Reklama

Rošťandy vs Ropuchy

Návštěvník (Ne, 1. 6. 2008 - 11:06)

Ropucho, div že jsem smíchy neudusil. Vy vyholenci jste fakt zábavní. Vy se nazýváte normálními lidmi? A ten poslední příspěvek nemá hlavu ani patu, sám si odporuje.

Návštěvník (Ne, 1. 6. 2008 - 11:06)

Je to asi tak dobrej pocit, jako když pořádně zarostlá mužatka vyvalí břicho v plavkách a z nich jí trčí chlupy na všechny strany. Nejlíp když na těch chlupech jsou ještě zachycený nějaký částečky, žůžo.

Návštěvník (Ne, 1. 6. 2008 - 11:06)

Dobre,ty co se holi nazyvate ropuchy,a ja nazyvam ty co se neholi muzatky! Chlupi jsou znakem chlapa,i kdyz v dnesni dobe se vsude po tele holi hodne muzu! A to je dobre!!

Návštěvník (Ne, 1. 6. 2008 - 11:06)

jako když se ropucha vyhřívá na sluníčku, že jo???

Návštěvník (Ne, 1. 6. 2008 - 11:06)

Tak jsem se zrovna poradne oholila, kraaasnej pocit.

Návštěvník (Ne, 1. 6. 2008 - 10:06)

A ty ses vysoce debilni!! Omezenec,kterej cpe svuj nazor:chlupy! A propos tato cela diskuze je inteligentni? Neee!

Dalibor (Ne, 1. 6. 2008 - 10:06)

Nebo, že bych se dotknul tvýho ega, ropucho???

Dalibor (Ne, 1. 6. 2008 - 10:06)

Toto je typická reakce nízce inteligentního člověka.

Návštěvník (Ne, 1. 6. 2008 - 10:06)

Tarzane vrat se do pralesa,je 21.stoleti,VOLE!!! Tvy nazory se nosili tak v 19.stoleti,spletls sis dobu! Kdyz zenska nechce aby ji z obleceni lezly chlupy,tak si je proste oholi! Jak proste!! Prsa,to je neco jineho,ty se neurezavaji,ale spis zvetsujou,VOLE!! Klidne si svy chlupy vobarvi treba na modro,VOLE,ale necpi to normalnim lidem! No nevim,jestli je zrovna znakem zenskosti,bejt porostla chlupama jak opice! spis je to znak neupravenosti a zanedbanosti !!

Dalibor (Ne, 1. 6. 2008 - 10:06)

Aničko, máš pravdu příroda se urážet nemá. A co víc, já si myslím, že holení intimních partií není nic než sprostý rouhání. Když vám tam příroda ty chloupky nadělila, tak je tam máte mít. Je to přeci sekundární pohlavní znak dospělé ženy. Jako prsa. Co když příště nějaké hovado vymyslí trend, že prsa se nenosí? Tak si je půjdete nechat uřezat? Může se stát, že příliš velká prsa mohou být ženě na obtíž, např. problémy se zády apod, a co tedy žena udělá? Buď nic, nebo si je nechá chirurgicky zmenšit, ale ne uřezat. Tak je to i s chloupky. Dají se upravit, zkrátit i obarvit, ale holení? To je likvidace ženství a sprostý rouhání.

katka (So, 31. 5. 2008 - 17:05)

ahoj,,teda čtu samé urážky..tolerance, ucta a právo na názor jsou velmi odlišné věci..-takže na tu uctu k druhým(co to je ropucha-fuj)si dávejte pozor...aby se vám něco podobného nestalo i v reálu...
pánové:-)...

Anička (So, 31. 5. 2008 - 16:05)

Ono je něco jiného urážet přírodu a stupidní módní trend. Urážet ženu kvůli tomu, že vypadá tak ji příroda stvořila je naprosto debilní a ukazuje na nízkou inteligenci.

Návštěvník (So, 31. 5. 2008 - 16:05)

A propos nazyvat nekoho ropuchami,neni urazlive? Lidi se rozlisuji na chytre a hloupe! Slecno jste chlupata? Ne tak prominte to s vami nechci mit nic spolecneho! Frajere jsi normalni? Vidim ze ne tak to s tebou nechci mit nic spolecneho!!

Návštěvník (So, 31. 5. 2008 - 16:05)

Ja bych na tebe taky nevlezla! Nizkou inteligenci jsi vymyslem teto diskuze prokazal pouze ty! Co je to za blbost,urazet nekoho jenom proto,ze nema mezi nohama prales! Ale chapu,ze si omezeny blb,slepe presvedceny o sve pravde a nic te nepresvedci,ale ja ani nechci,protoze diskutovat s tebou je opravdu ztrata casu!

frajer (So, 31. 5. 2008 - 15:05)

Martine, chápu, jak jsi to myslel. Já bych na Ropuchu nevlezl ani kdybych byl na smrtelný posteli a ona by byla jediná, s kým bych si ještě mohl vrznout.

frajer (So, 31. 5. 2008 - 15:05)

Jo, máš pravdu Aničko. A málem bych zapomněl, že Ropuchy mají nejen nedostatek sebevědomí a vlastního názoru, ale taky nízkou inteligenci, ubohý lehký mozeček, který nedokáže rozlišit, co je blbost (fáma o tom, že je to hygienické), a dělají si z módních výstřelků modly. Pak taky ta arogance, se kterou tu píšou do diskuze např. chlupy fuj apod, rovněž ukazuje na nedostatek inteligence.

Anička (So, 31. 5. 2008 - 15:05)

Chloupky v intimní oblasti jsou u ženy úplně přirozené a normální. Kdo tady píše něco o hnusu je naprostý debil.

frajer (So, 31. 5. 2008 - 13:05)

Pro pravdu se každý zlobí, že jo ropuchy. Evka to pochopila, vy asi ne. Jak říkám moje dělení mi dobře slouží a ocenili ho i jiní muži viz Bar, a jak už jsem řekl, komu se to nelíbí ať mi prdel políbí. Já jsem frajer a vaše ubohé ropuší výkřiky do tmy mně nechávají naprosto chladným.

Návštěvník (So, 31. 5. 2008 - 12:05)

Nejen vypadaj:maj i stejnou inteligenci!

Návštěvník (So, 31. 5. 2008 - 00:05)

A me zase napadlo ze ty co to pojmenovavaj nekoho ropuchama tak sami vypadaj!

Reklama

Přidat komentář