PANICKÁ PORUCHA 6 DÍL
- Pro vkládání komentářů se musíte registrovat nebo přihlásit
Dášo, Barčo, díky, k psychiatrovi jsem objednaná na úterý. Lexaurin je opravdu jen dočasný. Měla jsem HRUZU z té RS, a to se problémy zhoršily, takže to přičítám psychice. Ale začlo to jakoby slabostí nohou a závratěma - i to jsou příznaky PP?
- Pro vkládání komentářů se musíte registrovat nebo přihlásit
Já si myslím to stejné, co Dášenda. Jedině dobrý psychiatr pomůže. Lexaurin odmítám jako dlouhodobé řešení. AD jsou lepší variantou. Přeji Ti dobré pořízení a vypořádání se s PP. Barča
- Pro vkládání komentářů se musíte registrovat nebo přihlásit
AHOJKY VŠEM ,
Evo L.na nic nečekej a objednej se psychiatrovi ,s největší pravděpodobností opravdu trpíš PP.
Touto diagnozou trpím 2roky a samozřejmě se léčím ,antidepresiva mi pomohly se zas radovat ze života ,taky mám malý dítě a vím moc dobře jak se asi cítíš :)lexaurin tě na chvíli zklidní ,ale jde o návykový lék,musela bys pořád navyšovat dávky aby účinkoval ,to rozhodně nedělej .Opravdu rychle navštiv odborníky .
- Pro vkládání komentářů se musíte registrovat nebo přihlásit
B. - děkuji za bleskurychlou odpověď. Jsem na mateřské - 2 děti jak čerti dávaj zabrat, mám dost a večery jsem probrečela a nemohla je ani vidět:-(
Lexaurin beru asi 14 dní 1,5mg 2x denně. Poslední 2 dny byly dost hektické, dnes je mi hůř - Lexaurin nelexaurin, jakoby nezabral. Je to možné?
- Pro vkládání komentářů se musíte registrovat nebo přihlásit
Řekla bych, že se jedná o začínající PP onemocnění. S Lexaurinem nemám dobré zkušenosti. Ale asi je to individuální.Jsou to typické problémy psychického původu. Někdo to překoná a někdo se na to dlouhodobě léčí. Např.já již 10 rok. Záleží na tobě a na tvém okolí. Máš - li ráda svou práci a nemáš - li problémy v rodině, pak máš vyhráno. B.
- Pro vkládání komentářů se musíte registrovat nebo přihlásit
Ráda to tu pročítám, je to fajn.K příspěvku z 13.3. vyjadřuji podporu a soucit.Je málo lidí, kteří mají cítění s druhými, a proto tolik tragedií kolem nás. Kdyby to šlo změnit svět. Ale jak???? Mně je líto lidí bez domova a všech těch, ke kterým se tato společnost postavila stranou nebo je dokonce odvrhla.Řešení neznám, je to v nás - v lidech - asi nás zkazily peníze.
- Pro vkládání komentářů se musíte registrovat nebo přihlásit
Ahoj!
Už půl roku mám zdravotní problémy a doktoři nemohou na nic přijít. Všechny testy vychází vpořádku, chvíli se myslelo na boreliozu i roztroušenou sklerozu. Začlo to pocitem chřipky - malátností, slabostí, únavou, závratěmi, pak se přidávalo všelijaké brnění a slabost nohou - pocity nejistoty při chůzi hlavně ve tmě, hučení v uších, nevolnosti, občas blikání za zavřenými víčky, vnitřní třes, nervozita.... pak mi doktor předepsal Lexaurin a rázem je po problémech. Patří tyto příznaky do panické poruchy? Neporadí někdo? předem děkuji
- Pro vkládání komentářů se musíte registrovat nebo přihlásit
Kde jste dneska všichni, lidičky?
- Pro vkládání komentářů se musíte registrovat nebo přihlásit
Dneska jsem se dozvěděla od známé H.,že naše květinka I.nedávno trag.zahynula.Voda a ohen-to sakra nejde dohromady.Který prase jí tohle mohlo udělat?Na druhou stranu ,z vlastní zkušenosti vím,že v tomhle s čímž se zapletla to tak chodívá,ale tím se to nedá omluvit!Jen všichni vězte,že I.za svůj podělaný život nemohla,v dětství jí zradili rodiče,měla krásnou duši(sama bývala krásná),ale zraněnou a zranitelnou víc a víc-okolnosti a lidi kolem ní si s ní nezodpovědně pohrávali,ona neměla sílu ve svém životě najít dobrý směr.Už před lety chtěla ze života sama odejít,nedopustili jsme to a ted je její,životem rozedraný duši, snad už líp,ale proč jí někdo přichystal tak drastický konec?Nebyla to špinavá socka(a i kdyby byla,pořád by byla člověkem),jenom životem pošlapaná a zneužitá,zrazená,něžná krasotinka,věčné dítě,neměla příležitost dospět...Proč je k nám ten svět tvrdší a tvrdší...?Nikdo to ,prosím,nekomentujte,soucítění stačí, a Vy,případní úchylové,pro jednou taky nepište nic.S.J.I.-vzpomínejte se mnou,díky,K.
