Reklama

Léčba přístrojem Zapper

Paja (St, 7. 11. 2007 - 17:11)

Dobry den, moje mama pouziva Zapper, ale nepravidelne. Zrovna dnes ji zklatila nejaka strevni chripka. Prosim, jak ji mam rict, aby pouzila Zapper, aby se co nejdriv zbavila potizi? Nevim, jaky ma typ, kupovala si ho asi pred peti lety spolu s knihou Huldy Clarkove. Ja jsem ale v zahranici, mama lezi a nemuze si to sama precist. Stara se o ni ma mala dcera, je s ni sama, tak ji chci poradit. Dekuji.

Craft (St, 7. 11. 2007 - 09:11)

Souhlas, je to dáno, jak správně Mirek uvedl hlavně cyklem, pak výstupním napětím a vnímavostí osoby používající zapper. U klasickych zapperů produkujících 50% duty cycle s větším výstupním napětím je brnění do 1 kHz značně silné obzvlášť do 300Hz i přes ruční elektrody, natož přes náramky na zápěstí a taky to může být ještě zesíleno v případě, že se používají i nožní elektrody. Taky záleží jakou polaritu používáme v nožních elektrodách, zda pouze + nebo neg. v obou současně, případně v jedné nožní + a druhé nožní neg., chce si to prostě vyzkoušet. Samozřejmě pokud používáme ještě dostatečně vlhké ubrousky, snížíme tím kožní odpor na minimum a taky to pak o to více pocítíme. Takže těch faktorů mající vliv na brnění je více a ne pouze ona frekvence.

mirek (Út, 6. 11. 2007 - 22:11)

Mimochodem -myslel jsem od 1khz dolů.

mirek (Út, 6. 11. 2007 - 22:11)

No nevím.Mám zapper který rozmítá od asi 800Hz nahoru,50% cyklus,napájecí napětí 12V a brnění cítím do 1khz,každý je jinak citlivý,taky záleží na výstupním napětí, cyklování a proudu. 9V necítím nic.U 95% cyklus a 1Khz taky nic.Záleží na podmínkách a citlivosti daného člověka.

A chytrej nejsem.Sotva trefim domů

Petr (Út, 6. 11. 2007 - 19:11)

No Mirku, brnění začíná od 1 Hz a ne kHz. Končí u cca 2-3kHz. Zas tak chytrej nejsi..

mirek (Po, 5. 11. 2007 - 20:11)

Brnění začíná kolem 1kHz ,je to nepříjemné

Petr (Po, 5. 11. 2007 - 09:11)

Už jsem ho vrátil. Ale k tomu brnění - jsou to nižší frekvence a je to zcela normální. Dá se to v klidu snést, když elektrody obalíš mokrým ubrouskem. Podobnou věc používá k elektroterapiím prof. Campbell z Austrálie - Bio lyfe.

mirek (Ne, 4. 11. 2007 - 09:11)

Začíná se diskutovat o účinnosti Zapperu na www.mwm.cz
zajímavé!!!

Craft (So, 3. 11. 2007 - 11:11)

Jakou frekvenci jsi použi na tu angínu? Předpokládám, když to má displej, že to má v sobě i čítač frekvence, takže by se to mohlo i zobrazovat nebo to aspoň změřit na nějakém čítači změřit, ať víme jaká frekvence ve tvém případě zaučínkovala. Nebral jsi na tu angínu třeba i něco jiného, aby tě to nemátlo ve prospěch tvého zapperu (vitamíny, léky, přírodní doplňky) ?

Craft (So, 3. 11. 2007 - 11:11)

