Reklama

ženská sterilizace

8.3. (St, 8. 3. 2017 - 17:03)

...ženská sterilizace...

Renata (St, 8. 3. 2017 - 17:03)

Myslím dobu vlastního...Samotny zakrok trva pul hodinky.

- (Po, 27. 2. 2017 - 16:02)

Sterilizace je možná u žen od 21 let. Ale musí si to pěkně zacálovat, počítej 20 tisíc a více.

Iveta langmajer (Po, 27. 2. 2017 - 16:02)

mmuzu mit pohlavni stik po tri tidni

určitě to možné (Ne, 19. 2. 2017 - 21:02)

Chtěla bych se zeptat,...jen z ní pak bude bábochlap

Iveta langmajer (Ne, 19. 2. 2017 - 21:02)

kdy muzu mit pohlavni stik po sterilizaci

Jana (Pá, 30. 8. 2013 - 20:08)

Chtěla bych se zeptat, jestli je možné udělat ženě,která nikdy nerodila a má panickou hrůzu z těhotenství laparoskopickou sterilizaci?

angelina (Čt, 23. 9. 2010 - 22:09)

Dobrý den chtěla jsem se...Je mi 39 let mám 2 děti a po dlouhotrvajících bolestech v podbříšku mě byla doporučena operace případných cyst nebo myomů,případně dle potřeby ostranění celé dělohy ale operace dopadla jinak,cysty ani myomy nebyli,před operací na operačním stole mi něco pan doktor říkal o sterilizaci a já už dál nevím protože jsem usnula.Po týdnu mi bylo řečeno že mi byla provedena sterilizace.Jsem z toho v šoku! To se dělá jen tak bez souhlasu pacientu a při rozhovoru na operačním stole po uspávacích lécích? Prosím poradte mi co dál. Taky jsem se chtěla zeptat zda se dá poznat že mi byla provedena sterilizace? děkuji.

Gabi (Po, 30. 8. 2010 - 14:08)

Dobrý den chtěla jsem se zeptat jsem 2 měsíc po sterilizaci měla jsem normální menzes pak týden dobrý a po týdnu jsem znovu začala krvácet ale víc nežjindy,tak co s tím?Díky G.

Petra (So, 29. 5. 2010 - 10:05)

Díky za informace, už jsem doba a je to v pohodě.

Danča (Čt, 13. 5. 2010 - 15:05)

Kdes přišla na to ,že...Věrko,

možná to nevíš,ale ovarohysterektomie je také druh sterilizace.
Za prvé,jsem zdravotnice a za druhé trpím endometriozou,což je oldučování děložní sliznice a lékař mi řekl,že nejlepším řešením by u mě,jelikož už neplánuji rodinu,byla totální sterilizace,tedy laicky řečeno odstranění všeho.
Takže takto jsem to myslela,i když pod pojmem sterilizace je většinou myšleno pouze podvázání vaječníků.
Ale v obou případech už žena logicky nemůže otěhotnět,proto se i ovarohysterektomii říká sterilizace,či kastrace.
CHtěla jsem jen poradit a to,že o něčem nevíš,neznamená,že to neexistuje !!

věrka (Čt, 13. 5. 2010 - 10:05)

Kdes přišla na to ,že druhý typ je úplné odstranění dělohy atd.Si to laskavě přečti co je to sterilizace a pak někomu raď!

Danča (Po, 10. 5. 2010 - 18:05)

Mohla bych se ještě zeptat,...Petro,

existují 2 typy sterilizace,takže nevím,kterou máš podstoupit.
Sterilizace se provádí buď pouhým podvázáním vaječníků a tento zákrok trvá skutečně asi 15 minut.
Další typ sterilizace spočívá v úplném odstranění dělohy a vaječníků-tzn.ovarohysterektomii,to už je výkon podstatně rozsáhlejší a i laparoskopicky tento výkon,je-li bez komplikací trvá nejméně hodinu.
Oba druhy sterilizace jsou nevratné a žena již nemůže otěhotnět.
Zdraví:Danča :-))

Jana (Po, 10. 5. 2010 - 16:05)

Někde jsem četla,že asi 15 minut. Jistě to ale nevím.

Petra (Pá, 7. 5. 2010 - 15:05)

Myslím dobu vlastního operačního výkonu.

Petra (Čt, 6. 5. 2010 - 18:05)

Mohla bych se ještě zeptat, jak dlouho trvá provedení sterilizace? Děkuji za odpověd.

Danča (Ne, 2. 5. 2010 - 19:05)

Dobrý den jsem týden po...Pro Kateřinu: po laparoskopickém zákroku,bez komplikací,je to jako v šesti-nedělí.

Pro Petru:Je lepší,oholit se sama,ale většinou to sestřička ještě musí dodělat,přeci jen si všude nedosáhnem :-D
A oholení musí být opravdu velmi pečlivé.

Hodně zdravíčka všem,ať Vám to dobře dopadne :-)) Zraví Danča :-))

Petra (Ne, 2. 5. 2010 - 14:05)

Dobrý den, jak se mám připravit na provedení sterilizace (laparoskopem). Musím se např. oholit úplně nebo částečně adalší věci související s tímto zákrokem. Děkuji za odpovědi.

Kateřina (Ne, 2. 5. 2010 - 13:05)

Dobrý den jsem týden po laparoskopické operaci - STERILIZACE ŽENY - Mám prosím dotaz za jak dlouho můžu mít s manželem nechráněný pohlavní styk? Děkuji.

Jitka (So, 8. 8. 2009 - 17:08)

Nemyslím, vím to, byla jsem včera a dnes koukám na diskusi a musím se smát. Dali mi bezezbytkovou dietu a den před nástupem kapky-projímadlo, ale řekli mi, že to je na mně, jestli si ho vezmu

Reklama

Přidat komentář