Reklama

Úmrtí pejska

To (So, 1. 12. 2012 - 15:12)

Když už někoho...není důležité,stejně píše za víc nicků,takže by Vám to bylo k ničemu.A komu to moc vadí,tak tu psát dlouho nebude.Nebo na nikoho takového prostě nereagovat,jiná možnost není.

? (So, 1. 12. 2012 - 15:12)

to jenom tady,kdo tady tak...Když už někoho obviňuješ, rádi bychom věděli koho anychom si na něj dali pozor. A nebo jen mlžíš? Lituju vás co vám zemřeli pejskové a zároveň vám chci napsat, že tyhle sprosté výkřiky co tu píše Verca a ostatní nechte jak by ani nebyly. Vždyť ta Verca je sprostá jak dlaždič, že si chlap o ní kolo neopře tak si tu léčí mindráky. Ona ji postihne příhoda mozková díky té sprosté hubě:).

Zmizni hajzle (So, 1. 12. 2012 - 14:12)

!

Míšo,není (So, 1. 12. 2012 - 14:12)

Dekuji, jsi moc hodna....to jenom tady,kdo tady tak ošklivě píše.Ale z cizích lidí bych si vůbec nic nedělala,horší,když zjistíš,že je to někdo,s kým sis dříve psávala maili-můj příklad a ta osoba se vydává za víc lidiček,tak to stále bolí,ale myslím si,že on sám je z toho možná smutný.Já se tím už nedám ovlivnit,je mi to jedno,on tím ubližuje především sám sobě.Já jsem si udělala velký úklid,vystavila jsem si tretky po celém bytě a mám z toho radost.A ty si pamatuj,kdo nemá rád hafany,nemá rád ani lidi.Holky dejte si na sebe maili a můžete si psát a nebudete naštvané,co tu kdo píše,to už je dotyčného záměr,aby naštval a ponížil co nejvíce lidí.

takové prase je (So, 1. 12. 2012 - 14:12)

mnohem chytřejší než pes, a téměř nikdo nad jeho skonem nezapláče. Kdo polituje kuře? Kdo krávu? Kdo se rozpláče nad celerem, vražděným v kuchyních celého světa? Zapálí někdo svíčku za strom, z něhož je naše role toaletního papíru?

verčo (So, 1. 12. 2012 - 14:12)

Hele ty hajzle, já jsem si...ty kurvo drž hubu chcípneš dřív než kdo jinej až ti praskne v tý tvi lebeni na hovno, cévka od toho vzteku. Dej bacha ať se nevaříš hned zejtra cuchto špinavá.

Misa (So, 1. 12. 2012 - 14:12)

Míšo, myslela jsem, že...Dekuji, jsi moc hodna. Bohuzel, souhlasim s tebou, ze s tolika lidskymi hyenami, kolik jich sem ted pise taky nemohu a nechci mit nic spolecneho, tudiz na ne vubec nereaguji. Jen je mi velmi lito, ze treba zrovna my dve si ted nemame moznost dal predavat silu, ktera je ted asi zejmena pro mne tak dulezita. Tolik jsem se toho chtela od tebe jeste dozvedet a tolik ti toho napsat...Treba nejak najdeme zpusob, jak se najit...

navrhuji strhno (So, 1. 12. 2012 - 13:12)

na Vítkově a na onom pietním místě zbudovat monumentální památník k poctě "Neznámého voříška".

jedna taková (So, 1. 12. 2012 - 13:12)

Míšo, myslela jsem, že dokážu ignorovat
tu lidskou spodinu, co na stránky bolesti
umisťují své hanebnosti, ale nedokážu.
Je mi z nich nevolno psychicky i fyzicky, tak odpusť, že už sem nemohu psát. Podívám-li se sem, cítím že mně tak drahá památka na mého pejska je tady těmi lidskými zmetky naprosto zneuctěná a jistě i památka pejsků všech těch, kteří sem přišli hledat soucítění v bolesti.
Není divu, když člověk čte taková svinstva, která píší, že mnoho z nás má raději psy nežli lidi!
Myslím na tebe,Míšo milá, přeju ti sílu a úprk času, jen ten tvou bolest trochu umenší. J.T.

