Reklama

urologická prohlídka

Fí. (Po, 16. 4. 2007 - 12:04)

Doporučuji velmi zkušenou a hodnou lékařku na Karlově nám. v Praze - UROCENTRUM.

Petr (St, 11. 4. 2007 - 13:04)

Myslím si, že většina z Vás urologickou prohlídku zveličujete. Je pravda, že je nutné, aby se pacient svlékl, aby byl alespoň obnažen od prsních badavek až po kotníky, samozřejmě nejlépe zcela nahý. Pak Vás sestřička přivede k panu doktorovi nebo ještěblépe k paní doktorce, protože lékařky jsou při vyšetřování daleko ohleduplnější. Vyšetření se provádí zpravidla v gynekologické poloze a samozřejmě často dochází k erekci. Není třeba se stydět ani před sestřičkou, jsou to většinou zkušené sestry, které všechno chápou, i když náhodně dojde u někoho k vystřéíknutí semene.Stává se to často při vyšetřování prostaty a semenných váčků. Lékaři ani lékařky nejsou úchylové ,jak někdo píše, jsou to samozřejmě lidé a některá paní doktorka si ráda prohmatá dobře vyvinutého samce a lékař pěknou samičku, ale vše pro zdraví, ne pro potěšení!

Honza (Pá, 16. 2. 2007 - 07:02)

Ale mě by zajímalo, co se děje při preventivní prohlídce, když je tam muž poprvé ?

Chlípníček (St, 20. 12. 2006 - 19:12)

Ale tohle snad na urologii nedělají?!

Urolog (Út, 19. 12. 2006 - 18:12)

Praktikuji to asi 2 roky. Začínal jsem trubičkami prům. 3 mm, postupně jsem přidával a teď používám orig. silikonové cévky.Močová roura se přizpůsobí, používám lubrikační gel s Tea Tree oil. Ze začátku po aplikaci to při močení trochu řezalo ale teď je to bez problémů. Je to nepopsatelně příjemný pocit, když cévkou projíždíte zúžením v místě prostaty.Tak se vlastně dráždí prostata. Takto se můžete dráždit "jak dlouho" chcete a nedojde k ejakulaci a při tom zažíváte nepopsatelné pocity. Už ten pocit, že máte v penisu zastrčenou takovou trubku, která vás příjemně dráždí je rajcovní a když si jdete např. zaběhat!!!

Gammam (Pá, 4. 11. 2005 - 18:11)

Pokud chcete vidět jak probíhá u muže kompletní urologická prohlídka, můžete se podívat na videoklip třeba na adrese http://omeweb2.ucdavis.edu/doctoring/doctoring/Urological2.htm

Petr (Út, 14. 6. 2005 - 12:06)

Jasně,obáváš se správně. Jak shodíš boxerky, tak se na tebe doktorka lačně vrhne, začne ti ho zuřivě kouřit a přitom tě volnou rukou honit. Sestra ti bude lízat bradavky a strkat prst do zadku a dráždit tak prostatu. Až vystříkneš, tak to doktorka všechno spolyká a zbytek olíže sestra...boha jeho! To jsou blbý otázky. Věř mě, že se ti nepostaví, protože to bude profesionální a zdůrazňuju, že ti to na 99pa nepřijde vůbec vzrušující...Mluvím z vlastní zkušenosti při podobné prohlídce. Taky jsem čekal kdovíco a bylo to úplně v poho. A to mi normálně stojí 30x denně. Ale z tohodle fakt strach neměj...hough :-)

Maja (Po, 6. 6. 2005 - 22:06)

Z čoho pozostáva vyšetrenie na urolog. v rámci preventívnej prehliadky na ktorú ma poslal gynekologicka.

Honza (Po, 31. 1. 2005 - 13:01)

Vždyť na urologii nemusíš mít doporučení, tam můžeš sám se objednat. To je nějaký divný, že tě objednala ke svý kamarádce...nemyslíš?

Marek (Po, 31. 1. 2005 - 12:01)

U chlapa je to přece jen jiné, to mi neříkejte, holkám se nemá co postavit, ale mně se postaví, i když nechci a to už je samo o sobě takový trapas, když tam nejdu s problémem erekce...ale když je to preventivní, tak asi budou něco zkoušet...takže čekám na zkušenosti těch, co už tam byli...

Lenka (Po, 31. 1. 2005 - 10:01)

...co řešíš, já to mám každej rok minimálně na gyndě a taky nevyvádím a to už od 16...před doktorkou se snad stydět nemusíš???

marek (Po, 31. 1. 2005 - 07:01)

Díky za odpověď. Na té žádance je doporučení k preventivní uroologicko-sexuologické prohlídce...slovy :...žádám o provedení....atd. Jsem zvědav, ale obavy zůstávají, když mi nevyvracíte, že se tam mohu, jak říkáte, udělat. Ale díky za odpověď Marek

Zdenek (Ne, 30. 1. 2005 - 21:01)

Hm, jeste me napadlo, ze kdyz Vas nekam posila, tam mate doporuceni - zadanku a tam bude asi napsano, co s Vami maji na te urologii provest.

Zdenek (Ne, 30. 1. 2005 - 21:01)

Ahoj, niceho se nebojte a berte zivot trochu vice s nadhledem.Za svou kolegyni Vas zrejme poslala proto, ze je to jeji kamaradka a kamaradi si v kseftech pomahaji. Nic Vam nebrani jit na jakoukoliv jinou urologii. Ale berte to z te lepsi stranky, urolozek je sakramentsky malo, takze ja bych to povazoval treba za stastnou nahodu.Mate po tricitce, tak se podivejte vzuru a rekne si "Jsem safra pysny, ze mi to jeste stoji, kdyz se me baba jenom dotkne". Az tomu tak nebude, budete se citit stokrat hur, nez kdyz se Vam pred doktorkou postavi. Necekejte, ze se tam budete promenadovat nahaty nebo ze Vas bude 15 minut masturbovat :-) Mrkne na tu prasklou uzdicku a mozna doporuci drobny chirurgicky zakrok, ktery je opravdu hracka a jeste se budete kamaradum chlubit, ze Vam ten zakrok udelala zenska a ne chlap.A jestli se fakt udelate, tak jste borec a vsichni Vam to budou zavidet.Hodne zdaru a hlavu vzuru (jo a taky neco jineho ve vhodnych chvilich :-))

Marek (Ne, 30. 1. 2005 - 18:01)

Je mi 35 let. Při preventivní pravidelné prohlídce mě moje obvodní lékařka doporučila na preventivní urologicko-sexuologickou prohlídku do nemocnice. Co to obnáší? Ptám se proto, že v nemocnici na urologii pracuje její kolegyně, tedy jde o to, že je to žena. Předpokládám, že člověk musí být nahý, ale když se mě bude dotýkat a při tom se bude dívat asi i sestra, obávám se trapasu s erekcí. Jsem dost citlivý a vzruším se dost snadno, co když to dojde dál...? A co obnáší ta sexuologická část?...Mluvila o nějakých testech a tak.....P.S. navíc mi při sexu praskla uzdička, tehdy jsem u lékaře nebyl, teď mi to budou prohlížet...Díky za odpověď a případné zkušenosti jiných. Marek

Reklama

Přidat komentář