Reklama

ADIPEX

Janula (St, 12. 11. 2003 - 09:11)

Jak to myslis? To jako ze, kdyz se pri uzivani Adipexu ji, tak by nikomu spatne byt nemelo???

Sona (Út, 11. 11. 2003 - 19:11)

Reknu vam to asi tak: Je Vam tak blbe, ze nic nejite. Nic moc.

Janula (Út, 11. 11. 2003 - 15:11)

Rano jsem si vzala prvni tabletu Adipexu a az doted cekam na ty hruzostrasne vedlejsi ucinky, o kterych tu pisete. Zatim nic. Citim se normalne, mozna se mi trosku klepou ruce, ale nejsem si jista, jestli si to jen nevsugerovavam, protoze se uz od poziti tabletky hrozne pozoruju. Snazim se hodne pit a budu se snazit jist po malych castech 5 x denne, i kdyz nebudu citit hlad, tak jak se to na spravne diete dela. Dodrzuju i ostatni dietni navyky, tj. malo tuku, malo cukru, zelenina, proste vyvazena, zdrava strava a jezdim na kole. Budu doufat, ze se tak vyhnu jo-jo efektu - SNAD. Jinak jak rikam, citim se zatim v pohode, ale uvedomuju si, ze je to teprve prvni tabletka. Uvidim, jak mi bude za tyden. Tahle diskuze me docela vystrasila, takze jsem si poridila i trezalkove pilulky, na odstaneni stavu uzkosti. Na druhou stranu, me tato diskuze ale neodradila od toho, abych to zkusila. Samozrejme do sebe nehodlam cpat Adipex za kazdou cenu. Kdyz mi bude zle, tak vysadim. Pokud ne, myslim ze po 3 - 4 tydnech uzivani si snad poskodit organismus nemuzu. No uvidim, za par dni. Dam vam vedet.

pia (Po, 10. 11. 2003 - 15:11)

Ahoj Jano, jeste mas ten adipex ? Koupím.Pia

pia (Po, 10. 11. 2003 - 14:11)

Ahoj Andy jeste mas ten adipex?Ráda koupím.Pia

Zu (Ne, 9. 11. 2003 - 20:11)

Kde se prosim da takto sehnat??Mazuna"cetrum.czDiky moc moc Zu

Zu (Ne, 9. 11. 2003 - 20:11)

Ahojky muzete mi nekdo poradit?Potrebuju nutne zhubnout a nevim,kde Adipex sehnat za rozumnou cenu???Dekuju vsem za pomoc.::o))Muj email je mazuna"centrum.cz

Lucinka (Ne, 9. 11. 2003 - 17:11)

Dá se sehnat. Jsou dvě možnosti: buďto zacálujete nehoráznou sumu a většinou si na něj i pěkně počkáte, nebo je tu druhá varianta a tou je BMI okolo 27. To jde pak všechno hladce, včetně dobré ceny. Myslím tím, přes net, ale pokud máte tak vysoký BMI, tak Vám ho Vaše doktorka předepíše sama a ráda. Asi jsem Vám moc nepomohla, co... :-)pokud ho chcete, tak si zjistěte něco o příznacích při užívání. Pokud jste aspoň průměrně inteligentní, mělo by Vás to odradit. Mějte se.

Katie (Ne, 9. 11. 2003 - 17:11)

Koupím sto tablet za tisícovku, máte-li jinou nabídku, sem s ní. Díky.sweety.Katie"seznam.cz

Zu (Ne, 9. 11. 2003 - 14:11)

Ahojky-koupim Adipex,ale asi jen za nejakou rozumnou cenu..:o)..Muj mail-mazuna"centrum.cz...diky moc za pomoc..

Zu (Ne, 9. 11. 2003 - 14:11)

Ahojky!mam skoro stejny problem.at delam co delam,nezhubnu...pomuzete mi??

Zu (Ne, 9. 11. 2003 - 14:11)

Kdyby se ti neco naskytlo,das prosim vedet??Diky..:o)

Zu (Ne, 9. 11. 2003 - 14:11)

Ahojky,prosim o pomoc-kde se da sehnat za nejakou rozumnou cenu???Dekuji moc..:o)

Klára (Ne, 9. 11. 2003 - 01:11)

Koupím Adipex či recept na něj, jak tak koukám, tak si na tom člověk může pěkně vydělat. Nehorázný sumy za něj ale vydávat nehodlám, takže pokud neustřelíte s cenou, tak mi mailněte na Kotynkova"seznam.cz díky.

