Reklama

Alergie na sperma?????

Victoria (So, 22. 4. 2006 - 13:04)

Četla jsem, že se můžeš nechat očkovat nějakou vakcínou z jeho spermatu. Anebo používat kondom a vůbec se vyhýbat jakémukoliv kontaktu.

katka (So, 22. 4. 2006 - 10:04)

?

katka (Ne, 16. 4. 2006 - 14:04)

a nevite jak je to s tou casovou prodlevou? A taky...ciste teoreticky - neco sni, dostane se to do spermatu..a pak to samo od sebe za nejakou dobu vyprcha? Nebo...jak to je? :)

martina (So, 15. 4. 2006 - 12:04)

mne se stalo neco podobneho kdyz jedl pritel orechy... mam na ne silnou alergii.

katka (So, 15. 4. 2006 - 11:04)

se svym pritelem jsme spolu zatim jen kratce, milovali jsme se dejme tomu...co ja vim :) osmkrat :) Ale ted se nam neco stalo - pritel ejakuloval na moje brisko - jako vzdycky a po chvili jsem uplne straslive na tom miste zrudla, nic nesvedilo, jen strasne zcervenalo a trvalo nekolik hodin, nez to zmizelo. Cim by to mohlo byt? Jedine co me napada je, ze pritel pil pat hodin pred stykem mleko (mam na nej alergii), ale copak by se laktoza dostala do sperma tak rychle..?

none (Po, 27. 3. 2006 - 14:03)

Ahoj, mám stejný problém jaký tady popisujete. Vždy po styku mě pálí okolí poševního vchodu a mívám oteklé stydké pysky. Pálení sice ustane ale poševní vchod je pár dní rozbolavělý... Dá se to nějak léčit?Může mi někdo nějak poradit?

Kitty (Út, 19. 7. 2005 - 01:07)

Ráda bych uvedla, že mám naprosto stejný problém, když se do mě (jakýkoliv) partner udělá, téměř (ale ne vždy) mě pak pálí a to tak silně, že se musím jít hned umýtINTIM gelem a pak do pul hoďky je to dobry. Taky mám chápavého partnera, takže to řešíme prostě tím, že mi ejakuluje na bříško nebo prsa..

Sunny (Ne, 31. 10. 2004 - 22:10)

Zajímalo by mne. Asi mam alergii na partnerovo sperma. Vzdy po soulozi, kdyz ze mne sperma vyteka, tak mne to pali, ale ne uvnitr, jen venku v oblasti stydkych pysku. Po otreni asi do 5 - 10 min paleni konci. Da se to nejak lecit, mate s tim nekdo zkusenost? Je zde souvislost s tim, ze bychom pak s partnerem nemohli mit deti? Dekuji za kazdy nazor.

L (Čt, 23. 10. 2003 - 07:10)

Podle meho nazoru to muze byt sperma partnera ovlivneno tim, co ji. Muj byvaly pritel pil, kouril, snedl kde co a kdyz se jeho sperma dostalo na mou kuzi, pokazde jsem mela vyrazku. Jeho sperma melo velmi vyraznou az ostrou chut. Muj soucasny partner nekouri, nepije, ji hodne ovoce, zeleniny a vyrazku jsem s nim nikdy nemela. I na chuti je znat, ze je jemnejsi. Takze osobne si myslim, ze se nejedna o alerigii na sperma.

Petr (Út, 14. 1. 2003 - 20:01)

Ano jistě, na partnera.

Daniela (Po, 13. 1. 2003 - 15:01)

Moc Vám děkuju za Vaše příspěvky. Jen mě zneklidňuje fakt, že se mi tohle stává jen se svým současným partnerem. Nebyl jediný a proto vím, že tato reakce nastává jen po styku s ním. V jednom z Vámi doporučených článků se psalo, že pokud se potvrdí alergie..není řešením v žádném případě změna partnera, protože látka na kterou se může alergická reakce projevit obsahuje každé sperma. U mě tomu tak není...myslíte si, že i v mém případě se může jednat o alergii???

Doktorka (Po, 13. 1. 2003 - 00:01)

Článek Alergie na sperma - viz. http://www.doktorka.cz/run/redsys/sex/r-art.asp?id=1363

TOm (So, 11. 1. 2003 - 16:01)

Ve spermatu se nachazi vice latek. Vase priznaky mohou ale nemusi byt zpusobeny alergii na jednu z nich, tedy i alergii na spermie. I pokud by vase telo vytvarelo protilatky proti spermiim, nemusi to automaticky znamenat nemoznost otehotnet. Jenom u 25% neplodných zen byly zjisteny tyto protilatky. Pokud by vsak tato situace nastala, da se s uspechem lecit. Asi bych Vam doporucil vyvarovat se kontaktu s antigenem - spermatem. {pouzivat kondom, atd.}podivejte se na tuto stranku:http://www.zdrava-rodina.cz/med/med0500/med0500_32.htmlBylo by asi nejlepsi poradit se s lekarem gynekolog nebo imunolog. Dva odkazy najdete dole na té stránce. Preji hodne stesti.

Daniela (Pá, 10. 1. 2003 - 08:01)

PROSÍM SETKAL UŽ SE NĚKDO S NĚČÍM PODOBNÝM???????

Daniela (Čt, 9. 1. 2003 - 13:01)

Prosím kohokoli o radu či svůj příspěvek k tomuto tématu. Žiju s přítelem s kterým si po všem stránkách rozumíme, i co se sexu týče. Jen jedna věc mě trápí. Ve chvíli, kdy do mě ajakuluje...strašně mě to pálí a mám bolesti ještě nějakou dobu po styku. Můžu být alergická na jeho sperma???..v případě, že ano, jak se něco takového léčí???...je vůbec nějaké řešení??? :-/...začínám být zoufalá, obzvlášť teď, kdy začínáme oba uvažovat o miminku.

Pavlissimo (St, 22. 2. 2023 - 16:02)

Dobrý den. Nemusíte se obávat - alergie nemá vliv na Vaši plodnost a lze s ní normálně otěhotnět. Podrobně to vysvětluji v článku zde https://www.erekce.cz/alergie-na-sperma/

Reklama

Přidat komentář