Reklama

alergie

Bohumil (Pá, 21. 3. 2008 - 17:03)

Odpověď Libuši na příspěvek z 21.3.2008. Mám radu. Napište mi na adresu: bjaeger"tiscali.cz

Bohumil (Pá, 21. 3. 2008 - 17:03)

Odpověď Evě na příspěvek z 30.12.2000.: Znám řešení. Napište mi na: b.jaeger"tiscali.cz

Libuše (Pá, 21. 3. 2008 - 15:03)

Mám alergii na sluníčko,vyzkoušela jsem snad už kdejaký lék a nic mi nepomáhá,jediné neopalovat se.Prosím,kdyby měl někdo nějakou radu,svoji dobrou zkušenost,kdyby mi ji napsal.Děkuji.

Květa (Út, 11. 3. 2008 - 09:03)

Ahoj, nemáte někdo zkušenosti s rudnutím obličeje a dekoltu po teplém jídle? Původně to měla být potravinová alegrie, ale pokud sním jídlo studené nic se neděje,po teplém mi okamžitě naskáčou rudé fleky. Je možné mít alergii na teplo? Díky moc

Jana (Čt, 6. 3. 2008 - 09:03)

Kecy, máš to dané už geneticky, že budeš alergik, žádné posilování imunity pomocí stravovacích návyků nepomůže! ...

Claritine jsem taky brala, po 2 letech přestal zabírat - teď beru XYZAL a nemám problémy, je to novější lék a asi i silnější.

EVA (St, 5. 3. 2008 - 19:03)

Přesně tak. Je to o oslabeném imunitním systému. Zkuste změnit své stravovací návyky.
www.moudrasova.eu

zz (St, 5. 3. 2008 - 12:03)

Při alergii nejsou na vině pyly, roztoče atd.
Na vině je oslabené tělo, sliznice, nefunkční lymfatický a imunitní systém.
To všechno ze sladkostí, ovoce, mléka, ztužených tuku ...a celková překyselenost - optimální prostředí pro alergeny.

AP (Út, 4. 3. 2008 - 22:03)

I u mě začala alergie hned začátkem února. beru Claritin, u mě osvěčený, ale letos je to opravdu nějaké silné a ještě dnes se s tím potýkám docela silně...

Danka (St, 27. 2. 2008 - 23:02)

Zdravím, nevítě někdo, jestli třeba alergie na pyly může vyvolat zvýšenou teplotu? Alergie se mi tento rok objevila už asi před 3 třemi týdny,svědí mě oči a mám pořád rýmu. Jsem děsně unavená a mám zvýšenou teplotu. Beru zirtec a kapu si do očí sanoryn,ale nemá to účinek.Poradte mi prosím co s tím? K dr. jsem objednaná až za 14dní,ale to je moc pozdě na to abych to dále snášela.Minulý rok mě prášky zabíraly a alergie byla mnohem slabší. děkuji

Hanka (Pá, 22. 2. 2008 - 19:02)

Katko, určitě by bylo vhodné vyšetření na alergologii, nemusí to být nutně roztoči,ale cokoliv jiného, zvíře jestli máte doma,plísně apod. Na alergo udělají testy, pomocí takových minijehliček vpíchnou pod kůži daný alergen a za 20 minut se odečte a pozná případná alergická reakce. Musíš dceru hlídat,aby si to neškrábala, protože začne svědět to, na co by měla alergii. Před týdnem byla známá s tříletým chlapečkem na alergo a zvládli to, takže neboj a buď v klidu, pak budeš vědět víc...Ahoj

Katka (Čt, 21. 2. 2008 - 20:02)

Dobrý den, mám dceru 2,5roku, poslední půlrok si stěžuje na bolest očí vždy v postýlce před usnutím, někdy se i budí a brečí a ráno si také stěžuje. 6ádné zarudnutí a ni hnisavý výtok z očí nemá, jen jí občas slzí. Obešli jsme už všechny doktory, včetně očního, ale ten řekl, že je to jen alergický zánět spojivek. Myslíte, že by to mohla být alergie na roztoče? Už jsem probrala všechny možnosti a nic jiného mě nenapadá. Poraďte prosím někdo, kdo s tím máte zkušenosti a jak probíhá vyšetření na alergologii u malého dítěte, v rodině alergii nemáme, tak nevím jak to probíhá. Děkuji předem za odpovědi.