Klára (Pá, 7. 11. 2003 - 15:11)

Já mám zaké s Adipexem celkem tři, nebo čtyři zkušenosti během třech let. Nikdy jsem ho nejedla déle než měsíc a kávě i alkoholu se vyhýbala velkým obloukem.Vždycky jsem shodila a svým tělem byla nadšená. Ale těch vedlejších účinků jsem si užila až až. Sucho v ústech, bušení srdce, celková hyperaktivita, nespavost, klepaly se mi ruce a byla jsem pokaždé příšerně podrážděná. Lidi, kteří mě mají rádi, to vždycky poznali, že ho jím. Krom toho se mi dvakrát stalo, že jsem vstala z postele, nebo z vany a omdlela jsem, nebo co se mi to vlastně přihodilo. Každopádně jsem omlácená ležela na zemi.Nemám problémy shodit, ale váhu si udržet. Už jsem toho prostudovala tolik, že si připadám téměř jako odborník přes výživu. Zařekla jsem se, že Adipex už nikdy jíst nebudu, doufám, že v měsíčním podávání mi ještě nestihl ublížit do budoucna, ale i tak, snad mi to Bůh odpustí, že si takhle zahrávám s vlastním zdravím. Měřim 170 cm, vážim právě 55kg, na digitální váze 53. Jsem se svojí postavou moc spokojená, protože mám oblé boky a velká prsa, takže při téhle váze mě pohled do zrcadla vyloženě vzrušuje. Snažim se váhu držet v klidu a pohodě, žádnýma drasťárnama, cvičim si doma jednou týdně, nebo když mě přepadne chuť si zacvičit ( ale moc mě nepřepadá ), jím čtyři jídla denně, ale hlavně používám mozek, když si plánuji, co sním.Zatím to funguje a fungovat bude. Musí. Mimochodem souhlasim naprosto se vším, co píše Kristián, ten chlap mě vážně, dle svého psaní, zaujal !!! Jen si myslím, že po vysazení Adipexu by člově neměl do sebe dávat další léky. Ty chudáci játra si musí začít odpočívat a né je zase zatěžovat dalšími léčivy. Po vysazení je to s energií trochu horší, než jsme si navykli, ale je to taková daň za to lehké shození, tak je dobré se tomu postavit čelem a poprat se s tím sám, než zase spoléhat na další tabletky. Jak bychom pak měli řešit pořádný problémy, že ?! Přece se není možné pořád dopovat tabletama. To bychom tady moc dlouho nebyli...Je fain si pomoct k tomu, abychom měli ze sebe radost, ale s rozumem, protože fakt krásní budeme jen když budeme celkově zdraví, veselí a optimistický lidi. Tak to alespo? vnímám já.

Liby (Pá, 7. 11. 2003 - 13:11)

Zacinam ho brat. Tak jsem zvedava, co to se mnou udela. V pripade, ze zhubnu se ale hrozne bojim JO-JO efektu. Ale kdyz se po vysazeni Adipexu budu hlidat v jidle, tak snad zpatky kila nabrat nemuzu. Nejde prece ztloustnout z niceho,ne?

jana (Pá, 7. 11. 2003 - 08:11)

Užívala jsem ho měsíc. Tělo přivyklo po týdnu, první týden jsem se špatně soustředila, měla bušení srdce - v noci a nemohla spát. Sucho v ústech nutí více pít, což je určitě pozitivum.Zhubla jsem 6 kg a už měsíc si bez problémů váhu držím.Doporučuji, těch 6 kg jsem shazovala 4 roky !!

Ivana (St, 29. 10. 2003 - 19:10)

Tady je to nějakej reklamní server?

Kosová (St, 29. 10. 2003 - 15:10)

Koupím adipex.Cena dohodou.

Kosová (St, 29. 10. 2003 - 15:10)

Koupím adipex.Cena dohodou.

Reklama

Přidat komentář