- Pro vkládání komentářů se musíte registrovat nebo přihlásit
text
- Pro vkládání komentářů se musíte registrovat nebo přihlásit
Dano, no jo. Fakt to říkali. Taky mám všechno uklizený, botky nakrémovaný a v krabicích na půdě.
Ale třeba kecaj.
Jdu makat. Aspoň vyřídím maily, ostatní počká do zítra. Ahoj všem.
- Pro vkládání komentářů se musíte registrovat nebo přihlásit
Zefir, magnesium klidně k AD ber, já to začala brát současně s AD, teď už si beru občas, ale asi 3 krabičky jsem to brala jednu tabletu ráno a jednu večer. Doktorka mi doporučila Magne B6
http://www.lekarna.cz/p/leky-volne-prodejne/magne-b6-tbl-obd-50-1/
Jinak jsem ráda, že je ti lépe, to, že spíš celou noc je dobré znamení.
Dášendo, počasí je nádherné, ale ty motáky mají i zdraví jedinci. Můj starší syn přijel dnes ze školy a bolela ho hrozně hlava, ve škole se mu prý dost motala, prášek na bolest hlavy mu nějak nepomáhá, ale fakt mu není dobře. Když pro něj přišli kamarádi, tak ani nešel ven, je to na něm vidět. Zkoušela jsem mu měřit tlak ( už zase panikařím ), tak ten měl dobrý, ale měl málo pulsů - jenom 46/min. Je to normální, když mu to někdy takhle klesne?
Evikrk, píšeš, že nemáme uklízet zimní, že bude zima. A já zrovna všechno peru, už to skoro mám, že to už uklidím. Kdybych to měla ještě vyndavat, to by mě docela naštvalo.
- Pro vkládání komentářů se musíte registrovat nebo přihlásit
Ahoj z hor všem.
Tak je další krásný den za náma, ale přidávám se k těm unavenejm. Dnes jsem měla den blbec. Kleknul mi v práci počítač, teď před daňovým přiznáním. Je v záruce, ale stejně to naštve. Snad ho opraví co nejdřív, ale kdybych dnes vůbec nešla do práce, udělala jsem líp.Tak jsem odpoledne vysela petrželku a šnytlík. Ve skleníku mi roste salát a ředkvičky už se taky páskujou.
Pak jsem vyběhla na kopečky se psem, ale nějak se ochladilo.Foukal už večer studený vítr, tak jsme dnes procházku zkrátili.
Dandy, kde jsi? Děti tě nepustí k počítači?
Johanz, cos koupil za mašinu?Já zkusím vzít zahradu mulčovací sekačkou. Taky nám nějak na podzim na jedné zahradě listí zbylo, tak to zkusím zlikvidovat sekačkou.Tobě zakazují jídlo? Já držím dietu každý ráno. Vydržím ale tak do oběda.
Mějte se všichni krásně, jarně. I když teď říkají v televizi, že zima ještě bude. Že nemáme uklízet zimní věci.Bléééééé.
- Pro vkládání komentářů se musíte registrovat nebo přihlásit
VODA SVĚTLA
POŠLETE MI PROSÍM LITR.....
- Pro vkládání komentářů se musíte registrovat nebo přihlásit
TAK JSEM SE ZROVNA ZASTAVIL AKOUKL NA VÁS JAK SE ČINÍTE....FAKT JSEM NEMĚL CHVILKU KLIDU DOPPOLEDNE NÁKUPY A ODPOLEDNE PRÁCE KOLEM DOMU .KOUPIL JSEM SI VYSAVAČ NA LISTÍ A TAK JSEM HO MUSEL SLOŽIT A OŽIVIT A VYZKOUŠET ALE RACHOT JAKO PRASE MUSÍM SI SEHNAT SLECHÁTKA...ALE DOBRÁ VĚC ROZDRTÍ TO LISTÍ I MALÉ VĚTVIČKY...
PŘED VČEREM JSEM OBJAL ROURU OD KAMEN A DNESKA MI PRASLL PUCHÝŘ AU AU AU
DCERA MI ZAKAZALA JÍST ŽE JEN OVOCE ASI BUDU MUSET GRILOVAT TAJNĚ...A TO CHCE VEDLE STAVĚT DŮM UŽ MÁM HRŮZU JAK ZESTÁRNU JAKO KOST A KŮŽE...
