Reklama

ADIPEX

David (Po, 8. 9. 2003 - 14:09)

Koupím Adipex, už ho sháním 3 měsíce a nic, tak kdyby měl někdo na prodej napište mi prosím - díky moc

Eva (Pá, 5. 9. 2003 - 15:09)

Taky jsem ho užívala, bez předpisu pře jednoho známého. Do měsíce mi začaly vypadávat vlasy, bušilo mi srdce, chtělo se mi zvracet a přibrala jsem 3 kila :-(Jediné co funguje je dělená strava.

zdeněk (Čt, 4. 9. 2003 - 20:09)

koupím adip.ret.tel 603-734912dík

Snehurka (St, 27. 8. 2003 - 15:08)

Adipex jsem uzivala dvakrat. Poprve to opravdu pusobilo, vubec jsem nemela chut k jidlu a vubec se mi nechtelo spat. Pak jsem ho zkusila znovu, zhubla jsem 15 kg ktere jsem priprala za rok v USA, ale celou dobu lecby se mi delalo spatne (buseni srdce, omdlivani apod.) Adipex mi napsala moje prakticka lekarka. Podotykam, ze moje normalni vaha je asi 55 kg pri 165 cm a s vahou normalne problemy nemam. Kdyz jsem brala Adipex prvne, tak jsem prestavala kourit a jedla na co prisla, podruhe jsem shazovala to co jsem nabrala v USA, kde to bylo castecne tim, ze jsem take prestala kourit, ale take tim zivotnim stylem, jidlem, malo pohybu..Uz bych ho asi nebrala.

Ji (Út, 12. 8. 2003 - 08:08)

Jste šťastný lidi, že na vás Adipex účinkuje. Nehubnu po něm, mám stále stejný hlad, jsem víc unavená a spavá, možná i protivná a občas roztřesená. Zřejmě pro mě bude lepší to osvědčené: Snídani sněz, oběd si rozděl s přítelem a večeři dej nepříteli. Ale kdo to má vydržet??? Jinak všem držím palec.

Pavlina (Po, 11. 8. 2003 - 13:08)

Dekuji moc za radu ohledne vyrobku,na ktere jsem se ptala.PC mam,bohuze-bohudik-)jen v praci,takze jsem si odpoved vytiskla,prostuduji vse doma.Nemyslim,ze je to se mnou a s mym nezrizenym "ochutnavanim" tak silene,stopro to zvladnu a zbavim se tech ctyr kilecek..Nejspis se to "stalo" na me dovolene v Egypte-musite uznat,ze clovek musi vsechny dobroty zkusit...-))Jeste jednou diky-mejte se vsichni moc krasne!!P*

kristian (Ne, 10. 8. 2003 - 17:08)

marcela: To neni samo o sobe, prudke a radikalni zmeny nalady IMHO prakticky neexistuji. To bylo nejspis necim jinym...Tereza: Prasky ti asi moc nepomuzou, maximalne tak s tim nastartovat se smerem k pozitivnim zmenam. Ale co kdyz po mesici s Adipexem budes mit 10 kilo dole a dva mesice po Adipexu budes mit 15 nahore? Pilule neni vsechno...Mne tady v tom hrozne moc pomohl muj milovany pes, to proste na prochazku MUSIS a neodkecas to. Ale jen co vyjdes z baraku, hned pochopis, ze ta prochazka je dulezita i pro tebe. Dneska si svou vahu bez problemu drzim, i kdyz docela dost jim - jako ze gulasek s osmi je k obedu uplna pohoda:)Pavlina: L-tryptofan na hubnuti neni. Je to na doplneni serotoninu v mozku - nedostatek serotoninu v podstate zpusobuje spatnou naladu a deprese... Je vhodny pro lidi, kteri vysadi prisun latky, na kterou je mozek zvykly - at uz cukry a tuky, nikotin nebo jine drogy. Mozek po nahlem preruseni podavani "laskomin" nedokaze vyrabet serotonin, respektive ho nici prirozene antagonisty a vysledkem je spatna nalada, ktera nuti kuraka nebo zrouta znova sahnout po sve oblibene droze... Cili na hubnuti primarne neni. Skutecne funguje jak ma (vlastni zkusenost pri prestavani s kourenim), spatna nalada neexistuje, ba primo naopak - ale je to jen doplnek, vuli a chut musis mit sama:)Jinak poradim adresu, kde je VYBORNY personal, poradi i z vlastni zkusenosti a pomuze s vyberem mozkovych nutrientu, hormonu a vsech podobnych latek - Mithras Temple, v ul. Stitneho v Praze. http://www.mithrastemple.cz/ - da se tu najit i info o tryptofanu a dalsich podobnych latkach, vcetne latek na hubnuti.

