Reklama

Vánoční dárky 2009

Anička (Čt, 29. 4. 2021 - 09:04)

Já svému manželovi koupila „velkou“ sadu na úpravu vousů z www.angrybeards.cz. Je menší, cestovní a má tam vše co potřebuje. Byl moc nadšenej, nebo alespoň tak vypadal. Koupila bych tudíž něco menšího, co má rád, aby to mohl vozit s sebou a nezabralo to moc místa.

Lola (Čt, 29. 4. 2021 - 10:04)

Taky jsem kupovala na angrybeards.cz tu velkou sadu a přítel kamioňák nadšenej.

Jana Bratanová (Út, 4. 12. 2018 - 12:12)

Dobrý den
já premyslim ze bych nam s manzelem poridila do loznice nebo obyvaku ten biokrb
narazila jsem na to tu https://www.levnekrby.cz/zajimavosti/vymozenost-jmenem-biokrb/ a prijde mi to jako dobra zalezitost
nemate nekdo?

Sofie (Pá, 15. 12. 2017 - 21:12)

Já koupila svému tátovi poukaz na Alchymistovu komnatu.Vše jsem si našla na mindmaze.cz Vše jsem si o tom přečetla a myslím,že bude tatínek hodně překvapenej.

Jarka (Pá, 15. 12. 2017 - 13:12)

My máme termosku s pítkem a max.spokojenost inteligentni-termoska.cz

Natálie (Čt, 14. 12. 2017 - 18:12)

Já taky koupila našim a švici kosmetiku. Letos jsem nakupovala v lékárně. Všem jsem koupila balíčky bylinné kosmetiky od české kosmetické značky Herbadent. Produkty mají krásné obaly. Balíčky vypadají velmi nádherně a snad jim ta bylinná kosmetika pomůže, mamka už jednou tule kosmetiku hodně používala pžed dvaceti lety a moc si ji chválila.

? (Po, 11. 12. 2017 - 15:12)

Dealerko, každá matka ví, kde se dá koupit. Najde si to i bez tvé reklamy.

Lenka (Po, 11. 12. 2017 - 15:12)

Nevíte někdo kde koupit našemu malému chlapečkovi nějakou kvalitní termosku na teplý čaj?V zimě pojedeme na hory tak aby měl z čeho pít?Samozřejmě bych něco kvalitního aby to hned nerozbil,když mu třeba spadne.

Libuška (Po, 11. 12. 2017 - 14:12)

Já byla na té Enigmě teď o víkendu a musím uznat,že jako dárek je to dobrá věc.Člověk se vážně pobaví.

Jarek (So, 9. 12. 2017 - 16:12)

Jestli někoho baví únikové hry tak jako mě, tak vřele doporučuji.Alchymistova komnata je vážně super i Enigma.

Jitka (Pá, 8. 12. 2017 - 21:12)

já koupila příteli na Vánoce voucher na Alchymistovu komnatu na www.mindmaze.cz

A (Pá, 24. 11. 2017 - 07:11)

u nás budou Vánoce v...ono kolikrát ty skromné věci víc potěší,než ty drahé vymoženosti.Mě se třeba i moc líbí polštářky s fotečkou,magnetky na ledničku s vlastní fotografií a jsou to všechno maličkosti,které udělají kolikrát větší radost,jak drahé dárky.

Felix H. (Čt, 23. 11. 2017 - 19:11)

Chystám se kupovat různé vánoční dárky! Protože ty velikonoční kupuju spíš na Velikonoce!

23.11. (Čt, 23. 11. 2017 - 19:11)

Vánoční dárky 2017.

mppbbbjbmp (Čt, 23. 11. 2017 - 18:11)

Jenom se nesvěřujte bábě oplzlé nadávce zákeřné falešné pokrytecké jednoduché povrchní ovíněné lživé mstivé podlé nedůvěryhodné bez,páteřní sm.dm :-))) a vysmívá se mu veřejně jak si stěžuje matce.
A babě kop.řiva co má vnučku od svobodné dcery a tak hnusné nadávky vypisuje...upíchnutí z bezde.tákem za rohem
Stydět se mohou obě a nezapomínat si zaméct před vlastním prahem by nebylo na škodu.

Miška Vyškov (Pá, 17. 11. 2017 - 21:11)

u nás budou Vánoce v levném stylu. Všem sem objednala na herbadentu balíček bylinné kosmetiky z extraktů bylin. Dárek skromný, ale hezký, produkty jsou v moc krásných oblech a navíc i léčí

Míla (So, 11. 11. 2017 - 09:11)

Mílo, a tip na nějaké...Kupony najdete kdekoli po netu, stačí zadat do vyhledávače. Já raději chodím do kamenných prodejen. Člověk víc objednáváním přes e-shopy utratí, protože musíte dosáhnout na dopravu, a ta je všude od tisícikoruny, takže to pak končí tak, že když nakoupíte knihy, hračky, kosmetiku, oblečení s dopravou nad tisíc, namísto plánovanýé částky 2000 Kč za dárky vyhodíte čtyři.

no (Po, 23. 10. 2017 - 18:10)

Mílo, a tip na nějaké...Umíš pracovat s počítačem?
Na něm najdeš co potřebuješ, hlavně tu nesázej zase reklamu.

Renataaděti (Po, 23. 10. 2017 - 18:10)

My se také nezadlužujeme,...Mílo, a tip na nějaké slevoví kupony na nějaké internetové knihkupectví nebo knihkupectví v Brně s literaturou pro děti?

Míla (Ne, 22. 10. 2017 - 19:10)

My se také nezadlužujeme, dám, na co mám. Alespoň maličkost. Většinou něco z kosmetiky, potom taky vánoční dekorace, hodně rozdávám cukroví, jen děti se ošidit nedají. Tam se zaměřuji na knihy a dřevěné hračky.

Reklama

Přidat komentář