Reklama

Urinoterapie

Návštěvník (St, 12. 3. 2008 - 18:03)

sůl kyseliny močové a minerály. Vše v čisté formě. To je to co je prospěšné. Nebo snad ti kteří urinoterapii pochopili a praktikovali po tisíciletí byli blbci_ Mongolové,kočovní pouštní nomádi atd.

Opletal (St, 12. 3. 2008 - 15:03)

Předchozí příspěvek musel napsat imbecil, protože po takové úpravě moči už se nezachovají vůbec žádné účinné látky. Moč musí být čerstvá.

Návštěvník (Út, 11. 3. 2008 - 22:03)

O urinoterapii jsem v poslední době slyšel mnohé. Nad vynalézavostí a odvahou mnohých experimentátorů zůstává rozum stát.
Je možné že staří mongolové a nomádi v poušti byli svázáni předsudky které moderní doba vzala útokem.
Najde se jeden dva,ti vytvoří postup a jede se. V současné době je jednou z vášnivých propagátorek urinoterapie doktorka mediciny.
No,ale věci se mají malinko jinak.
Každý biochemik a soudný doktor se chytí nad zde praktikovaným způsobem urinoterapie za hlavu. Riziko žloutenky a poškození jater a ledvin je veliké. Kde se tedy urinoterapie vzala a jak na ní.
Jednoduše. Mongolové i nomádi schraňovali moč od březích velbloudic a ohřebených klisen.
Tuto moč vyvařili,získanou sůl kys.močové a minerály rozpustili v převařené vodě,znovu vyvařili. Postup opakovali několikrát. Nakonec získaný materíál vyžíhali na stříbrném plechu a surovinu buďto míchali do silného čaje,lihu nebo do tuku.
Stejným způsob platí i pro lidskou urinou.

Návštěvník (Po, 10. 3. 2008 - 11:03)

Prase jedno starý ! Ze by sis prikusoval k tomu i svuj trus-hovnajsy !!? A to jeste s partnerkou ! No deláte pekný prasárny Oba dva. Ale já tomu verím, ze tó pomáhá. Alespon vám urcite. Takze zdárne pokracujte, abys byl peknej VLASATEJ kluk, - takový jsou zádaný v dnesní materiální spolecnosti se samejma módníma prehlídkama, soutezema krásy apod.

Návštěvník (Út, 4. 3. 2008 - 12:03)

Fuj to snad není pravda, že tohle opravdu někdo dělá! Až se mi z toho zvedl žaludek! Přece tohle s urinoterapií nemá vůbec nic společného! Ještě jsi tam zapoměl napsat, že si občas i něco "zakousneš"... Bež se vyžít někam do prasečáku!

Návštěvník (Pá, 1. 2. 2008 - 20:02)

Nebo spíš, kdo nepozná, nezná.....

Jarda (Pá, 1. 2. 2008 - 10:02)

Tuhle praktiku děláme již několik let a je fakt super a to nejenom po sexuální stránce, ale hlavně po stránce zdravotní. Je mi 44 let a má partnerka my dodává chybějící ženské hormóny, takže my začali houstnout vlasy a pomalu se ztrácejí šediny. Je ale nutné být alespoň vegetariánem. My už jsme dospěli do vegánství a urina je sladká a velice příjemná. Kdo nezná nepozná.

Návštěvník (Pá, 25. 1. 2008 - 14:01)

nejlepší urinoterapie je při milování s milenkou, musí pít pžed tím hodně vody a pak je to pěkná fontánka a když spustí a vy pijete a ještě jí při tom jemně lížete a partnerka vás přitom ještě draždí jazykem při poloze 69, tak je to pro obě strany extra super. čím více tím lépe. má-li nějaká zájem toto prožít a je sympatická můj email je romance2"email.cz. větší až velká prsa miluji.diskrétnost.sympatický 41 let.

David (Po, 8. 9. 2008 - 17:09)

Docela by mě zajímalo, proč nejíte výkaly. Proč pijete jen moč? Ale zcela vážne!

