Reklama

trema

Monika (Út, 24. 2. 2009 - 12:02)

for Jan-Já to mám taky tak:) Jednou sem šla na rande na slepo a měla jsem tak strašnou trému že jsem to celý zrušila a vymluvila se, že to přehodíme na jindy, že nestíhám. Podruhý jsem už musela a byl to fajn kluk, byli jsme spolu 3 roky a i když to pak skončilo pro určitý neshody, stálo to za to.

Jan (Út, 24. 2. 2009 - 12:02)

Mam strasnou tremu pred randem. Busi mi srdce a cele prvni rande jsem ve stresu, zda to vubec preziju. Druhe rande uz je mnohem lepsi, pac vim, kdo me tam ceka. Cim jsem starsi, tim je to horsi... Uz jsem absolvoval desitky schuzek, ale nacvicit se to neda, spise naopak...

Natura (So, 20. 9. 2008 - 12:09)

Jak řešíte svou trému, jak se uvolňujete, co vám pomáhá?

leona (Pá, 23. 11. 2007 - 15:11)

hraju na klavir ale ma strasnou tremu pred koncertem

Edyna (St, 3. 10. 2007 - 14:10)

mám šílenou trému vždycky před referatem,ktery musím číst polikám sliny a klepe jse mi hlas:-(

paja (Ne, 4. 2. 2007 - 19:02)

Ja se vzdy kdyz mnou lomcovala trema sel projit do lesa, tam jsem si srovnal myslenky a trochu se zklidnil. Ted uz mam tremu malokdy, nikdy jsem nepouzival zadne prasky a myslim, ze uz ani neni treba. Jde o uvedomeni si "problemu". Rika se, ze problemy jako takove neexistuji, vznikaji v nasich hlavach. Muze pomoci joga, meditace, zhluboka dychat,... navic prijit vystresovana na pohovor taky moc dojmu nezanecha. K pohovoru musis jit se zdravym sebevedomim! ... ale zas ne s prehnanou suverenitou! Zamysli se nad tim, podle ceho bys posuzovala zajemce, co by na Tebe udelalo dobry dojem, a pak se vzij do opacne role a v utery jim to predved! Hlavne bud sva! ... Preju hodne zdaru! :-)

ewa (Ne, 4. 2. 2007 - 18:02)

V utery mam dulezity pohovor a jdu na zkousku do prace na ktere mi zalezi.Jsem z toho hodne vystresovana,nebot musim predvesti co umim.Mam strach ze tresu rukou,buseni srdce.Nevite nekdo,co by mi na uklidneni pomohlo,nebo jaky pripravek si mam koupit v lekarne?Jsem z toho hodne zoufala

Reklama

Přidat komentář