Reklama

ADIPEX

Kosová (St, 29. 10. 2003 - 15:10)

Koupím adipex.Cena dohodou.

Irena (Ne, 19. 10. 2003 - 16:10)

Opravdu nefunguje pro každý organismus, ale já jsem díky němu shodila celých 12kg! kdy jsem měla při výšce 168cm 80kg, papala jsem ho obden, jedla jenom polívky a celozrnný chleby (protože pocit prázdého křečujícího žaludku není moc příjemný) no a samozřejmě si protrpěla 100% popisovaných vedlejších příznaků, ale za ty kila to stojí!Všem hubnoucím přeji dosažení vysněných cílů...

Andy (Pá, 17. 10. 2003 - 20:10)

Zbyl mi adipex, tak ho prodám. Napište na mail. Andy

Andy (Pá, 17. 10. 2003 - 13:10)

Napiš kontakt, třeba mail.

myska (So, 11. 10. 2003 - 23:10)

Ahoj vsem.Tak i ja jsem se dostala do situace,ze shanim Adipex. Prestala jsem pracovat,byla cele dny doma, chybel mi pohyb, a tak jsem nezadrzitelne tloustla. Pak jsem zacala drzet ruzne diety, napr. Atkinsovu (bekarbohydratova dieta), ktera zabere super rychle, ale zdrava asi moc neni. Ovsem po teto diete jsem vzdy vsechna kilicka nabrala zpet. Bohuzel me to nevarovalo a vzdy jsem zacala znovu, pak na 2-3 tydny prestala, zase jsem ztloustla a pak jsem se opet vratila k diete. Byl to hrozny kolotoc a ukrutny boj. K Atkinsove diete se uz nevratim. Zacala jsem jist spoustu zeleniny a ovoce, me jedine jidlo je vydatna snidane (cerealie nebo ovesne vlocky) a pak jsem cely den na zelenine a ovoci, obcas si dopreji par platku sunky nebo dalsi davku cerealii. Muj denni prijem kalorii neprekroci 1000 kcal. Zacala jsem cvicit 40 - 60 min. denne. Takto to praktikuji uz mesic a hadejte - NEZHUBLA JSEM ANI DEKO. Zni to neuveritelne, ale je to tak. Kdyby mi to nekdo vypravel, tak mu asi neuverim. Jsem uz zoufala, zavinila jsem si to sice sama, ale opravdu uz nevim, co mam pro snizeni sve vahy udelat vice. Moje telo se asi stalo proti dietam imunni, ci co - jinak si to vysvetlit nedokazu. A to je duvod, proc shanim Adipex i ja. Vazne nevidim uz jine vychodisko. Takze PROSIM, kdybyste mi nekdo mohl pomoci ho sehnat - OZVETE SE PROSIM. Chodim na tyto stranky pravidelne, tak budu doufat, ze se dockam odpovedi. Predem diky.

Katka (Pá, 10. 10. 2003 - 15:10)

KOupim adipex, tak 50 - 100ks.Piste sms na 608 981585.

Olina (Pá, 10. 10. 2003 - 08:10)

Chtěla jsem se zeptat,když budu brát adipex,jestli při tom můžu brát hormonální antikoncepci?Nebo jestli není lepší jí na nějaký čas vysadit?Děkuji za rady a zkušenosti.

Ester (Čt, 9. 10. 2003 - 14:10)

Ahojky Lucinko, jestli máš ještě prášky, tak bych si je od tebe ráda koupila.Odepiš pa

Ester (Čt, 9. 10. 2003 - 14:10)

Ahojky, jestli by jsi měla ještě zájem o prodej adipexu, tak bych si ho od tebe ráda koupila.Odepiš PA

zuzka (Čt, 9. 10. 2003 - 13:10)

Zdravím. potřebuju sehnat tak 20-30 ks tabletek. Nabídněte na mailika. Jsem ze Zlína. Případně dobírkou.Díky moc.

pomoc (St, 8. 10. 2003 - 13:10)

tak si to kup v lekarne!

* (St, 8. 10. 2003 - 12:10)

To je teda pěkně drahý. 30ks stojí v lékarně 204,- Kč

pomoc (St, 8. 10. 2003 - 08:10)

poslu vam to zitra. napiste mi do mailu i jmeno na ktere to mám poslat. Dik

mimi (St, 8. 10. 2003 - 08:10)

koupim,prosim poslat na adresu:Hotel Mega.Jeseniova 108,Praha 3,13000.Kdy to poslete?

