Reklama

Začněme hubnout dneska 2. 5. 2005!!!!!!

Nina (Út, 10. 5. 2005 - 10:05)

Ahojky.Po těch všech dietách už mi to hubnutí taky nejde jako dřív.To stačilo jíst tři dny hroznové víno a 3 kila byly pryč.Dneska už je to jen kilo.Náhodou jsem si přečetla něco o Atkinsonově metodě a zkusila jsem to.Trochu jsem si to upravila.Žádná tučná jídla,jen rybičku,kuřecí prsíčka,vajíčko,sýry,k tomu vitamíny a actimel a za 14 dní jsem zhubla 5 kilo.Samotnou mě to překvapilo,že na mě ještě něco funguje.Pak jsme šli na večeři a začala jsem jíst svoje oblíbené ovoce a už týden stojím na váze.Tak to zkusím od od zítřka znovu.

Jana (Út, 10. 5. 2005 - 10:05)

Měřím jen 160 cm, takže nějaké to kilčo dolů mi neublíží :o)

pippi (Út, 10. 5. 2005 - 10:05)

Ahojky Jani... kolik, že měříš??? Tvoje váha se mi zdá naprosto v pohodě... i ty míry... Se mi zdá, že hubnout ani nepotřebuješ. Ale je fakt, že záleží na tom, kolik měříš. Já se taky pokouším hubnout, ale vůbec mi to nejde. Mám už naprosto zpomalený metabolismus, z těch všech diet, které jsem v minulosti zkusila a pořád si nedám říct. Tenkrát jsem hubnout ani nepotřebovala, měla jsem docela dobrou váhu, ale teď... teď už je to vážně potřeba, protože mám nadváhu :-( Ach jo... potřebovala bych shodit tak 10 kg, ale do léta to už asi nezvládnu - pro mě už je tak těžké zhubnou i to blbé kilo!!!

Jana (Po, 9. 5. 2005 - 10:05)

Takže po týdnu diety kilo dole, to jde..

Jana (Po, 9. 5. 2005 - 10:05)

Ahojky, víkend byl plný pohybu a tady jsou sobotní míry a váha:91 67 9354 kg

Magda (Pá, 6. 5. 2005 - 10:05)

Dneska poctivě spaluju párky a čokoládu :) Ráno jsem byla běhat v lese, což bylo naprosto skvělý. Perfektně mě to nabilo a večer jdu na aerobic. Ráda bych si udržela ten ranní běhací návyk i po zhubnutí. Už mám 2 kg dole, tedy 68 kg, ale nevěřím, že by v tom byl gram tuku. Všechno je to určitě jen voda. Stejně mám vyzkoušený, že pokud chci hubnout, tak se prostě musím denně hýbat, méně jídla u mě funguje jen jako doplněk, bohužel... Bylo by to o tolik pohodlnější, kdyby se u toho člověk mohl válet!

Jana (Pá, 6. 5. 2005 - 09:05)

Mně se zase líp hubne přes zimu.. Mám do toho větší chuť..Léto se blíží, ach jo :o(

Magda (Pá, 6. 5. 2005 - 09:05)

To já to mám zase tak, že přes léto každý rok samovolně zhubnu tak 5 kg a v zimě to zas nabírám. Těším se na horko, protože v létě nemám z vedra vůbec chuť k jídlu. Snad jen na zeleninu a hlavně hrozně moc piju. Zato v zimě!

Jana (Pá, 6. 5. 2005 - 08:05)

Abych pravdu řekla, chytá mě nějaký pesimismus, už x let si dělím rok na dvě části: "v létě chci zhubnout do Vánoc, a o Vánocích si zhubnout do léta" a ještě nikdy se mi to nepovedlo. Já vím, že chci jen 5 - 6 kilo, ale tím spíš mi připadá, že když jsem těch pár kilíček nezhubla do teď, tak už se mi to nepovede :o(

Jana (Pá, 6. 5. 2005 - 07:05)

Magdo, nic si z toho nedělej, jestli Tě to utěší, já měla asi v šest hodin pizzu :o( Sice "jen" tři menší kousky, ale tohle bych večer neměla, jinak to neshodím.

Jana (Pá, 6. 5. 2005 - 07:05)

Ahojky všem,včera jsem zase necvičila :o(, celý večer jsem strávila vařením a úklidem.. Dnešní plánovaný zel. den odsouvám na příští týden, nějak jsem si nezajistila dost zeleniny na celý den..Ke snídani jsem měla lupínky s mlékem, ke svačině tu mám švestkový jogurt Activia, k obědu 100 g vařených brambor se špenátem, k odpolední svačině sýr a večer zeleninový salát. A doufám, že se dostanu na rotoped :o)

Magda (Čt, 5. 5. 2005 - 19:05)

Ahoj holky,zhřešila jsem :( Právě jsem sežrala dva hnusné párky a 2 Ferrera Roche. A to jsem na to neměla ani chuť, jen jsem se neovládla :( No nic, nic není ztraceno, zítra holt budu déle cvičit. Typický příklad automatického jednání ohledně jídla. Naučený mechanismus, že je potřeba pořád něco ŽRÁT, i když nemám hlad!