Pavlina (Čt, 7. 8. 2003 - 09:08)

Ahoj-asi pred tremi lety jsem se k Adipexu dostala pres mou kolegyni v praci.Tehdy mi ctyri tyto "zlata vajicka" dala,vedela jsem jen to,ze se nedaji-nebo velmi tezko-sehnat.Nedavno me napadlo vratit se k nim.Merim 175 cm,vazim 65 kg.Chtela bych se dostat na vahu 60 kg.Vim,ze mi to pochybem slo.Ovsem posledni tyden mam silenou chut na vsechno,co se da snist..-)Mozna je to reakce tela na obdobi,kdy jsem nejedla skoro nic-bohuzel jsem takto nezvladla rozchod s pritelem-a zhubla jsem 10 kg.Ted jsem nastesti uz v pohode...No,ale stejne jsem opet Adipex vytahla.Jenze jsem se prece jen chtela dovedet vice-nemam totiz pribalovy letak,ale vedela jsem,ze prilis zdravy neni.Vase diskuse mi vazne pomohla.Diky moc.Jsem taky velmi prekvapena-myslela jsem,ze je to lek uz prekonany a nepopularni.Opak je asi pravdou,ze?No,tri tabletky mam doma.Jeste zvazim,zda je vyuziji.Prece jen mi nedela dobre pomysleni na predchozi radky-o poskozovani srdce.Na me pusobi jen tak,ze jsem velmi unavena-ale asi jen 1,5 hodiny a busi mi srdce.Chut na jidlo nemam zadnou..Vic nic.Prosim-pokud byste mi mohli napsat vice vasich zkusenosti napr.s leky:L-tryptofan,DL-PA a Vitagen,o kterych vyse psala jedna kocka,budu nesmirne rada.Psat je take mozne na uctarna"ford-mav.cz.Diky moc!!Mejte se krasne a uprimne preji spoustu uspechu v boji s nadvahou.P*

Tereza (St, 6. 8. 2003 - 15:08)

Ahoj, dnes jsem prvni den zacala Adipex brat.Docela me desi vase pripominky a nazory, ale je videt, ze nejsou vsechny negativni. Adipex beru jako start pro pomale hubnuti.Mam problem, ze opravdu hodne jim a psychicky nejsem schopna svoji "zravost" zastavit. Nekdy si cely den davam pozor, jim pravidlene a male porce, ale vecer se casto vrham se revem na lednicku a snim co mi prijde pod ruku. Jedine co dobreho muzu rict, ze jsem vzdy jedla zdrave, zelenina, ovoce, maso, syry.atd. A posledni dobou jsem zacala hrozne rychle nabirat kila, merim 171 cm a vazim po ranu 66Kg. Rada bych shodila 6 kg, sice nebudu stihla jak jsem byla treba v 18-ti, ale myslim, ze se chlapum asi fakt libi zensky se zadkem a prsama. Ted zpet k Adipexu, mam jen zatim minimalni zkusenost, ale zatim nezadouci ucinky zadne, zizen mam a to beru, ze je dobre, protoze doted jsem moc pitny rezim nedodrzovala, takze toto ok, s busenim srdce, problemy s dychanim uz znam, v zime jsem se z fobii, ktere mi vyvolavaly tyto vskutku hnusny pocity lecila. Doufam, ze mi Adipex pomuze si zvyknout na mensi davky jidla, jist po trech hodinach a hlavne nezrat vecer. Po mesici vysadim a pak uz asi bude zalezet na me vuly. Rada bych se zeptala na cviky, ktere jsou nej doma, jsem od prirody nesika na sporty a pohyb mi neprinasi takove to uspokojeni o kterem pisete, spis se musim premlouvat abych zasla treba na aerobick, ale po case to vzdavam. Taky nevim jak dlouho je dobre a hlavne efektivni kazdy den doma cvicit. Diky za rady