Petře díky za info, jo ty náramky v původním stavu mají festovní odpor, to máš pravdu, proto jsem u nich udělal tu úpravu a teď jsou ok. O těch ocelových elektrodách už jsem se taky někde zmiňoval, ale drž to delší dobu stále v ruce, nic nemůžeš pak dělat :-)
Nicméně správně konstruovaný zapper dle dostupných informací by právě neměl brnět vůbec, ale jeden z mojich prvních zapgenů, právě paradoxně brněl na nízkých frekvencích opravdu hodně, že se to nedalo vydržet a musel jsem jít s výstupním napětím až na 6,5V, při vyšším napětí se to nedalo vydržet. Tento měl ale duty cycle 50% a zdálo se mi, že má lepší účinek než v nové konstrukci, kde je duty cycle 75-90% a nebrní vůbec ani při stropním výstupním napětí 11,5V. Jinak těch konstrukcí zapgenu se na netu povaluje spousty.
Ale chci si postavit úplně novou koncepci, konstrukce už existuje a součástky nakoupeny, jenom ten čas to sestavit a otestovat. Opustil jsem variantu zesilovac/tvarovac a chci prubnout variantu násobič/dělič frekvence, díky němu lze ze zvukovky dostat frekvenci až 1MHz a taky dosahovat specifické frekvence třeba 33,33 v Hz nebo kHz, pomocí HW části onoho modulu. SW část z PC se postará o přesný kmitočet ze zvukovky a o nastavení duty cycle dle potřeby v %. No uvidíme jaká bude účinnost, protože ostatní konstrukce mě nějak moc nepřesvědčily, kromě té původní vlastní z 50% duty cycle. Možná na tom brnění něco bude, kdo ví? :-) Dokonce jsem zjisti, že zapper/zapgen ovlivňuje některé přístroje používané v alternativní medicíně, co se naměřených hodnot týče, takže něco to dělá určitě :-)

Petr (Pá, 2. 11. 2007 - 15:11)

Crafte, mám podobnou zkušenost - jenže ty náramky jsou o ničem. Nejen že ty přívodní dráty mají odpor jak prase ale použití těch náramků někomu může udělat pěknou vyrážku. Elektrody z oceli jsou nejlepší. A teď o něčem jiném. Mám zappera, kde je výstupní napětí až 15 V (dá se regulovat) a frekvenci si můžeš nastavit od 1Hz do 1000 kHz. Zajímavý je to, že při nízkejch frekvencích to dává šlupky jak vyděržaj pijaněr. Až do cca 10 kHz. Účinnost je skvělá. Můžeš si tam nastavit posuv rozptylu frekvence jak chceš a dokonce i jak to má posouvat časově. Mám ho jen půjčenej ale prý bude k mání i pro ostatní už brzy. S displejem, zvukovou signalizací a já nevim co ještě.. To tyhle hračky, který tady lidi zmiňujou asi nedokážou. No ale jde o účinnost a ta je fakt OK. Angína - začátek už se zvýšenou teplotou - druhý den nic. Jen malátnost. Byl jsem na tom ale připojenej 2 hodiny bez přestávky - má to v sobě prográmek na angínu. Naprostá pohoda.

Craft (Pá, 2. 11. 2007 - 09:11)

Když už tady mirek nakousl to koloidní stříbro, doplním svoji zkušenost. Taky jsem si začal hrát s koloidním stříbrem a řekl bych, že je velmi účinné. Obyčejné rýmy mě zbavilo za 3 dny!!! Nepoužíval jsem záměrně nic ani zapper pouze koloidní stříbro 2xdenně lžičku, abych zjistil zda má opravdu nějaký účinek. Jinak se říká neléčená rýma trvá týden, léčená 7 dní, jenomže já ji vždycky mívám min. 14 dní než se ji zbavím. Takže očividně ty chvály kolem něho se zakládají na pravdě. Je tady o něm i vlákno na doktorce, které mě inspirovalo.

K elektrodám k zapperu:
Buď ony uzemňovací náramky, ale musel jsem u nich vyměnit přívodní kabel, protože ten dráteček, který je záměrně výrobcem používán pro zvýšení bezpečnosti je o ničem. Vyřešil jsem to tak, že původní kabel odepnul (spoj je pomocí tzv. cvoku používaného na oblečení) a nahradil jej novým a na něj napájel pořádný káblík. Ještě účinnější jsou kovové náramky z hodinek (ze starých digitálek), akorát se musejí pevným a vodivým spojem propojit. Ty jsem ovšem přestal používat, protože kůže na zápěstí je velmi citlivá oproti kůži na dlaních a měl jsem po nich na zápěstí značná podráždení až vyrážky, které potom vypadaly jako po popálení el. proudem, tak jsem zakotvil u těch zemnících náramků.
Pro představu - konstrukce zappgenu, kterou používám má regulovatelné výstupní napětí od 6V - 11,5V se střídou (duty cycle) 75%-90% a spodní hrana jde do nuly, takže produkuje pouze kladné pulsy.

