Reklama

Urinoterapie

A. ještěpro ale (Pá, 7. 11. 2008 - 07:11)

Doporučuji Vám obklady přes oči na noc, počítejte s tím, že pokožka zrudne proto je lépe to dát přes víkend, pálení je v pořádku , pokud by bylo moc sundejte obklad, po sundání může být kolem očí výtok ,což je také dobře a během dne pravděpodobně se na spodních víčkách tvořit takový světlý strup, je to vše vlivem čištění

alena (Čt, 6. 11. 2008 - 10:11)

chtěla bych též moc poprosit někoho o radu.také již několik let chodím k lékařům a slyším neustále že mám zánět rohovek,který se nedá vyléčit.též neustále kapu kortkoidy.zkoušela jsem nekapat nic,ale bolest je tak šílená že nemůžu fungovat.známá mi poradila urinu,kapala jsem si čerstvou do oka,ale bylo to ještě horší.první dva dny příjemné,ale další najednou obrat a strašné pálení.mám takový dojem že tento problém s očima mám již od dětství.ale to byly jen nějaké mastičky atd.
děkuji moc za radu.

Katka (St, 5. 11. 2008 - 14:11)

ahoj A., diky za ochotu, tady je muj email: kata.formankova"seznam.cz - byla jsem chvilku mimo net, tak se ozyvam az ted. Dekuju

Bibi (St, 5. 11. 2008 - 09:11)

Chtěla bych moc poprosit A., až budeš psát mail o svých zkušenostech Katce, prosím prosím neposlal/a bys ho i mně? (bibi.net"centrum.cz) Urinoterapii aplikuji vnitřně i přes kůži, ale nemám moc zkušeností. Děkuji

A. (Út, 4. 11. 2008 - 10:11)

iridiagnostika určuje onemocnění orgánů z oka, takže potíže pravděpodobně souvisí s jiným orgánem a proto je léčba kortikoidy neúspěšná, lze využít uriniterapii spolu s reflexní terapií

ala (Po, 3. 11. 2008 - 22:11)

dobrý den,již deset let chodím na oční a léčí mi zánět spojivek kortikoidy.prý mám vyjímečnou nemoc, která se nedá vyléčit.poslední dobou tam chodím každý měsíc.bolesti přicházejí častěji a častěji.
má někdo zkušenosti co se týče téhle nemoci s
jinou léčbou?mockrát děkuji

u. (Po, 3. 11. 2008 - 16:11)

Třetinová nebo čtvrtinová moč znamená odpařená z původního objemu na třetinu nebo čtvrtinu, to znamená ,že má vyšší koncentraci a její účinek je větší

Markéta (Po, 3. 11. 2008 - 14:11)

Ahoj,nevím co to znamená,třetinový nebo čtvrtinový moč.Může mi nškdo poradit?

A. (Po, 3. 11. 2008 - 10:11)

Katko, napište svůj mail, napíši o svých mnohaletých zkušenostech

Katka (Pá, 31. 10. 2008 - 20:10)

Zdravim vsechny co maji zkusenosti s urinoterapii a prosim o radu. Mam rocniho syna a trpi na atopicky eksem - vyzkouseli jsme hodne,ale porad se mu vraci. Slysela jsem o urinoterapii a pry by nam to mohlo take pomoci, mate s tim nekdo zkusenosti??? Prosim poradte - jak uzivat, potirat, pit...??? Dekuju

Návštěvník (St, 29. 10. 2008 - 13:10)

Močí odchází z těla látky, které jsou pro tělo jedovaté a musí se z těla vyloučit.

Marek (St, 29. 10. 2008 - 12:10)

Ja te neodsuzuji, to v zadnem pripade.
No ale neumel sem si to predstavit, vzdt si vem, uz jen ten pach? Ale bacha, mslim, ze bys nmeela pit vlastni? Nevim to jiste, nekdo to tu psal. Co presne mas za prolem?

Návštěvník (St, 29. 10. 2008 - 11:10)

Ahoj Marku,trápí mě to dost a veškeré masti od kožní lékařky pomůžou jen dočastně a příčina není známá. Tak co tím ztratím? Moč je trošku silnější ráno a to ji nevychutnávám.Nadechnu se a vypiju. A ten konec se dá zvládnout. Jsou horší věci,věř mi, ale prosím - neodsuzuj mě. Člověk potřebuje odvahu se tady svěřit a když tě někdo ještě raní...není to příjemné.

Marek (Út, 28. 10. 2008 - 20:10)

Makret a to ti neni spatne? Nevim ale asi bych se z toho piti pozvracel.

Markéta (Út, 28. 10. 2008 - 16:10)

Zdravím Praktiku,asi to funguje když jsi bez nachlazení a chřipek,tak malý ,,zázrak,, to snad může být,,. Natírám a piju.Snad to pomůže. Myslím ,že to zas takový problém není.

Praktik (Ne, 26. 10. 2008 - 14:10)

Zkus to,i to.Podívej,jsem praktik,který zkoušel to i to.Jsem zdravý bez nachlazení,chřipek.Neumřel jsem,jenom jsem zjistil,že to není zázrak.A lidi zázraky chtějí.

Markéta (Ne, 26. 10. 2008 - 11:10)

Patriku i tak dík za odpověď,ptám se, protože mě to trápí a hlavně nevím jestli pít nebo potírat místa. Hledám někoho kdo má podobné problémy a možná i úspěchy v léčení.Zdravím

Praktik (Ne, 26. 10. 2008 - 10:10)

Proč se ptáš?Zkus to.Možná pomůže,možná ne.Ale určitě ti to neublíží.

Markéta (Ne, 26. 10. 2008 - 09:10)

Vypadávají mi vlasy a dělají se mi lysinky. Od dětství mám s tím problémy. Ztratí se to na nějakou dobu - když jsem byla u kožní lékařky, neví čím to je ,napíše mast, udělá rozbor krve na štítnou žlázu/ vše bylo v pořádku/. Snad prý psychického původu.Pomůže mi pití uriny? Máte někdo podobné problémy?

Koci (Čt, 23. 10. 2008 - 09:10)

Doporucuji ti precist si nejakou knihu o urinoterapii a pak teprve zvazit jestli s ni zacit nebo ne.Jsou tam popsany metody uziti moci jako leku.

Reklama

Přidat komentář