marcela (Po, 4. 8. 2003 - 09:08)

na nechutenství super, ale už po první tabletě se asi hodinu po užití dostavila těžká deprese, celý den jsem prořvala a byla na okolí protivná, ale pocit odporu k jídlu funguje opravdu spolehlivě !jinak u mě žádné vedlejší účinky kromě té prudké změny nálady a nesnesitelné sucho v ústech !

kristian (Ne, 3. 8. 2003 - 12:08)

Mile damy a slecny, ani to nevite, ale smazite tu celkem obstojne:) Bohuzel jsem nenasel konkretni slozeni Adipexu, ale podle priznaku je celkem jasne, ze zrychluje metabolizmus. To je asi hlavni efekt, od nej se odviji dalsi, mimo jine i hubnuti. Vsimly jste si, ze chodite nejspis casteji na zachod na malou a na velkou mnohem rychleji po jidle nez jindy? Mate sucho v puse a obecne suche sliznice, vic se potite, min jite celkove i jednotlive davky, klepou se ruce, srdce obcas busi atd. OK, Adipex je podle toho co tu ctu nejspis pekny shit, ale kdo chce kam...Takze proc to pisu - chci vam dat par rad a napadu, na ktere jsem prisel behem zkouseni nekolika podobnych berlicek, jako je tenhle pripravek. Sam jsem zhubnul o 26 kilo, ale az potom, co jsem se na pilulky vykaslal a ridil se radou z nejjednodussich - min zrat, vic se hejbat!!!1) Je blbost to brat a nezvysit zaroven vydej energie. Sezenim na zadku se nezaktivuje zadouci efekt a i kdyz nejite a tim hubnete, budujete si obstojny zaklad pro jojo efekt po skonceni brani. Chodte po praci ven, neco delejte, kupte si stene (ne piva, ale psa:)), bezte cvicit, tancovat, milovat se, rejpejte se v zahradce, cokoli, ale nesedte doma, to je i tuna Adipexu na nic a jojo vam nejdyl za pul roku prinese vase kila nazpatek. Zaroven vam zvyseny pohyb prida na dobre nalade a zdravy spanek!2) Do jidla se moc nenutte, ale jezte! Pravidelne, nekolikrat denne. Mensi davky jidla, zdravejsi... Lze toho vedome vyuzit pro zmenu jidelnicku a stravovacich navyku.Chut na jidlo nezmizi sama od sebe, ale spis se te chuti snadno odolava. Cili pokud chcete zhubout a u toho zrat jak protrzeny, moc to nepujde, chce to krome pilule i vuli a cil! Ten prasek je jen pomucka, trochu prijemna a trochu neprijemna. Casem vsak negativa prevazi pozitiva, pozor na to!3) Jezte u toho vitaminy, hodne zeleniny a pijte hodne vody. Kdyz rikam hodne, tak HODNE! Minimum je cca 3 litry, spis vic nez min, az 5 litru. Z vitaminu asi predevsim B na jatra.4) Pilule si davejte rano, nejpozdeji kolem obeda - vecer budete moci spat.5) Kofein (kava, caj) posiluje a prodluzuje ucinky - pozitivni i negativni. "Hubnouci" prasky funguji dlouhodobeji nez se zda, sice prvotni efekt odezni v radove jednotkach hodin, ale cca desitky hodin (az 2 dny) "dojizdite" (psychicky trochu dolu, telesne porad metabolizmus pracuje rychleji) a jeste po tydnu obcas lze slabe citit nakopavaci efekt po salku kavy. Podobne min nebo vic posiluje nebo zpusobuje "nakopnuti" i guarana (guaranin), efedra (Ma-Huang, chvojnik lekarsky), dal budive drogy z rodu amfetaminu, metamfetaminu (pervitin), kokain a nektere dalsi, spis exoticke latky... Ovsem uzivat treba pervitin na hubnuti je stejne hloupe jako "odoperovat" si bradavici na cele devitimilimetrovou pistoli.6) Psychicky vas to muze casem posunout vic k sobeckosti, uzkosti, panovacnosti... Zvyrazni to (v drtive vetsine az po relativne dlouhem case, pomalu, nenapadne a postupne) negativni vlastnosti, clovek jakoby vic mysli jen na sebe. Neberte to dlouhodobe, ty komplikace pote za to rozhodne nestoji. Muzete mi bud verit nebo si to zkusit:) Jo a pozor - u panu i dam se sice na zacatku muze zvysit chut na sex a nekdy i sexualni schopnosti a vydrz, ale to rychle pomine. Navic po castem a dlouhodobem brani se hodne zhorsi schopnost erekce, u dam se zas vyrazne snizi vzrusivost.7) To nejdulezitejsi, aneb co potom? Brat prestavejte postupne k predem urcenemu datu nebo naraz, jak vam to vyhovuje. Verim tomu, ze Adipex je schopen vyvolat klasickou psychickou zavislost. Pocitejte s tim, ze se budete citit unavenejsi - cim vic a dele berete a cim min relaxujete v prubehu brani. Pocitejte se spatnou naladou, trochu jako prestavajici kuraci. Pocitejte s mirnymi poruchami spanku a podobne. Tohle vsechno vas muze hodit nazpatek smerem ke stoupajici rucicce vahy, je dulezite se na to psychicky pripravit. Nemente pozitivni navyky, tj. min jist, casteji a zdraveji, vic se hybat. Vsechno ostatni prejde... A kdyby nahodou bylo opravdu zle a budete citit, ze mate kazdou chvili chut nekoho zaskrtit, vyskrabat mu oci, zhadat se se sousedama nebo se prezrat, nacpat se pecenou kachnou, ugrilovat si cely prase a postupne ho cely taky snist nebo schlamstnout tabulku cokoladu, pulku nanukace a celyho Sachra, kupte si jedno baleni L-Tryptofanu (firma Brainway). Ten neni na hubnuti, ale velice nenapadne vrati naladu do relativniho normalu, zlepsi kvalitu spanku a celkove pomuze po tom chaosu, ktery jakakoli droga nechava za sebou v organizmu.Nejsem doktor nebo neco podobneho, ale mam dost vlastnich zkusenosti a precetl jsem na tohle tema dost:) Jo a jedna myslenka - jakakoli berlicka pomuze, ale pokud dosahnete cile a vcas ji nezahodite, zacne vam zneprijemnovat zivot. A druha - zenska bez poradny prdelky neni to pravy. Ne ze bych se neohledl za hubenou modelkou, ale kdyz si predstavim, ze bych s nejakou takovou vlezl do postele, napich se na panevni kosti a pak by se pod mejma 80ti kilama rozsypala, tak je po erotice:) Vzrusujou a pritahujou mne spis ty "sirsi v bocich

Eva (Pá, 1. 8. 2003 - 10:08)

Cau Alo, mohla bych Te poprosit, jestli se zdroj ozve, prosim posli mi na k5"email.cz kontakt, chtela bych zkusit 1 bal.Diky moc

Eva (Čt, 31. 7. 2003 - 10:07)

Pres www.potrebujidoktora.cz uz se bohuzel neda Adipex sehnat. Zna nekdo jiny zdroj ? MEla bych zajem o 30-100tbl., zalezi na cene.

