Reklama

Snížení mateřské v r. 2010

Hanka lll (Po, 18. 1. 2010 - 17:01)

Nejlepší je ...držte hubu a krok.fůůůůj to je snad už pryč ne?Že by nějaký zakomplexovaný nedoceněný soudruh nebo soudružka.A ty důchodci koukněte se jak se chováte a to by jste měli jít těm mladým příkladem?Kam se na vás někdy hrabou.

Hanka lll (Po, 18. 1. 2010 - 17:01)

Co to meleš za kraviny....debil jsi ty jelikož jsi to nepochopil.

Jasně (Po, 18. 1. 2010 - 17:01)

Babička a dědeček ujídají nám chlebíček.

Petr (Po, 18. 1. 2010 - 17:01)

A takhle občanskou válku rozdmíchat nechcete? Třeba by nás pak bylo míň, ne?

Máca (Po, 18. 1. 2010 - 17:01)

bych nejradši zrušila důchody...Kolik ti je, blbko?  Uvědom si, že jednou taky budeš důchodce.

Tak já (Po, 18. 1. 2010 - 16:01)

bych nejradši zrušila důchody i s nerudnýma důchodcama a to by pak stát ušetřil peněz!

Hanka (Po, 18. 1. 2010 - 16:01)

JO a pak by přišli na řadu...Pamatuji doby, kdy se nadávalo na studenty, že studují z peněz všech a ještě si dovolí se válet o zkoužkovém u vody (s učebnicemi samozřejmě).

Hanka (Po, 18. 1. 2010 - 16:01)

Důchodci si na svůj důchod...Jestli jste si nevšimli, tak dnes se věk matek hodně zvyšuje. Plno matek ve věku, kdy si pořizujou děti, má za sebou možná větší kariéru než vy. Takže negeneralizujte a že na matky koukáte pohrdavě svědčí jenom o vašich komplexech, hlouposti a malosti. Dejte si do pořádku vztahy s vašimi matkami, pak možná nebudete plácat takovéhle špinavé hovadiny.

tak tak, (Po, 18. 1. 2010 - 16:01)

jenom si stěžujete. Raději držte hubu a krok, propopulistický zaprodanci nemusí být u moci věčně a  pokud se k ní dostane soudný člověk, tak vám mateřskou pořádně zkrouhne!

Sova (Po, 18. 1. 2010 - 16:01)

Tady je vidět, jak se díváme na vás, mladé matky. Dost pohrdavě. Ještě jste nic nepředvedly.

co to meleš za (Po, 18. 1. 2010 - 16:01)

Důchodci si na svůj důchod léta naplatili a blondýnám nikdo neplatí odbarvení vlasů. Jsi debil Hanko III?

z tý závisti (Po, 18. 1. 2010 - 16:01)

Nepřeháněj!

Hanka lll (Po, 18. 1. 2010 - 16:01)

JO a pak by přišli na řadu důchodci.Ty maj někdy stejněj důchod jako pracující.A zdražit jim rohlíky!!!!Pak na řadu blondýny proč mají mít světlý vlasy,když většina je má tmavý.No a kdo pak další?na závist jsme přece machři takže po mateřských budou další a další až se z ty závisti celej národ posere.

Hanka II (Po, 18. 1. 2010 - 14:01)

Máš pravdu, vyznělo to blbě....:))

Ivan (Po, 18. 1. 2010 - 14:01)

Tak poďme si povědět, kolik berete?

Hanka II (Po, 18. 1. 2010 - 14:01)

Mateřská by se měla zrušit...Materska neni zadna socialni davka, je to davka nemocenskeho pojisteni .... takze pokud 10 let pracuji jako sroub a platim si pojisteni, nevim proc bych nemela mit narok na materskou.
Nekterym "skupinam", ktere nepracuji a poridisi 10 deti bych ovsem opravdu odebrala ruzne davky.

Hanka (Po, 18. 1. 2010 - 14:01)

Bože, tohle snad všechno píše...Máš pravdu, vyznělo to blbě. Takhle jsem to nemyslela. Ale když jsem v roce 2005 byla na mateřské, tak mne tenkát velmi pobavilo, kolik příspěvků mi nabízeli. Pak mi je nedali, protože jsem spadala do kategorie, která neměla nárok, ale stejně i ty rodičovské příspěvky do 4 let pro všechny bez rozdílu, si myslím, že byly docela přepychové. Rodičovské, která je půl roku by se nějaká korektura podle toho, jak na tom rodina je, týkat opravdu neměla. Spíš těch rodičovských příspěvků. Ale ty teď zkrouhly, takže není co řešit.
 
Ale alepoň jsem vyprovokovala někoho jiného k reakci, než ty závistivce:-)

tak to zrušte ú (Po, 18. 1. 2010 - 14:01)

Mateřská by se měla zrušit úplně a vy by jste se přestaly hádat.
A o tom, že tohle píše jeden člověk naprosto pochybuji. Je tu celá škála názorů a na jednom se shodnou: Mateřská je vysoká až moc!!

Hanka II (Po, 18. 1. 2010 - 13:01)

Bože, tohle snad všechno píše...zejména u rodin, kde manžel vydělává dostatečně a mají zajištěné bydlení.
Promin ale tohle je pekna blbost - jak by to asi fungovalo.
1) Jsem zena ktera mela predtim slusnou praci, muzu mit tedy slusnou materskou, ale mam tu smulu, ze mam treba vzdelaneho a vydelavajiciho manzela a mame zajistene bydleni (na ktere jsme deset let pracovali nez jsme si poridili dite a ke kteremu mame navic hypoteku) - nemela bych mit vysokou materskou.
2) jsem socialni pripad, ktery si "zodpovedne" pokud mozno "bez tatinka" poridi dite, nemam zrovna praci a nemam kde bydlet - stat by mi mel dat vysokou materskou a pokud mozno dat byt ze?:)
Asi jsi to zrovna tak nemyslela, ale celkem to tak vyznelo a opravdu me to nadzvedlo
 

Hanka (Po, 18. 1. 2010 - 13:01)

Bože, tohle snad všechno píše jeden a ten samý zapšklý člověk. Nechce se mi věřit, že by dnes existovalo tolik závistivých lidí, kterým vadí, že se dnešní maminky a jejich děti mohou mít lépe než dříve. Píši mohou. Protože např. pro matku samoživitelku je dnes situace mnohem horší než dříve, kdy existovaly sociální jistoty, jesle a pod.
A ty kecy, že dnešní matky mají značkové kozačky, že dítě dovezou do školy v autě, že si zajdou na kafíčko. Když na to mají, tak nevím, proč by měli chodit v gumákách. A jak víte, že to dítě nevezou do školky ttřeba z jiné čtvrti či vesnice? Jestli je vás přispěvovatelů zde víc, tak jste jen banda typickejch českejch závistivců.
Nejsem pro nijak zvlášt vysokou mateřskou, zejména u rodin, kde manžel vydělává dostatečně a mají zajištěné bydlení. Ale ty kecy, co zde produkujete, to je opravdu k pláči.

Reklama

Přidat komentář