Reklama

alergie

Terezie Dobrovolna (Čt, 25. 10. 2018 - 15:10)

Byla jsem u lekarky,ale nedostala jsem jasnou odpoved. Muzete me tedy poradit.Da se predchazet alergiim i za pomoci rybího tuku a vitaminu?

Jita Hutova (St, 24. 10. 2018 - 20:10)

Slysela jsem, že je výborný lék vigantolvit u miminek i právě proti vznikjicim alergiim.Mate nekdo zkušenosti?

Inka (Po, 16. 10. 2017 - 08:10)

Ale no jistě, to víte, že to tak je. Pokud mi něco zabírá, konečně, tak si to prostě koupím, ať to stojí, co to stojí :)

Václava (Po, 25. 9. 2017 - 09:09)

No, souhlasím s Pavlínkou :D jako alergie je hrozně obtěžující, takže pokud už se najde něco, co na ni zabírá, tak věřím, že si to prostě každý koupí bez ohledu na cenu :)

Pavlína (Út, 19. 9. 2017 - 19:09)

Holky, i já ten allergodil používám. Podle mě jsou to nejlepší kapky, co mohou na alergii být :) Každopádně pro mě mají takovou cenu, že je kupuju za každou cenu :D

Jindra (St, 23. 8. 2017 - 09:08)

Olgo, moc děkujeme za doporučení. To hned zvedne náladu :)

Olga Svobodová (Út, 8. 8. 2017 - 15:08)

Doporučuju se ale podívat do více lékáren, cena se může drobně lišit nebo můžou být kapky v akci... Třeba tady jsou teď za pěknou cenu :) www.sleky.cz/allergodil-nosni-spray-10ml

František (Pá, 21. 7. 2017 - 20:07)

Jirko, ano, allergodil jsou kapky na alergii, které jsou volně prodejné. Koupíš snad v každé lékárně.

Jiří (Čt, 20. 7. 2017 - 19:07)

Kapky jsou volně prodejné?

Anka (Po, 10. 7. 2017 - 20:07)

Mě se na alergii nejvíc osvědčil allergodil. Jsou to kapky, u kterých mi opravdu stačí dvakrát denně šplíchnout a jsem na celý den v pohodě :)

Ano (St, 17. 1. 2018 - 19:01)

zkus kapky do nosu Nasivin....Na třech debatách po sobě

Damoša (St, 17. 1. 2018 - 19:01)

zkus kapky do nosu Nasivin. Mám je vyzkoušené a věřím jim.

Lenka Lorien (So, 14. 12. 2013 - 19:12)

Jakym zpusobem mam nahradit...Vápník je v tahini, sezamové pastě, hojně v madlích, zelené zelenině, brokolici,římským hráchu...nahradí to plně mléč.výrobky

simi (Pá, 30. 8. 2013 - 18:08)

Předem se omlouvám se za...alergie se mi vždycky zhorší po antibiotické léčbě. věřte-nevěřte. prostě velká část imunity sídlí ve střevě a pokud se poruší, tak to jednoduše má následky.

simi (Pá, 30. 8. 2013 - 18:08)

hm... vypadá to, že po požití dipu se syrovým česnekem se mi dělají pěkné boláky v puse... do 10 minut. asi ho nesmím.

Produkty z Něme (Út, 20. 8. 2013 - 22:08)

Zdravím všechny!
Pracuji u německé firmy, která prodává produkty co se týká zdraví a krásy. Máme kontakty na české lékaře a mnoho z nich Vám tuto firmu doporučí! Opravdu pomáhá.. Máte-li zájem něco o nás vědět určitě napište.. Můžeme si o tomto jen popovídat.. Můžu Vám nabídnout produkty, dle Vašeho problému..Rozhodnutí je na Vás :) [email protected] - napište a pokecáme.. Hezký den všem :)

Laura 89 (St, 22. 10. 2014 - 18:10)

Ráda bych se zeptala, zda...Kopiruju svuj prispevek z http://www.emimino.cz/diskuse/alergie-na-pach-kour-z-cigaret-178882/ Alergie na cigaretovy kour zcela jiste existuje, i kdyz se o tom nemluvi!

Pritelovi se za ctyri roky, co ho znam, zhorsilo astma z „sice se v zakourenem klubu necitim zrovna nejlip, ale pujdu, kdyz jdou vsichni“ na stav, kdy se mu dycha spatne i nekolik dni, i kdyz jen projde zakourenou chodbou. Kdyz jsme bydleli s kurakem, ktery zapominal zavirat okno, kdyz kouril venku (a kour se tedy dostaval do obyvaku), skoncil s astmatickym zachvatem v nemocnici. Ted je mu 29 let.

Ja sama jsem dlouhou dobu trpela vyrazkama a brala kazdy den tabletku Xyzalu (v te dobe jsem bydlela na koleji, kde se kourili i spolubydlici v pokoji a netusila jsem, z ceho vyrazky muzou byt). Az kdyz jsem se alergolozce sverila ze si cas od casu zapalim, udelala mi testy na alergii na cigaretovy kour, ktera se jako silna projevila. Nastesti se kouri nemusim vyhybat tolik jako pritel, pokud potrebuji jit nekam, kde se kouri, staci mi se po navsteve osprchovat a vymenit obleceni, plus nekdy jedna tabletka Xyzalu.

Rozhodne by se o tom, ze alergie na cigaretovy kour existuje, melo vic mluvit! A pokud se vase dcera davi, muze mit podobne potize jako muj pritel, ktere se pobytem v zakourenem prostredi muzou zhorsit tak, ze je skoro nemozne existovat v zemi jako CR, kde je koureni bezne (pritel kvuli tomu vazne uvazuje o stehovani do Kalifornie nebo Australie). Pokud byste si o tom s mym pritelem chtela popovidat, napiste mi svuj e-mail.

Jitka (Pá, 22. 8. 2014 - 21:08)

Jak na alergii z melounu? Nikdy jsem jí netrpěla, nyní strašné svědění rukou, nohou a potíže s dýcháním, husí kůže a vyrážka.

Spilla (Pá, 18. 7. 2014 - 13:07)

Proti alergiím dost pomáhají zelené potraviny. Mě ososbně moc pomohly a jsem z nich tak nadšený, že jsem s nimi začal obchodovat, tak pokud má někdo zájem, tak se mrkněte na www.spilla.cz :)

ner (Ne, 12. 12. 2010 - 15:12)

Dobrý den, chtěla bych se...Petro věříte bylinkám? Jak tady píše človíček je to otázka zaneseného organismu a je zapotřebí organismus vyčistit. Jak dobře víme lékaři si nevědí rady např. s atopickým ekzémem. Bylinky které užívala Karolínka a to OK Alfu, OK Omegu a mazala tělíčko OK balsamkee, OK gelem a i OK omegou a atopického ekzému se zbavila za měsíc a půl. U každého človíčka je to jiné, za jak dlouho se toho zbaví, ale důležité je že se toho dá zbavit. Moje dcerka měla nějaký ekzém na zadečku a paní doktorka mi na to napsala kortikoidy, paní doktorce jsem řekla, že nejprve vyzkouším OK balsámek a OK Omegu a kdyby to nezabralo, že si dojdu vyzvednout recept, trvalo to měsíc, ale Kačenka se toho zbavila. Užívala i bylinky vnitřně a to Emulips, OK Alfu a OK Omegu. Je důležité tělo vyčistit ze vnitř i na povrchu. Jak vypadá tělo na povrchu vypadá i uvnitř těla. [email protected]

Reklama

Přidat komentář