hehe (So, 1. 12. 2012 - 13:12)

Tak to bylo dobrý!
1.12.2012 10:50 - a pejskařky se budou kradmo

To je uplne stejny jestli...

plížit nocí, do tmy budou studeně svítit jejich oči a krajem ohlušeným psím štěkotem se rozlehne ostrý šepot: Milááššššku! :-D

myslím, že píší (So, 1. 12. 2012 - 13:12)

"Čoklistky" už...jen odhodily slzy a nářky a duhový most a nechaly propuknout svým přirozeným citům :-)

? (So, 1. 12. 2012 - 12:12)

jedině na česneku. Ty jsi bud magor,nebo taky cerna drzka.

a dobrej pes je (So, 1. 12. 2012 - 11:12)

Tak to ze pes neurvale...jedině na česneku.

? (So, 1. 12. 2012 - 11:12)

A SORRY ZA PREKLEPY ANI TY CERNY KURVY ZASE DESNE RVOU.PARCHATI LITAJ ZE SCHODU DO SCHODU,NEJRADEJI BYCH SI Z NICH UDELAL ZIVOU KORIST NA ME PSY.

? (So, 1. 12. 2012 - 11:12)

To je uplne stejny jestli...Tak to ze pes neurvale steka,za to muze jeho pan,da se to naucit,mam dva psy bojoveho plemene a nestekaji,je to o vychove,za to cigansti smradi rvou ve dne v noci,kdyz tech parchantu je tam sest a ctyri ozraly dospely osoby.Nehlede na to ze ti mali smradi krodou v samosce proste kde muzou a nic se nedeje.Zakonem nepostizitelni.Kdybych mohl,na vlastni naklady poridim plynovou komoru a nahazet je tam vsechny.Pak by jste se divili vsichni,kolik by statni kasa ustsila penez.Nadarmo se nerika-MRTVEJ CIKAN DOBREJ CIKAN.

Verča (So, 1. 12. 2012 - 10:12)

Verča debil co neumí poslat...Hele ty hajzle, já jsem si na příspěvku opravovala překlep, tak drž hubu, že je to tam dvakrát. Počkej ty svině, až se na tebe začne vařit voda, to ti sklapne hned.

a pejskařky se (So, 1. 12. 2012 - 10:12)

To je uplne stejny jestli...plížit nocí, do tmy budou studeně svítit jejich oči a krajem ohlušeným psím štěkotem se rozlehne ostrý šepot: Milááššššku! :-D

Hele (So, 1. 12. 2012 - 10:12)

To je uplne stejny jestli cikani nebo coklove nebo vozraly drzky.Vsechno stoji za hovno akorat cokl kdyz se do toho tady u nas da tak vydrzi nekolik hodin v kuse a to je proste k zesileni to prebyje i cikana,protoze cikan to vkuse nevydrzi.A jinak souhlasim tady s Vercou.

tys pravděpodob (So, 1. 12. 2012 - 10:12)

A co rikas na...taky byla malej parchant. nebo ne?

? (So, 1. 12. 2012 - 10:12)

Čoklistky dle příspěvků...A co rikas na tzv.coklisty,hnupe.Psy mam vychovyny ale poslouchat ve dne v noci rvat male cikanske smrady je na zabiti,meli by ti je nastehovat do baraku primo nad tebe a tzv cokly budes velebit.A co pise Verca tak co se tyce ozralcu,tak to mam taky tady.Psy se daji dobre vychovat ale cikansti parchanti tezko,ti to mai v krvy.Takze spis by jste meli resit jak likvidaci tehle narodni mensiny kterou zivyme a psy nechat na pokoji nebo resit jejich panicky a panecky.Mali parchanti jsou daleko hlucnejsi nez psy.

Reklama

Přidat komentář