Alena (Ne, 13. 7. 2003 - 15:07)

Pokud ještě platí inzerát, že by jsi prodala Adipex tak bych koupila 100 tablet pokud je to mozné.Napiš mail nebo nebo sms 777 943 188

Nikita (Po, 30. 6. 2003 - 08:06)

Ahoj lenule, koukam na stranky o Adipexu, protoze jsem se s nim taky ladovala.....super vysledek, ale jen na kratkou dobu.A zajimalo me co si tady holky muzou o adipexu psat. A koukala jsem teda jak blazen, kdyz jsem zjistila za kolik se prodava A. na cernym trhu.A nezoufej...ja jsem taky mela 90 kg a opravdu me pomohlo to cviceni, je to sice na zacatku opruz donutit se chodit, ale pak Te to zacne bavit- ver tomu. A to mam 9-leteho syna a porad jsem se vymlouvala, ze nemuzu chodit, protoze ho nemam kam dat ( jsem s nim sama) a nakonec me prekvapil, protoze me vyslal cvicit s tim, ze to tu hodku a pul doma vydrzi sam:-)))

Leňule (Pá, 27. 6. 2003 - 19:06)

Nikito, 60 je nádherná váha. Už bych to víc nepokoušela. Na svou výšku máš ideál. Já měřím 168 a měla jsem 80, teď mám 65 a chci na 60. Ty opravdu adipex nepotřebuješ. Divím, se, že vůbec na takovéto stánky koukáš.

janina (Pá, 27. 6. 2003 - 15:06)

Já když ho beru, tak v noci nemůžu usnout. Nechce se mi a navic citim takovou uzkost a buseni srdce. Je to nepříjemný. Musím si na to vzít Guajacuran, který tlumí úzkost, je dobrý třeba před zkouškami na utlumení trémy...

Nikita (Pá, 27. 6. 2003 - 13:06)

Adipex je super berlicka, po ktere krasne zhubnete ale kdyz ho prestanete brat jakoby se telo vzbourilo a vy zacnete jíst nebo spis žrát 2x vic nez pred polykanim adipexu. Opravdu to nema smysl. Lepsi je upravit si jidelnicek a HEJBAT SE!!!!jsem neustaly bojovnik s vahou pri svych 174 bych si prala taky vazit jen 55 kg. Mam ale 60, po cviceni mam krasne pevny telo, vybornou naladu a spoustu nergie na dalsi cinnosti. Tak se vykaslete na cpani penez do kapes vsem prekupnikum, kteri nabizi adipex za mnohonasobne vyssi cenu a radsi si za to kupte neco hezkyho na sebe:-))

martinka (St, 25. 6. 2003 - 21:06)

ahoj užívám adipex 6 týdnů a končím s tím. Nemohla jsem po porodu zhubnout,ale podařilo se mi to Sice by moje postava potřebovala doladit ale zkusím to už bez prášků. Nic mi nebylo, byla jsem plna energie, ale mám strach co bude až to vysadím. Má někdo radu jak zabranit jojo efektu.

Leňule (St, 25. 6. 2003 - 20:06)

Milá Péťo, tys ho brala 3 měsíce v kuse?? Přečetla sis návod?? Nedivím, že ses cítila blbě. Je doporčeno brát ho tak 4 týdny a pak udělat stejnou přestávku. A pro informaci, necítím se lépe protože tam jsou povzbuzující látky, už ho nejím, ale proto, že jsem zhubla!!! Nadváha dává tělu zabrat, u mě to byla záda, vysoký tlak, čehož jsem se zbavila.

Reklama

Přidat komentář