevuje i v sexu. Je s nimi vášnivý a nespoutaný.
Ropušáci jsou pravý opak. Slepě kopírují módní trendy, nemají vlastní názor, a tak mají oholenej ksicht, kterej vypadá jako slizká ropucha. Jsou nudní jak v sexu, tak i v životě.
Tyto informace už mám zažité v podvědomí, takže už to mám naprogramované tak, že se chci milovat jen s mužem s vousy. Když vidím oholeného, hned mi uschne. Té mé už se podvědomě nechce, proč taky, když ví, že si moc neužije...

Drago (So, 25. 10. 2008 - 10:10)

Zazpívejte si se mnou ať máte dobrou náladu!!! Stejně jako Píseň pro Dreda, i tahle je na melodii známé lidovky \""Já do lesa nepojedu\"", kterou si můžete přehrát na http://ms.missnet.cz/?p=3164

Holá kunda strašně smrdí
z holý kundy táta blil!
Kdybych holou kundu šukal
táta by mě vydědil!

Rošťandy jsou holky krásný
tak na pilku zatlačím
u muziky s jednou tančím
pak jí doma obšťastním!

Dolores (So, 25. 10. 2008 - 10:10)

Mně a všechny normální holky, co se neholí a kašlou na nějaký diktát doby. Souhlasím s xxcd, poeta je ubohý jeho verše jsou nucené a navíc je vulgární. Frajer je super, vulgární není. Slovo kunda tady na diskuzi používá už každý, jinak frajer píše slušně.

Návštěvník (So, 25. 10. 2008 - 10:10)

koho poeta urazil pane boze???on umi na rozdil od vas psat bez vulgarit a pritom krasne obhajit svuj nazor..to vam asi vadi co?vy se zmuzete jen na trapny nadavky!!a strkame vam snad my svoji picu pred oblicej???ne,tak se laskave zklidnete vy!!proste prispevek z 25. 10. 2008 02:20:14 psal naprosty idiot, ktery je uplne mimo a uz nevi jak argumentovat a tak mele uplny sracky.

Návštěvník (So, 25. 10. 2008 - 09:10)

VNUCUJE NAM I TO ZE JE "FRAJER" !! PRITOM JE TO AKORAT VULGARNI HNUP! PSAT TAKOVY NESMYSLY !! TO JE JAKO NAPSAT TREBA:PLESATI CHLAPI JSOU NUDNI A VLASATI ZABAVNI! A TI ZABAVNI VLASATI CHLAPI SE AUTOMATICKY ZMENI V NUDNE KDYZ PRIJDOU O VLASY ! PAK STACI JENOM NASADIT SI PARUKU A ZABAVNOST JE ZPATKY:-))! CHAPES TO "FRAJERE"!? MUZES MIT CHLUPY,PAK NE,PAK JO A POVAHU TI TO NEZMENI ! ALE TEBE ASI ZMENIL PORADNY NARAZ DO HLAVY,NEBO UZ SES "TAKOVEJ" NARODIL?!

Návštěvník (So, 25. 10. 2008 - 02:10)

25. 10. 2008 02:20:14
vždyť poeta vubec nezačal, tohle by se spíš přesně hodilo na frajera, akorát místo slovíčka neholí doplníme holí. On tuhle diskuzi začal a mermomocí tu vnucuje oholenym tu svojí "pravdu", samozřejmě naprosto hrubym, agresivnim a neslušnym způsobem.

Poeto tvoje ver (So, 25. 10. 2008 - 02:10)

Poeto.Tahle diskuze je o urážkách a ty jsi tady nyní hlavní postava v urážení.Copak ti ty co se neholí strkají píču do obličeje?Ne,tak proč je tu urážíš.

xxcd (So, 25. 10. 2008 - 00:10)

Poeto, mám rád rýmy, ale ne na silu, za každou cenu, stavět z peří pevnou stěnu ;-)

Poeta (So, 25. 10. 2008 - 00:10)

Teď mě milí poslouchejte
Zamyslet se nezdráhejte
Jdeme s dobou, a má být?
Už není sexy bobra mít.
Já doma mám svou micinku
Dbá dobře o svou prcinku.
Je to žena svěží, mladá
Nic jí zatím nepovadá.
Co snažím se teď říci vám?
Objasnit, co na srdci mám.
My rozdílných jsme generací
Tehdejší móda je dnes bez ovací
Tak jako účesy, tak jako svět
Všechno se mění, nic nejde zpět.

Návštěvník (Pá, 24. 10. 2008 - 23:10)

nějak ti došla inspirace, nebo jsi mezitím spadl pod stůl ožralo???
PS"holý kundy jsou hnus a běs, všichni to tady víme a ty na tom nic nezměníš, hňupe."

Návštěvník (Pá, 24. 10. 2008 - 21:10)

hezci hole pipky jsou,
ty svou krasu unesou.
zato chlupatice obecne,
ty jsou...........................
na nic.zdar

Poeta (Pá, 24. 10. 2008 - 20:10)

Oh Drago, jak vtipný jseš
Na nic víc se nezmůžeš?
Jsi na tom už vážně nuzně
Lézt do zadku téhle buzně

xxcd (Pá, 24. 10. 2008 - 18:10)

Frajer to napsal krásně. Neříkám, že naprostá pravda a fakt, ale je v tom kouzlo s kousek pravdy.

Drago (Pá, 24. 10. 2008 - 18:10)

Jasně frajere, tady to máš:

Já jsem frajer, kdo je víc
měl jsem kund již na tisíc
měl jsem holý chlupatý,
zkušenosti bohatý!

Návštěvník (Pá, 24. 10. 2008 - 15:10)

:DDDDD

:-)))) (Pá, 24. 10. 2008 - 15:10)

Debilita je infekce,která se rychle šíří,je to horší než žloutenka,kapavka,aids,sifilida,chlamidie!!!!
Dejte si pozor! šíří se i po internetu,nedá se to lehce rozpoznat,Někdy má i jméno(frajer) i více jmen,zde psaných!!!!!!!!!!!!!

Reklama

Přidat komentář