EVA (Pá, 18. 1. 2008 - 19:01)

Před aplikováním urinoterapie je vhodné vyčistit tělo stravou:www.moudrasova.eu

jonathanbrno (Čt, 17. 1. 2008 - 19:01)

Říkejte si kdochcete co chcete na jurinu nedam dopustit už ji piji v kuse 5 měsíců a za tu dobu sem se zbavil ucpaných dutin vyčistil sem si tělo při sportu funguje jako 10 redbulů za 3 hodiny bylo po nachlazení ale hlavně mě dodává enrgii žít v tomhle světě a pozitivní prřísrup k životu.To co si myslíte je jen vaš problem protože jste to nikdy nezkusili.

petr (Út, 11. 12. 2007 - 10:12)

nedivím se reakci mike, když jsem o tom slyšel poprvé reagoval jsem stejně

margit (Út, 11. 12. 2007 - 06:12)

odpad je h....,moč bude něco jako když ti naočkujou chřipku,taky by jsi měl byt pak ochraněnej.No ale kdo nečte h...,ví a je nejchytřejší a dřív nebo pozděj to vyzkouší taky:-)))))

margit (Út, 11. 12. 2007 - 06:12)

...musíte věřit,jo je pravda ,že kdybych byla masožravec tak bych se do toho nepustila.Zatím pohoda,kdo nema problemy tak asi učínek nepozná.pokud se vyloženě člověk od rana necpe bílou moukou a na oběd nema flakotu,tak to zas tak hrozne nebude s tím jidelníčkem.

margit (Út, 11. 12. 2007 - 06:12)

...musíte věřit,jo je pravda ,že kdybych byla masožravec tak bych se do toho nepustila.Zatím pohoda,kdo nema problemy tak asi učínek nepozná.pokud se vyloženě člověk od rana necpe bílou moukou a na oběd nema flakotu,tak to zas tak hrozne nebude s tím jidelníčkem.

Steve (Po, 10. 12. 2007 - 08:12)

Patriku, částečně máš určitě pravdu v tom, že co jíme a dýcháme je čím dál větší děs. Jenže kde pak vzít tu jakoby čistou vodu a živé potraviny? Ono to taky není nej... a ty živé potraviny mají k dispozici taky jen tenhle vzduch jako my. Tak v tom těle se to tvoří alespoň člověku na míru. Ale když to čtu, tak v podstatě máš dobré výsledky, pokud je to ovlivěno tím pitím. Uvidíš, zda po vysazení to bude trvat, nebo to bude chtít třeba občas doplnit určitou hladinu.... Měj se hezky a díky za info pro ostatní.

Praktik (Ne, 9. 12. 2007 - 10:12)

Z logického hlediska je nejlepší pít čistou vodu,jíst živé potraviny.Prostě nezasírat si vnitřek bordelem,který bude nutno vyloučit.Já piju dvě deci ráno asi 7 roků.Výsledek?Dokonalý zázrak se nekoná.Vaky mám pořád pod očima,exzém na určitém místě se taky obejvuje.Jinak se cítím v pohodě bez nemocí,nachlazení,chřipek.Ve středním věku dobrá chut na sex,což asi povzbuzujou hormony v moči.Vizáž taky mladší oproti vrstevníkům.Vzhhledem k tomu,že jíme už samé pesticidy a bordel,toho asi nechám.Přeci jenom tam musí být už čím dál větší odpad ze všeho svinstva kolem co dýcháme,jíme a pijeme

Lajka (Ne, 9. 12. 2007 - 10:12)

Chci se zeptat, při vnitřním užívání moči je nutný být vegetarián jenom kvůli "chuti" nebo to má nějaký zdravotní efekt?-jakože by člověk např. z uriny mohl do těla dostat nějaký jedy? ted v zimě totiž maso docela jím. Děkuju za odpověd.

Petr (So, 8. 12. 2007 - 18:12)

mám vynikající letité zkušenosti,zbaviljsem se všech nemocí, za účinnější než pití pokládám obklady.Nikdo se nepozastavuje nad hnojením půdy výkaly z krav, koní , stejně je dobré nechávat spadané listí pod stromy, vlastní odpad organismus uzdravuje a posiluje ,to platí i u člověka,kdo to nechápe jeho chyba.Jde o koloběch přírody.

margit (Ne, 2. 12. 2007 - 10:12)

Myslím,že to naše zdravotníctví nám ukáže správnou cestu.To znamená,že kdo začne s urinoterapii,nebude potřebovat doktora tak není třeba se obávat reformy:-).(mam za sebou dost pestrý život,večírky a pod.je mi 30 ajsem rada,že se mi tato knížka dostala do rukou,protože bych ještě rada tady ve zdraví pobyla aspon do 89let).Začala jsem pít ranní moč před dvěma dny,samozdřejmě hejprv jsem očistila střevo,nejsem masožravec ale jednou za čas si něco echt nezdraveho dam:-))Mam obě knižky od.Cingroše,musí to byt spravný chlap:-))občas se ozvu jak to se mnou vypadá.-))a na víc nezakazuje červené víno

Reklama

Přidat komentář