Reklama

SCHIZOFRENIE

milenka (St, 6. 1. 2010 - 10:01)

A jééé Yossku zase vypustili z Bohnic!

(St, 6. 1. 2010 - 09:01)

škoda,ted mi selhal internet...samozřejmě že máš poruchu osobnosti, to vidíme na první pohled chudáčku....asi ti někdo dal pořádně přes koule, tak se s tím nemůžeš smířit....ale tvoje blbý kecy tu ničí zbytečně diskuzi....takže k tématu : klidně ho odvezte, jakmile začne řádit ....pomůže to jemu ...a toho cvoka tady si nevšímejte, přemohly ho frustrace a léčit se to nedá, je to psychopatie:)))

Bohouš (Út, 5. 1. 2010 - 23:01)

škoda,ted mi selhal internet a smazala se mi reakce na ty tvé bludy. Tak to písnu ve zkratce znovu.... Dej si prášek pod jazyk a běž radši spát,třeba se ti to v té tvé makovici do rána zase kapku srovná. Prý porucha osobnosti :-D no já jdu pod stůl smíchy!!! Aby ses jednou v těch svých psychiatrických teoriích neutopila,dej si pozor...(mezi náma Yossinko,psychopatie už dávno není součástí psychiatrických diagnoz,je z nich už kolik let vyškrtnutá,to je novina,co?) Ani nedovedeš myslet logicky a využít zbytek inteligence,co ti zůstal po všech těch sračkách co do sebe věčně láduješ. Ono rozpoznat sarkasmus,ironii a logiku dá zabrat,vid? Chuděrko.

(Út, 5. 1. 2010 - 22:01)

a kde bereš tu jistotu,že se...No vidíš ...ty jsi agresivní psychopat a nikdo tě odvést nemůže, hlavně proto, že psychopatie se moc nedá léčit....kdyby tohle dělal ten schizorfenik, už může bejt odvezenej, že vyhrožuje lidem.....i když do blázince patříš stejně jako on....akorát že jemu léky zaberou a tobě né, máš poruchu osobnosti .....hihi:)))

Bohouš (Út, 5. 1. 2010 - 22:01)

Ne na každého, ale pokud mají...a kde bereš tu jistotu,že se jedná zrovna o nepříčetné chování? Kde bereš tu jistotu,že ten člověk není jen někým či něčím natolik rozhozený,že prostě dojde k afektivnímu jednání? Ty vševědko jedna,když mám tu čest narazit na tebe,už jen z tvého psaného projevu se mi otevírá kudla v kapse a to nejsem schizofrenik ani psychotik! Jsi prostě mimo a plácáš tu nesmysly. Až bude mít dotazující pádný argument,že třeba je jeho strýc vypsychlej z toho,že slyší hlasy,vidí věci co nejsou,nebo ho pronásledují mimozemštani,až bude jeho strýc mlýt páté přes deváté a nebude to dávat smysl,pak se můžeme o nějakém záchvatu bavit! Tohle si uvědom. Z toho co tu dotazatel napsal se dá poznat akorát tak kulový a svědčí to pouze o tom,že je strýc z nějakého důvodu na nervy a to rozhodně nemůže nikdo považovat za impuls k nějaké hospitalizaci,volání sanitek a policajtů. Měl by tě už někdo odstřelit z internetu babo plesnivá!

(Út, 5. 1. 2010 - 22:01)

Jo?? Takže na každého,kdo...Ne na každého, ale pokud mají příbuzní s tím člověkem výrazný problémy a obtěžuje je, je to projev jeho nemoci a hospitalizace je pomoc hlavně jemu, on trpí také, proto vyvádí .....pokud tu pisatel píše že s ¨ním mají starosti, MUSÍ MU POMOCI I PROTI JEHO VŮLI!...hospitalizace není trest ale POMOC

Bohouš (Út, 5. 1. 2010 - 22:01)

Klidně na něj zavolej sanitu,...Jo?? Takže na každého,kdo zvýší hlas,kdo se rozčílí,když třeba někdo udělá nějakou vyloženě kravinu nebo řekne něco blbého,hezky zavoláme sanitku a poliše a šoupneme ho za katr? A že tam v těch blázincích nejste vy,cvoci! Když zajdeš někam do hospy,co tam uvidíš velmi často? Rvačky,rvačky a zase rvačky. Napadání a vyhrožování,křik a agresi a pročpak nejsou hospody vybílené a nejsou ti všichni v Bohnicích? Prostě,každý má právo na život,na svobodu a na dodržování zákonů. Pokud ty zákony společnosti překročí,zastihne ho adekvátní trest,třeba i v podobě hospitalizace,pokud se nechová nemocný nepříčetně a dá se s ním mluvit,pokud nemá záchvat zuřivosti nebetyčný,že jde do tuhého,žádné zavírání se konat nebude a tečka!

wow (Út, 5. 1. 2010 - 22:01)

Klidně na něj zavolej sanitu, jiné řešení není, nebudeš přece čekat, až někoho přizabije...takových případů bylo mnoho.

