Reklama

tep - komentáře

No jo, to se dalo čekat. Nějaká Jana, Marcelka, Pavlína, Iva a Klaudie si shodou okolností koupily na stejné doméně chytré hodinky a řeší tím svou situaci. Zrovna se to takhle úplnou NÁHODOU sešlo. A že si je nikdo z nich nekoupil jinde? Je přeci spousty jiných a lepších prodejcůma značek, že? Ale ti si asi nemusí dělat ubohou reklamu na internetových diskusích. To máme témata Tep - komentář, Pomalý tep vysoký spodní tlak a nízký horní tlak, tep, vysoký srdeční tep a holky se nám na nich takhle najednou sešly. A tohle teď někdo zrovna založil. Čím to může být? Copak za tím asi stojí? Jak je to vlastně s reklamou na diskusních serverech? Neměli bychom upozornit admina, aby tato reklamní sdělení se všemi souvisejícími komentáři smazal?

Default User Image
Jana (St, 27. 3. 2024 - 07:03)

Všímala jsem si dlouhou dobu, že mi tep i tlak lítá nahoru a dolů. Podle toho mi taky kolikrát bylo pěkně špatně. Proto jsme to chtěla začít řešit, a k tomu jsem také potřebovala způsob, jak si tohle ověřit. Musela jsem si díky tomu pořídit chytré hodinky, a to konkrétně chytré hodinky od armodd .cz , které dokáží měřit spolehlivě tlak i tep. 

Reklama

Přidat komentář