MARTINKO HOUSENKA SE ZAKUKLI A POTOM JE SNÍ KRÁSNÝ MOTÝL,JÁ SI MYSLÍM ŽE JSME KUKLY A PO SMRTI SE VYKLUBEME...UŽ JSEM ŽENU VAROVAL, ABY MNE SPALILA AŽ DESÁTÝ DEN PO SMRTI AŽ DUŠE ODEJDE Z TĚLA...BRRRRRRRRR
DNES KONČÍM NEB JSEM UONDÁD ZAKOTVÍM U TV A RÁNO JDU DO PRÁCE....
MĚJTE SE VŠICHNI MOC PĚKNĚ A JMENOVITĚ VŠICHNI...
PRO PP JOHANZ OSTRAVA12C,PIN 1,SIS OK.
- Pro vkládání komentářů se musíte registrovat nebo přihlásit
Tak jsem posbírala zahradu od psích extrementů ,po zimě jich tam bylo požehnaně ,psovi jsem hudrovala ,že je nevychovaný ,protože kdyby byl slušný pes tak by si ty bobky posbíral sám :))
Bylo mu to ale šumafuk a vesele se s Aninkou proháněli po zahradě :-))
Vzpomněla jsem si na Tebe Evinkokrk ,jaku máš vše připravené na jaro :))a uklizenou zahradu.
Jiřinko ,Tebe zdravím :))tak máte doma masážně veselo,to znám Markéta nás taky masírovala ,když ještě studovala,kosmetička má taky hodně hodin ze zdravovědy:))
Ale taková masáž obličeje a dekoltu je úúžasnáá:))fakt
Když jsme odpoledne byli venku sousedi grilovali ,to byla krásná vůně :))muž říkal ,že musíme naložit nějaké steaky :))
mějte se prima jsem z té zahrady nějaká zmožená :-))
- Pro vkládání komentářů se musíte registrovat nebo přihlásit
Ahojky z krásného slunečného dne. Je poznat, že je hezky, protože je míň příspěvků. Ale to je dobře, aspoň máte jiné myšlenky - zahrádku, grilování no to se mi vyloženě sbíhaly sliny!
Teď se na nás dcera učí masírovat břicho, já jsem to přežila bez chichotání, teď masíruje manžela a ten se svíjí, je víc lechtivý než já. Břicho se masíruje proto, aby se uvolnily střeva, když se nemůže někdo vyprázdnit. To jsem netušila, kolik si u toho učení s masírováním užijeme srandy! Za chvílu bude na řadě masírování ruky, tak dám radši levačku, abych s tou pravou mohla dnes ještě něco udělat.
Ale na druhou stranu je to hodně fyzicky náročný.
Tak všechny zdravím, Martinko, ať je Ti časem líp, ty teplotní rozdíly vnímáme i my relativně zdraví a ne tak vy s problémama.
Určitě bude časem líp!!
V tuto jarní dobu Vám moc závidím zahrádku, už se těším na sobotu, až pojedeme na chatu a začneme tam dávat vše do pořádku. Tak musím do víkendu vydržet!
- Pro vkládání komentářů se musíte registrovat nebo přihlásit
Marti ,máš pravdu ty tepl.rozíly jsou obrovské,je nádherně ,ale též se chvílemi cítim trochu malátně ,teď jdu zriovínka s mužem a malou na zahradu něco poklízet:-))
Pořád je se co učit v aranžování květin je stále něco nového ,nové směry ,techniky ,pomůcky ,hlavní je ,že vzniká potěcha pro duši :)))
Dituš ,to je dobře ,že už zabraly AD:))
teď už budeš brzy v pohodě ,taky lítám po zahradě a koukám ,kde by se co hodilo nového zasadit a tak .Naše zahrada má sic do krásy ještě hodně daleko je docela velká a je tam ještě stále dost nepořádku po tchyni a manž.rádoby příbuzných:(My už odvezli a zaplatili za spoustu harampádí ,které nebylo naše a ještě zaplatíme ...
MĚJTE SE VŠICHNI SLUNEČNĚ :))
- Pro vkládání komentářů se musíte registrovat nebo přihlásit
Dášenko,
mně je dnes celý den už od rána zle - bol. celého těla. Když jsem tak stála před domem a vnímala to vedro, tak jsem si říkala, že i toto oteplení je pro mě těžké. Ono ráno jsou někdy mrazíky, pak teplo - obrovské teplotní rozdíly. Dáši, kéž je Ti kurz ku prospěchu a hodně nového se ještě naučíš :)
- Pro vkládání komentářů se musíte registrovat nebo přihlásit
EVO L. ,to je dobrá volba,přesně jako ty jsem si taky myslela RS,hrozně jsem hysterčila.PP se Evo projevuje různými příznaky i závratě ,brnění atp.jsou možný.Přeju hodně štěstí.
- Pro vkládání komentářů se musíte registrovat nebo přihlásit
Pošli odkaz