Ignác (Út, 5. 1. 2010 - 22:01)

to se mýlíš .......jakmile...Hele Yoss,léky brát nemusí nikdo,když nechce,ty jsi zářný příklad člověka,kterej se na celou léčbu vysral a i kdybys stejně brala tuny antipsychotik,nepomůžeou ti,budeš dál taková svině,jak to neustále předvádíš. Ale pro tvou informaci,schizofrenik,at se ti to líbí nebo ne, se z psychozy dostat může a lékař může skonstatovat,že chemie už není nutná (je to velmi nepravděpodobné a zřídkakdy,ale stává se to u lidí,kteří jsou na tom opravdu dobře, cítí se dobře a jsou schopní se ovládat a zvládat normální běžný život) což se tobě stát nemůže,proto seš tak skeptická! A aby někdo volal sanitku třeba kvůli tomu,že se bývalý psychotik na někoho naštve a něco ho právem třeba vytočí,to sorry,ale takhle to nejde! Nutit někoho,zveličovat záměrně jeho prohřešky a stavy podrážděnosti,jen pro to,abychom ho dostali za mříže,to tedy potěš,ale to by spíš potřeboval za mříže ten dotyčný,co tohle udělá!!!! Laskavě dej pokoj s těma tvejma předpotopníma nenávistnýma závěrama a věnuj se raději něčemu užitečnějšímu,než je rytí do lidí a hraní si na všeználka. Cao

zalez (Út, 5. 1. 2010 - 20:01)

Yossarian.

(Út, 5. 1. 2010 - 19:01)

aby někdo nezavolal sanitku...to se mýlíš .......jakmile jednou napadl matku a znoiva vyvádí jak píše pistel.....je možné na něj sanitku zavolat a opravdu ho odvezou......lékař řrkl, že léky brát nemusí v tom smyslu, že to není jeho povinnost ...a to opravdu není ......ne že je zdravý .....prostě nikdo s ním nic nenadělá tak je lepší to trochu zveličit , on léky POTŘEBUJE

Fero (Út, 5. 1. 2010 - 19:01)

Tak na něj zavolejte sanitku...aby někdo nezavolal sanitku na tebe! Jestli nedojde k nějakému obrovskému průseru,kdy se třeba podřeže nebo bude chtít podřezat někoho jiného,tak to prostě nejde takhle udělat. A pokud se opravdu ten dotyčný začne chovat velmi agresivně a nepříčetně,je třeba zavolat policii i sanitku a opět-lékaři sami rozhodnou,zda je či není tento dotyčný zralý na hospitalizaci...Lidi,zapojte taky občas ty mozky než něco vyblejete.

Jane (Út, 5. 1. 2010 - 19:01)

Pokud dotyčný neudělá nějaký trestný čin, pokud mu soud nenařídí pobyt v ústavu a neprohlásí ho za nebezpečného sobě či okolí,nikdo mu nařídit léčbu v podobě pilulek nemůže, nemůže ho ani nikam zavřít,i když má ID,pořád je to člověk,jako každý jiný,pořád má občanský průkaz a pořád se na něho vztahuje listina základních lidských práv a svobod! Pokud jeho lékař,psychiatr prohlásí,že brát pilulky nemusí-což je nepravděpodobné,ale lze to zařadit ke zlepšení stavu,pak to přehlížet nelze a musíte to brát jako fakt. To by to vypadalo,kdyby si každý mohl na člověka s nějakou takovou diagnozou dupnout a nechat ho zavřít třeba za křivý pohled! A lidí,kteří se chovají k ostatním ještě hůř než třeba takový schizofrenik je na světě tolik,že by blázince nestačily a také je nikdo nikam nezavírá...můžete si třeba s jeho lékařem promluvit,říci mu o obavách co máte o chování,které se ted třeba změnilo u vašeho strýce,ale tím to hasne. Lékař sám rozhodne,jak s tím naložit.

... (Út, 5. 1. 2010 - 19:01)

Tak na něj zavolejte sanitku ...a řekněte že něco vyváděl, trochu to zveličte a oni ho musí odvést, když je nebezpečnej......nedá se nic dělat..

Jan jasmín (Út, 5. 1. 2010 - 19:01)

Dobrý den,třeba s tím máte někdo zkušenost a poradíte mi a nebo někam nasměrujete,mam bratrance 51let,od 25 v invalidním důchodu-schizofrenik.20 let vynikající člověk,pak mu zemřel otec a přestal brát léky a skončilo to velmi vážným napadením tety-tedy jeho matky-pak pobyt v blázinci,rok klid a znovu,doba kdy začne být po přerušení léčby agresivní se velmi rychle zkracuje,nyní cca po měsíci už s ním není k vydržení,jeho doktorka i psychiatr na to kašlou dokud nic neprovede,prý se léčit nemusí,oni prý nic dělat nemohou atd.Chtěl jsem se zeptat jestli nemáte někdo podobnou zkušenost s kladným vysledkem a také na to zda někdo neví,jestli není jeho povinností se léčit,když na to bere důchod.?díky Honza

Pumping Iron (So, 28. 11. 2009 - 23:11)

No takže podle mě za to může škrob který se nestráví a bakterie ho ve střevech přemění na toxiny a ty jdou do mozku. Četl jsem o SCD dietě kdy se lidé uzdravili. Nicméně jsem pouze laik takže se mohu mýlit.

alba .sabra (Po, 23. 11. 2009 - 15:11)

Dobry den,vim o cloveku co vam pomuze s onemocnenim schizofrenie.vsech druhu.tak,kontak 723132792-doporucuju vam to s osobni zkusenosti.je to prijemny clovek .

Návštěvník (Ne, 28. 6. 2009 - 15:06)

je možné že MAIC DŽECKNSN TRPĚL schizofrenií-já si myslím že ano-když se injekčně předávkovával dogmatilem i při vší ůcě-DOGMATIL JE PSYCHOTROPNÍ LÁtka-základ každého léku je se léčit a né jej brát v nadměrném množství a né se předávkovávat DOGMATILEM-je to lék-když se zneužije-je to droga...'

__utma=22592180 (Pá, 17. 4. 2009 - 14:04)

ORAP richter-se invega nevyrovná vůbec!!!'

__utma=22592180 (Pá, 17. 4. 2009 - 14:04)

ORAP richter-se invega nevyrovná vůbec!!!'

Reklama

Přidat komentář