Bára (Pá, 8. 2. 2008 - 18:02)

Dobrý den, občas se mi kolem očí objeví červené fleky,postupně to vybledne,ale svědí to a je to takové vysušené. Zatím se mi nepodařilo vypozorovat z čeho to vzniká.Třeba půl roku nic a pak se to zase objeví, většinou v zimních měsících.Jsem alergická na arašídy, těm a všemu v čem by mohli být se vyhýbám. Poradíte? Máte někdo něco podobného? barunka.novotna"seznam.cz

Jan (Út, 15. 1. 2008 - 16:01)

Ještě bych měl napsat,že pod záštitou působí a existuje také Lékařsko - vědecká odborná skupina (MWF),která sdružuje v současné době několik tisíc lékařů a zástupců jiných léčitelských povolání z více než padesáti zemí světa a která se snaží vysvětlit a dokumentovat zprávy o vyléčeních. Píši toto do více diskuzí, protože mi to jednak pomohlo a jednak je to blahodárné pro každého člověka a ne jen nemocného, či nemocného jen nějakou nemocí. Také za to nemám žádné peníze.

www.bruno-groening.org/tsch/

"Důvěřuj a věř, pomáhá, léčí Boží síla"
"NEVYLÉČITELNÉ NEEXISTUJE - Bůh JE NEJVĚTŠÍ LÉKAŘ"Bruno Groning

Přeji hodně zdraví ;-).

Jan

Jan (Ne, 13. 1. 2008 - 17:01)

Dobrý den,

chtěl bych upozornit na webové stránky www.bruno-groening.org/tsch/ , kde jsou informace, které by mohly pomoci mnoha lidem.

"NEVYLÉČITELNÉ NEEXISTUJE - Bůh JE NEJVĚTŠÍ LÉKAŘ"Bruno Groning

Přeji hodně štěstí ;-).

Jan

blanka (So, 24. 11. 2007 - 09:11)

Dobrý den
Může existovat alergie na na prostory, které jsou klimatizované, s kožním projevem?

Šmidule (Čt, 15. 11. 2007 - 09:11)

Ahojky! Zbavit se alergií znamená dát si do pořádku imunitní systém. Dnes už existují české přípravky z bylinek (bez chemie a chem. stabilizátorů), se kterými mám jen ty nejlepší zkušenosti, a které mohou pomoci i Vám. Pokud budete mít zájem, napište mi na "smidova-z"seznam.cz". Ráda Vám poradím a pomohu.

Hela (St, 14. 11. 2007 - 11:11)

Dobrý den, vždycky v zimě, když se solí silnice, se mi objeví těsně nad batami na nohou svědivá vyrážka. Zřejmě je to alergie na směs, kterou se solí. Nevím čím to mazat. Léky na alergii nemůžu používat, nesedí mi. Za každou radu budu vděčná. Děkuji.

Jitka (Po, 12. 11. 2007 - 15:11)

Dobrý den, od včerejška se mi na nohou objevily zvlastní červené fleky různých velikostí od 1cm až 2,5 cm v průměru,jsou ztvrdlé a na dotyk bolestivé jako modřiny.Absolutně nemám představu co by to mohlo být,alergická doposud na nic nejsem. Přes noc se mi objevil další flek i na ruce...Žádné další problémy nemám. Prosím dejtem mi tip co by to mohlo být...Pokud se výskyt fleků nezastaví budu muset asi zajít k doktorovi, ale jsem momentálně v Americe tak proto nejdříve ta snaha o vlastní diagnostiku. Děkuji moc.

Jitka (Čt, 25. 10. 2007 - 15:10)

Můj syn má alergii na prach a roztoče. Má někdo zkušenosti s těmi specielními povlaky na postel? Celá ta záležitost stojí na jedno lůžko okolo 7000,- Kč. Nevím, jestli to není nějaký tahák peněz.
Děkuji moc.

Lenka (St, 19. 9. 2007 - 13:09)

To: Virginie - takové očkování jsem absolvovala už jako dítě před 40 lety bez hospitalizace. Od té doby mně bodnutí nevadilo, ale pro jistotu mám u sebe stále Dithiaden a posiluji si imunitu. V každém případě je třeba si maximálně posílit vlastní imunitní systém, dodávat tělu dostatek všech živin a hlavně zajistit jejich co nejlepší vstřebávání. V poslední době máme výborné výsledky s novými potravinovými doplňky, které jsou schopné toto všechno tělu zabezpečit dospělým i dětem. O konkrétní doporučení si můžete napsat na pas.sun"seznam.cz

Reklama

Přidat komentář