Reklama

antikoncepce GRAVISTAT 125

.. (Čt, 28. 8. 2008 - 11:08)

Ahoj, chtěla bych se zeptat, když používám gravistat, jsem chráněná i během té sedmi denní pauzy než si ten osmý den vezmu další prášek? Díky.

pája (Út, 26. 8. 2008 - 18:08)

ahoj,chtěla bych se zeptat chci začít brát antikoncepci a nák se v tom nevyznám.a vyhovovala by mi kdyby se mi zvětšily prsa a nic víc :) a zjemnila pleť.myslíte,že gravistat bude to pravý?jak to bylo u vás?díky moc...pa hezký den :-*

Klárka (Ne, 24. 8. 2008 - 12:08)

Po gravistatu se většinou netloustne, ale zas to závisí na těle dívky a její hormonální stavu. Jakmile se začne po antikoncepci troustnout není vhodná. Též by se v době užívání tablečtek neměly vyskytovat potíže (bolest hlavy, únava, nevolnosti, zvracení, težkost nohou, bolest kloubů. apodobně) V těchto přípedech neprodleně kontaktujte svéh doktora, zda-li je vše v pořádku. Případně si nechte změnit antikoncepci.

linda (Po, 18. 8. 2008 - 21:08)

Já ho taky používám,chtěla jsem příbrat,tak mi můj gynekolog doporučil Gravistat.Tak nevím.Asi je to kráva:( Ale na druhou stranu jsem nepřibrala, mylslím že závísí na člověku jaké má předoklady.Jinak říkal ,že ho můžu brát v kuse, když se mi nehodí měsíčky prý je jednosložkový.Brala jsem ho tři měsíce v kuse a žádny problém, ale raději jsem ho už vysadila.Očista je očista.:)Zdravim

bb (Út, 12. 8. 2008 - 16:08)

tak ted nevím jestli vyměnit prášky nebo doktorku. Každý má právo vědět zda se po prášcích které dosud neznáte a které vám předepsala tloustne a podobně... tvrdila mi že po žádné antikoncepci se netloustne, že at je cena jaká je, v dnešní době si nedovolí dávat tabletky aj z menší učinností. Tak co? Je to kráva?

Klárka (So, 2. 8. 2008 - 18:08)

Ahojik...Moc toho o Gravistatu nevím...jen to, že je vysoce hormonální...narostly i prsa..o dvě čísla...rostly jen tři měsíce....jinak žadny jine "nepříznivé" účinky nemá... jen se mi začaly tvořit bílé pigmentové skvrny..nevím jestli je to antinou nebo prostě od přírody...pls poraďte

(Út, 22. 7. 2008 - 16:07)

Ahoj holky, jste určitě zkušenější v antikoncepci než já a tak jsem se chtěla zeptat, když začnu brát antikoncepci, kdy je sex bezpečný - nemohu otěhotnět. Po jaké době. Snad rozumíte. Díky za odpověď a hezký den..

anonym (Po, 14. 7. 2008 - 16:07)

Ahoj, chtěla bych se zeptat někoho, kdo tomu alespoň trochu rozumí. Měla jsem s přítelem pohlavní styk a praskl kondom. Tak jsem šla ke gynekologovi, aby mi dal nějaké tabletky, proti početí, protože ještě antikoncepci neužívám. Tak mi dal tabletky za 200,- a řekl mi, že nejprve 4 tabletky naráz mám užít v 10hodin a další 4 tabletky naráz mám užít v 16hodin. No a teď jsem zjistila, že mi dal Gravistat 125 .. myslíte, že to funguje jako Postinor?? Děkuju za odpověď.

Danča (Pá, 11. 7. 2008 - 13:07)

Ale potřebovala bych poradit která antikoncepce je lepší.Jestli mám vůbec nějakou brát,nerada bych přibrala ještě víc.Je mi 23,mám rok a půl po porodu.Poraďte prosím.Dík

Dan (Pá, 11. 7. 2008 - 13:07)

četla jsem v přibalovém letáku že prý se mají vzít dvě najednou.Ale nejsem si tím jistá,ale myslím že jste udělala správně.

Danča (Pá, 11. 7. 2008 - 13:07)

Brala jsem asi rok a půl cilest a vůbec mi nevyhovival.Hrozně jsem po něm přibrala,ztratila jsem skoro uplně chuť na sex.Bolela mě stále hrozně hlava.Doktor mi ji nechtěl vyměnit,ale konečně pochopil,že ji musím vysadit.Teď budu zkoušet nějakou novou která mi bude vyhovovat.

Denisa (Ne, 29. 6. 2008 - 09:06)

chtěla bych se zeptat, zapoměla jsem si vzít prášek před spaním, a ráno jsem měla pohlavní styk, pak jsem si teprve vzala prašek, nebude to vadit?

Nikola (Pá, 27. 6. 2008 - 11:06)

Užívala sem antikoncepci Lunafem, byla sem s ní spokojená přesto mi doktorka předepsala Gravistat 125, ani mi neřekla pořádně proč! Prosím, nemám s ní žádné zkušenosti co od ní můžu čekat, je lepší než Lunafem?

Paja (So, 31. 5. 2008 - 11:05)

Jo změnily barvu.jsou ted hnědy, ale modrý byly pěknější:-)

EVA (So, 31. 5. 2008 - 07:05)

ahoj,zatím je na předpis,ale zaslechla jsem,že brzo bude antikoncepce volně prodejná,ale nevím jestli je to dobré řešení......

EVA (So, 31. 5. 2008 - 07:05)

ahoj,GRAVISTAT 125,beru4roky,jsem sním spokojená,vyžší hladina hormonu se nijak negativně neprojevuje,jen mne tet´překvapilo,že změnil barvu.

Paja (Čt, 29. 5. 2008 - 10:05)

Jeslti má někdo zájem, můžu prodat 4 balení Gravistatu, přešla jsem na jinou hak.

Midoriko"seznam (St, 14. 5. 2008 - 22:05)

Ahoj kde mam sehnat antikoncepci GRAVISTAT 125???Můžu si jí jentak koupit v lékárně??

Lucka (Pá, 9. 5. 2008 - 22:05)

Ahoj,
jen chci uvést na pravou míru jak je to s antikoncepcí Gravistat a Anteovin.. Sice paní Jana (12.3.) má pravdu, že obě antikoncepce mají stejné složení, bohužel ale nemají nízkou dávku hormonů. Dokonce patří mezi nejsilnější antikoncepci povolenou v ČR (50

Hanka (22) (St, 30. 4. 2008 - 13:04)

Ahoj, ja beru Gravistat asi sest let a jsem spokojena. Sice jsem na zacatku pribrala (ale nejsem si jista, jestli je to antikoncepci). Ted jsem se zacla lecit s vysokym tlakem, atk nevim, jestli mi gravistat neseberou. Kazdopadne zmenil barvu z modre na zlutou - doufam, ze je jinak porad stejne dobry...

Reklama

Přidat komentář