Reklama

Cinkali byste znovu klíčema?

Anonym (St, 8. 10. 2025 - 14:10)

RAKUŠAN je takový Saint-Just: krvavý démon Francouzské revoluce.

Utopil by to tu klidně v krvi.

Anonym (St, 8. 10. 2025 - 14:10)

Saint-Just nebyl takový debil.

Default User Image
Hajlíček končící ministr vnitra (St, 8. 10. 2025 - 14:10)

A obklopuje se mafiánským spolčením tedy Saint-Just: krvavý démon Francouzské revoluce Charles Maurice de Talleyrand-Périgordem (Зеленський Володимир Олександрович) A Josephem Fouché Macronem, Napoleona má  Annalena Charlotte Alma Baerbockovou.


 

 

Anonym (St, 8. 10. 2025 - 14:10)

nas*at a bye!

nona (St, 8. 10. 2025 - 14:10)

ANO se zděsilo z výroků Tomia a spol ohledně Policejního prezdidenta a chce mu místo min vnitra nabídnout min obrany. Pánbů s námi. 

Anonym (St, 8. 10. 2025 - 14:10)

Vypadá to, že prezident to hraje na koalici ANO a STAN. Tak to by mohl Rakušan pokračovat a zachránit Dozimetr.

Anonym (St, 8. 10. 2025 - 14:10)

Reach up výšin nevýdaných...

Hold on Rakušan,...už konečně víme, odkud vítre fouká, ondanučit Čechy hajlovat, hajlováním...

Anonym (St, 8. 10. 2025 - 14:10)

Rakušan se přihlásil k fašismu s Ukrajinou.

Není sice nácek, ale je to fašista.

Anonym (St, 8. 10. 2025 - 15:10)

Nácek by byl, kdyby likvidoval nějakou národnost, nebo rasu. 

Anonym (St, 8. 10. 2025 - 14:10)

haunted: STOPÁŽ 2:11

Neuvěřitelné, naprosto vědomí ukázkový hajlování.

https://www.novin:ky.cz/clanek/volby-do-poslanecke-snemovny-muz-vytasil-na-rakusana-transparent-s-hakovym-krizem-deda-byl-v-koncentraku-zlobil-se-ministr-40537800

Anonym (St, 8. 10. 2025 - 14:10)

No, já bych nebyla tak rezolutní, ono mezi Čechy bylo vždy větší než malé množství flastenců ochotných udávat. Konečně na udávání byly založeny poslední dva režimy, komunistická totalita  i německá okupace. A o udávání za Rakouska Uherska, dobře o tom již jen v literatuře :) :)

 

JÁ BYCH NEOPAKOVAL propagandu NÁCKA HEYDRICHA, který tvrdil o češích lecos, ani gestapa, že nikdo tak neudával jako češi...

nona (St, 8. 10. 2025 - 14:10)

To je na mě? Bývá slušné, pokud něčí výrok kopíruji natož kritizuji, tak ho označím. I když chápu, anonymovi férovost a zdvořilost nic neříká.  

Ale k věci. Neopakujte Heydricha, zopakujte si historii českého státu. Klidně začněte od Přemyalovců. Ovšem to, milý hejtře, že někteří Češi postavili své životy na loajalitě k režimu a ztotožnili se s ní natolik, že se stali buď součástí establishmentu neno alespoň udavačí...neznamená, že by takoví byli všichni nebo snad většina. 

Pokud byste vnímal moje nickem označené komenty dlouhodobě, nikdy byste můj koment takto nevyhodnotil. 

Anonym (St, 8. 10. 2025 - 14:10)

To řekl Himmler, když nás Němci 39 okupovali. "My jsme po nich nic nechtěli a oni nám sami odevzdali seznamy komunistů.""

Anonym (St, 8. 10. 2025 - 14:10)

Hele, dnes z hlediska práva se kdekdo označuje za lecos. Máš dvě nebo jen jednu dírku?

nona (St, 8. 10. 2025 - 14:10)

Milý hejtře.Zatímco u mě jsou dvě možnosti, u vás si jsem jistá, že nemáte koule. A to ani ty koule chlapské odvahy.

Anonym (St, 8. 10. 2025 - 14:10)

Odpovím si sám. Tak pardon."To"

Anonym (St, 8. 10. 2025 - 14:10)

RAKUŠAN nesmí HAJLOVAT doprdele...co je tohle zadobu, ministr vnitra HAJLUJE...

 

I KDYŽ ho svým způsobem chápu...jeho politika je ve shodě s Israelem...

Anonym (St, 8. 10. 2025 - 14:10)

MNO, tak co máme dalšího...

KLAUS na pivu s Turkem,...referuje o tom MÁRA, kouč či guru, který bydlí poblíž...

DÁLE Turek napálil ODSákovi, o čemž opět informuje MÁRA, ta Praha je malá...

Mno tak co máme dále...

 

Default User Image
Vyvadil Bába (St, 8. 10. 2025 - 14:10)

Diskuse je věcný rozhovor více osob o určitém tématu s cílem věc prozkoumat z různých stránek a shromáždit argumenty, nikoliv za účelem rozhodování. Obě varianty, "diskuse" i "diskuze", jsou v českém jazyce správné a {Wikipedia} a Pravopisně.cz je označují jako spisovné dublety, které je možné použít oběma způsoby. 

https://x.com/SportakCZ/status/1975533632942186719

 

ZAJÍMALO jak diskuse probíhala, experti odečítající z pohybů rtů by byli potřeba.

Default User Image
Cynik - realista (St, 8. 10. 2025 - 13:10)

Nic do RuSSka nepouštět:

"One of Russia’s main supply routes from China has been shut down. From today, the border with Kazakhstan is fully stopped.. over 5,000 trucks are stuck, inspections are ongoing, and goods are being confiscated. Drones, EW gear, batteries, components, nothing is getting through.

Jedna z hlavních zásobovacích tras Ruska z Číny byla uzavřena down. Od dnešního dne je hranice s Kazachstánem zcela uzavřena. Uvízlo přes 5 000 kamionů, probíhají kontroly a zabavuje se zboží. Drony, vybavení pro elektronický boj, baterie, komponenty, nic se nedostává."

https://x.com/NOELreports/status/1975820170670318071

 

Reklama

Přidat komentář