Lucka (Út, 7. 10. 2003 - 15:10)

Ahojky, sem tam užívám adipex. Chci se zeptat, asi paní doktorky, co kdybych při užívání adipexu otěhotněla ? Mají tyto prášky na tohle nějaký účinek? Díky L.

pomoc (Čt, 2. 10. 2003 - 13:10)

prodam 20ks pilulek Adipexu za 500 kč na dobírku. Kdo ma zajem at pise na email.

V. (Čt, 2. 10. 2003 - 10:10)

Ahojky,taky ted 14 dni beru Adipex. Musim rict, ze jsem porad hrozne unavena a skleskla, ale mozna je to trosku i tim podzimnim pocasim. Jinak hlad zacinam mit kolem pate odpoledne - ale UKRUTNEJ! Nevim, jestli Adipex prestava pusobit nebo cim to je. Sucho v puse nemam, ale piju docela hodne. Kazdopadne za tech 14 dni mam 2 kila dole, coz si myslim, ze je docela malo, kdyz ctu ty vase reakce. A to opravdu skoro nejim - jen zeleninu. No asi to na me tolik nepusobi:o(( Jinak nemam zadny buseni srdce, nic takovyho. Jediny negativum je, ze jsem se hrozne rozkourila!!

Kelly (Čt, 2. 10. 2003 - 04:10)

Ahojda! Tak Adipex na mne pusobil "jako bych byla sjeta" - ale bez te legrace. Kazdopadne na potlaceni chuti je dobry, alespon na zacatek. Dale, pokud chcete zustat u takovychto "sajrajtu", tak bych doporucila cokoliv s EPHEDROU (obsahuje cca 6-8% efedrinu). Tusim, ze u nas je nelegalni (bylo mi receno, ze uz je jen v syrupu proti kasli) - ja ho mam ze Statu. Bohuzel/bohudik ho stahuji z trhu i tam. Nabizi velkou spoustu podobnych produktu, ale bez efedrinu - s temi zkusenosti nemam. Mam XTREME LEAN (www.naturesbounty.com :-D BOHEMIA NY, USA) - 2kapsle 335mg ephedry=20mg efedrinu. Stalo to asi 16$. A ackoliv je to u nas zakazane, sehnala jsem to i v tady (Praha) - v obchode s fitness pripravky. Prodavacka rikala, ze je "vychazeni vstric zakaznikum". Tohle se jmenuje STACK BOOSTER1 a je to z Holandska (www.vitalife.com sales"vitalife.com), 1kapsle 2oomg ephedry=8%efedrinu) a stalo to asi 1200,-Takze pokud se nedostanete k Adipexu a OPRAVDU potrebujete potlacit chut k jidlu (potlaci, ale cloveku je po tom spis spatne, mota se hlava, zvysene poceni, pocit horkosti, navaly - proste jako Adipex; kdyz zpocatku to muze byt i prijemne), zkuste se podivat po netu (s kreditkou bez problemu) a nebo "psi oci" ve specialkach na fitness. Hodne stesti a fakt to neprehanejte!P.S. Kdyz jsme u toho, doporucuji L-Carnitin - pomaha spalovat tuky, ale chce to cvicit, takze takova hodinka plavani nebo diskoteka je na to uplne super).P.S. A co se tyce diety - Dr. Atkins vede (Dr. Streda to u nas ukradl a tvari se, ze to vymyslel!) Je super, ze si muzete hlidat, jestli hubnete - indikacni papirky. U nas jinak - BEZUHLOVODANOVA / BEZKARBOHYDRATOVA / BEZSACHARIDOVA / PROTEINOVA DIETA. Mrknete na to www.atkins.com

Kristyna (St, 1. 10. 2003 - 15:10)

Tak jsem sehnala adipex, ne pres internet ¨za nejakych 600,- za 30 tablet nebo 2000,- za 100 tab. ,ale na predpis za 200,-. Sice uz mi ho nepredepise doktorka, ale to jedno baleni mi staci, nebot ted jsem dobirala jeste zbylych 9 tablet. Aby nekdo zhubl 11 kg, jak tu nekdo psal, to se mi zda jako nesmysl, to by nesmel vubec zrat a stejne po adipexu vse nabere. Kdyz uz ho mam, tak ho brat budu, ale necitim po nem to, co nekdo. Zadna euforie v hlave se nekona, no ale kdyz jsem blba, tak at si to alespon namlouvam, ze to pomuze, je to ale nesmysl.

Lucie (Út, 30. 9. 2003 - 02:09)

ADIPEX RETARD mam s tim tu nejlepsi zkusenost.Za mesic jsem byla o 11 kg lehci.Pozor je to navykove.Lucie

Reklama

Přidat komentář