mirek (Út, 30. 10. 2007 - 10:10)

pro Jardu-Máš pravdu,zatím se tu mlátí suchá sláma.
Vyzkoušeno-
Opar zlikviduje do 24 hodin
virózy a chřipky-1-2dny,záleží na včasném použítí-zapper použít třeba i 3x denně,při preventivním použití se žádná chřipka nechytá.
zlepšení krevního obrazu-zažehnána nutnost operace cysty na vaječnících(použito i koloidní stříbro)-bude proveden další test
Podstatné zlepšení kožních problémů-plísně,alergie.
Bohužel žádné další informace nemám.
Léčba zapperem je podmíněna delším časovým úsekem a chce to trpělivost,někdy to trvá rok,někdy měsíc než se dostaví viditelné výsledky.Podle mých zkušeností jsou lidé dost netrpěliví a chcou výsledky hned,ale tak to nefunguje.Tak nefungují ani bylinky.

Teď pro Gustu-dají se koupit uzemňovací náramky pro elektroniky,ale zdají se mi dost drahé

Jarda (Po, 29. 10. 2007 - 21:10)

Tak jsem si přečetl začátek diskuse. Tam je to zajímavější.

Jarda (Po, 29. 10. 2007 - 21:10)

Čekal jsem, že se tu dozvím víc o praktických zkušenostech s přístrojem Zapper, ale posledních 50 příspěvků je jaksi trochu mimo. A číst celou diskusi se mi nechce. Prodejci Zapperu ho budou jistě tvrdě vychvalovat, naopak prodejci léčiv ho budou zatracovat.
Co zkušenosti uživatelů, to je jich tak málo??

Gusta (Po, 29. 10. 2007 - 19:10)

Můžete někdo poradit, z čeho udělat vodivé náramky na ruce a nohy namísto elektrod?

mirek (Ne, 14. 10. 2007 - 16:10)

Někteří výrobci dokonce posunují spodní hranu na +2,5V aby zajistili pouze kladné napětí.U mého zapperu vyjede spodní hrana po uchopení elektrod taky do plusu a napětí se zvětší asi o 0,4V.Na konci mám tranzistor MosFet.

korg (Pá, 12. 10. 2007 - 11:10)

Chcel by som sa opytat Mirka, ci nema vplyv na funkciu Zappera posunutie spodnej urovne impulzu (z 0 na cca.4V) po uchopeni elektrod?
Amplituda impulzu je v tom pripade 8.5 - 4V, (bez zataze 8.5 - 0V)
Je to sposobene asi kapacitnou zatazou ludskeho tela.

pro Mirka (St, 10. 10. 2007 - 16:10)

...jo a kdyz tu rakovinu prostaty dostanete, tak lecbu odmitnete, co Vam brani? Opet opakuji je to Vase volba, nikoho jineho..

Návštěvník (St, 10. 10. 2007 - 15:10)

...s pap. prijde do kontaktu cca 80 procent populace, pokud vim,ne -li vic, presto rakovinu nedostane 80 procent zen, cili jsou tam dalsi faktory, ne? A naopak..
"Anatomicky je děloha rozdělena na děložní tělo - objemnější část uložená nad pochvou a děložní čípek - část vyčnívající do pochvy. Uvnitř děložního čípku vede kanálek, který spojuje dutinu děložní s pochvou. Tímto kanálkem cestují spermie do dělohy a poté dále do vejcovodu. Na čípku děložním tedy přechází epitel (výstelka) dutiny dělohy ve výstelku poševní. Každou z nich tvoří jiný typ buněk a jejich hranice v průběhu života podléhá neustálým změnám. Při nich dochází k opakovanému množení buněk a ty se poté stávají citlivější na vlivy, vyvolávající zhoubné bujení. Za HLAVNÍ vliv v současnosti považujeme infekci HPV

Reklama

Přidat komentář