Reklama

Unes mě a vykrm! - komentáře

Králíček (Po, 20. 2. 2023 - 04:02)

Nějaká slečna s kynoucím bříškem na pokec popřípadě seznámení?

Default User Image
Fifinka (Ne, 11. 2. 2024 - 18:02)

Ahoj už od 5 jsem měla nadváhu vážila jsem 34kg v 10 jsem měla 65kg teď mi je 25 a mám 140kg když jsem byla malá hodně mě to štvalo jak mi všude lezlo bříško a postupně mi bylo malé kalhoty pak jsem si uvědomila že mě hrozně lichotí když mi někdo mačká moje špekate bříško . Jsem spíše na psaní baví mě si psát o obezitě a o boubelkach  máš zájem?

 

Default User Image
Mačkač (Ne, 25. 2. 2024 - 00:02)

Ahoj, já ano:-) Napiš na: [email protected]. Budu se těšit.

Default User Image
Fifinka (Ne, 11. 2. 2024 - 18:02)

Ahoj už od 5 jsem měla nadváhu vážila jsem 34kg v 10 jsem měla 65kg teď mi je 25 a mám 140kg když jsem byla malá hodně mě to štvalo jak mi všude lezlo bříško a postupně mi bylo malé kalhoty pak jsem si uvědomila že mě hrozně lichotí když mi někdo mačká moje špekate bříško . Jsem spíše na psaní baví mě si psát o obezitě a o boubelkach  máš zájem?

 

Návštěvník (Po, 25. 10. 2021 - 19:10)

Inspirováno pohádkou o perníkové chaloupce: After one year John had one hundred fifty kilograms and Mary, too.

Návštěvník (Po, 25. 10. 2021 - 20:10)

Tys nějak zapomněl, že ta pohádka není anglická, co?

Návštěvník (Út, 26. 10. 2021 - 19:10)

V této podobě ji prezentoval v TV Jiří Wimmer.

Návštěvník (Po, 25. 10. 2021 - 10:10)

Našla by se tu nějaká, která by se nechala pořádně vykrmit?

Návštěvník (Po, 25. 10. 2021 - 10:10)

A bude z ní prasnice dobrá na připuštění kancem !

Feeder (Pá, 17. 5. 2013 - 21:05)

Ahoj,zaujal mě Tvůj inzerátek a rád bych si Tě vykrmil a splnil Ti tak Tvůj sen o tloustnutí.Vzrušují mě ženy co rády papají a ještě k tomu mají pěkný sex.apetit.Jestli máš zájem napiš mi na mail [email protected]

Feeder (St, 20. 3. 2013 - 15:03)

..ssbbw, to jsi poklad, přeju ať najdeš toho správného a hezky si to obskakování užiješ, a že to na tobě bude pořádně znát ta poctivá trpělivá každodenní péče;-) ...a kdybys nenašla, ozvu se ti:-D ...až budu někdy zajištěný:-DDDD

ssbbw (Čt, 7. 3. 2013 - 10:03)

...No je to možné:),...Klidně bych se nechala obskakovat a pěkně kynout, celý den, každý den. Jenže na to je potřeba muž zajištěný, vstřícný a milující nadměrné velikosti. :-( V naší republice vzácná kombinace...

Feeder (So, 2. 3. 2013 - 23:03)

...No je to možné:), protože fantazie a realita jsou trošku rozdílný věci, zvlášť, když ty fantazie jsou docela perverzní:-D..vzrušujícně perverzní:-D...Ale na druhou stranu, kdyby to všichni mysleli až tak smrtelně vážně, bylo by to vykrmování příliš rychlé, intenzivní a ani by sis jej neužila:-)...kdyby sis jen hověla pohodlně na gauči, válela si svoje hýčkané špeky, nemusela hnout prstem a chlap by o tebe hezky pečoval a hlavně se staral, abys měla vždycky dostatek jídla, které ti chutná...to bys ztloustnula šíleně rychle a za chvíli už by to bylo jaksi mimo jakýkoli přijatelný rámec a nemohla by ses ani pohnout,jak moc bys byla tlustá, což tě možná teď přitahuje, ale kdybys tloustla pozvolněji, mohla by sis lépe uvědomit, kdy už je to poněkud moc a nebezpečné...Ale stejnak, ti nevěřím, že máš tolik zkušeností s těmi, co slibovali a pak se upejpali, když ti měli podstrojovat:-D...to by mě zajímalo, jak to probíhalo:-D ...nevím, co jsi očekávala, jak sis představovala to opečovávání:-D

ssbbw (Čt, 28. 2. 2013 - 18:02)

hmmm, tak ty hledáš...Problém je v tom, že chlapi jen žvaní, jak by chtěli ženskou krmit a obskakovat,ale pak skutek utek. To není žádný pořádný muž co to myslí vážně?? Nebo jsou všichni bábovky?!

Feeder (Čt, 28. 2. 2013 - 13:02)

hmmm, tak ty hledáš někoho, kdo by tě vykrmil, abys ho mohla za to nenávidět místo sebe...hmmm, tak to se ti přihlásí jen blázni, nebo ti, kterým jejich mozek dočista zatemněla touha po ralizaci jejich tajného snu o vykrmování, že jim tohle hned nedojde. Už vidím, jak si tě pěkně poctivě vykrmím, budeš chrochtat blahem a hýčkat si svoje špeky ,ale pak se najednou rozhodneš svoji zálibu popřít a já budu ten, co způsobil že jsi tak šíleně tlustá a může za všechny tvoje problémy a schýzy...ten co tě proti tvé vůli dostal do takového stavu...jestli je pravda co píšeš a najdeš skutečně někoho, kdo tě "unese" a vykrmí, neskončí to dobře...buďto se se svými tajnými tužbami smiř, nebo je potlač a na svého feedera zapomeň.

ssbbw (Po, 25. 2. 2013 - 13:02)

Pokud to opravdu chceš, rád...Ahoj, jestli to myslíš vážně dej mi na sebe kontakt :-)

Uneste a vykrmt (Po, 25. 2. 2013 - 12:02)

geolos utřel, všechny...Josku:-)
Ale to ji musíte nést aspoň čtyři:-D
A pak už jen stačí +40 kilo,aby měla rovnejch 200:-D

?? (Po, 25. 2. 2013 - 11:02)

Čím kromě špehování je geolos nebezpečný?

Jo vlezl jí tam (So, 23. 2. 2013 - 10:02)

Už ti do toho kompu...a ještě ji pronásledujou ufoni:-D Zase TO na ni jde,to sou osudy,uff:-)))

Josko (So, 23. 2. 2013 - 09:02)

Dávejte si pozor na nick...Už ti do toho kompu vlezl,jo?:)))

Reklama

Přidat komentář