Martina (Čt, 5. 5. 2005 - 11:05)

Ahoj holky jsem na sluzebni ceste, jen jsem se rychle koukla co pisete, zitra si vas pozorne prectu a napisu. Mejte se krasne a myslete na me je to tu hruza.Drzte se je holky JEZTE tim ze nebudete jist je uplne prava to co pise Jana!!!!Mejte se a ahoj zitra

k (Čt, 5. 5. 2005 - 11:05)

Co pise Jana, je pravda, pri hladoveni se telo brani tim, ze potom uklada uplne vsechno a vysledkem je opravdu tloustnuti!!!

Jana (Čt, 5. 5. 2005 - 10:05)

To je opravdu problém :o( Jídlo musíš mít za svého přítele.. Zkus jíst často (5 - 6 x denně), ale malé porce. Asi to pro tebe bude těžké, člověku připadá, že pořád jí, ale opravdu to funguje. Tohle hladovění se nedá vydržet dlouhodobě a navíc potom člověk zase rychle přibere.. Jakmile už tu hladovku nevydržíš, což jednou logicky přijít musí, najíš se "normálně", přibereš a budeš z toho nešťastná :o( Pokus se začít jíst ty malé porce, aspoň na zkoušku.

Odula (Čt, 5. 5. 2005 - 10:05)

Díky za morální podporu Janičko.Můj problém největší je,že k jídlu mám v podstatě odpor a považuji ho za svého úhlavního nepřítele a jelikož jsem narozena ve znamení berana a mám tedy bojovného ducha, likviduji všechno jídlo v dosahu s heslem "Nepřátel se nelekejme, na množství nehleďme".Takže mám odzkoušené,že nejlepší jsou pro mně hladovky.Tedy nepřítele ignorovat.Závidím kuřákům,ti když přestanou kouřit,tak můžou přestat.Jíst,ale člověk musí jinak zhebne.Ještě jeden tip : Dobrý je žvýkat žvýkačku a když začnete mít hlad,tak ho chvíli potvoru pozorujte a říkejte si ,vždyť je to jenom hlad,když bolí zub je to horší.Tak do 20 minut to přejde,pak se zase vrátí,ale mírnější.Dá se to vydržet,jen se odhodlat!

Magda (Čt, 5. 5. 2005 - 10:05)

Odulo, neblbni, musíš víc jíst. Za pár dní tě popadne vlčí hlad a sníš všechno, na co přijdeš! Pečené kuře bez kůže se salátem je úplně ok.

Jana (Čt, 5. 5. 2005 - 10:05)

A můj přítel taky dobře vaří :o( :o)) Naštěstí poslední dobou taky trochu drží dietu.. A když udělá nějakou dobrotu, tak si ji dám (nejpozději k obědu) malinko a je to ;o)

Jana (Čt, 5. 5. 2005 - 10:05)

Odulo, no jasně, že se můžeš přidat :o) A pochybuju, že jsi nějaká obluda ;o)Akorát bych řekla, že bys měla jíst víc, abys za pár dní nevymetla hladem ledničku a spíž (mimochodem, to je moje vlastní zkušenost :o)) ) To kuře si klidně se zeleninou dej, to není nic špatného, kdybys chtěla ubrat, tak si ho dej bez kůže, ubereš mu tak dost tuku :o)

Odula (Čt, 5. 5. 2005 - 10:05)

Tak se mnou s nešťastnou starou Odulou se nikdo nechcete bavit???Můžu se vtírnout mezi vás-mladý krásný, skoroštíhlý???Potřebovala bych to srazit o těch 30Kg,ale i 5 bych brala.Takže včera jsem měla Ráno:Kafemlíko,v poledne Juice a sodovku a sodovku....Večer 1/4l.podmáslí(1%tuku)a hromadu salátu(Rajčata,ledový salát,olivový olej,ocet)...Ostatní se cpali pečeným kuřetem ani nevím na jaký způsob.Je to,ale katastrofa ,když chlap dobře a strašně rád vaří.Můj tip dne :Když vám voní večeře ostatních jděte vyvenčit psa!!Připíjím sklenkou vody na VÍTĚZSTVÍ DUCHA NAD HMOTOU!!!!

Reklama

Přidat komentář