Reklama

antikoncepce GRAVISTAT 125

Katka (Čt, 11. 1. 2007 - 13:01)

Ahoj, používám Cilest a jsem s ním nadmíru spokojená, ale kamarádka už bohužel nemůže otěhotnět, tak mi dala její Gravistat 125, ale mám strach, že to moje játra neunesou, protože jsem slyšela, že prý Gravistat je hodně silná HA a chtěla jsem se zeptat kdo má s Gravistatem zkušenosti, jestli je to velmi spolehlivá HA, já jsem si nějak vdedukovala, že Cilest je nejlepší,tak nevím jestli mám věřit Gravistatu...
Kdyžtak mi písněte na mail: musetta"centrum.cz
Děkuji moc

John (So, 6. 1. 2007 - 22:01)

PŘÁNÍ DO ROKU 2007, DÁREK A NABÍDNUTÁ RUKA PRO KAŽDÉHO, KDO JE SCHOPEN VIDĚT DÁL, NEŽ K PŘÍŠTÍ VÝPLATĚ. Je úplně jedno, zda jste zaměstnanec, podnikatel, student, maminka na mateřské nebo starobní či invalidní důchodce. Je jedno, z které jste země.
NABÍZÍME VÁM PRAVDĚPODOBNĚ NEJLEPŠÍ VÝDĚLKOVOU PŘÍLEŽITOST VAŠEHO ŽIVOTA.
(pokud by Vám to nepřipadalo aktuální, někam si to uložte - možná za rok, za dva můžete mít jiný názor a rádi byste začali vydělávat opravdu víc)
Motto :

Martia (Po, 27. 11. 2006 - 17:11)

ahoj gravistat mam uz rok a nemam s nim zedne problemy.vse je ok.teprve az gravistat moje 7 antikoncepce!!!!!!mi naprosto vyhovuje

Radka (Po, 16. 10. 2006 - 19:10)

ahoj.beru gravistat.a nekde jsem zaslechla ze se vzdy po dvou letech musi tyto prasky vysadit protoze maji moc hormonu.je to pravda?a jak dlouha je ta doba nez je opet zase budu moct brat?jinak jsem s nim moc spokojena

Návštěvník (Po, 16. 10. 2006 - 17:10)

to jsme na tom stejně, z čeho přecházíš? Já z Gracialu a před tím jsem měla ještě Logest.

jana (Pá, 6. 10. 2006 - 16:10)

Ahoj, beru ho už 8 let a jsem spokojená.Stojí 200Kč. Má ale hodně hormonů-ne všichni ho snáší dobře. Přibrala jsem asi 5 kg. Zkus a uvidíš

mirka (Po, 2. 10. 2006 - 11:10)

ahoj, diane 25 už je zakázané - mělo vedlejší účinky(zhoubné nádory jater), ale zato po něm byla dobrá pleť a ani kilo navíc, zato s gravistatem žeru jak gravidní ... asi tak ...

monika (Čt, 31. 8. 2006 - 19:08)

ahoj chci zacit brat nejakou antikoncepci a chtela jsem se zeptat jestli je ten gravistat opravdu dobry a kolik asi stoji diky..

Katka (Čt, 31. 8. 2006 - 11:08)

Dotaz na skřítka. Prosimtě, a nezačala jsi více jíst??? Že jsi přibrala tak moc... Prosim, napis mi, jedla jsem totiž Diane 25 a přibrala jsem 20 kilo... tak me to jen zajímá... napiš díky Katka

skritek (Čt, 31. 8. 2006 - 11:08)

Ja beru gravistat ted treti mesic, pribrala jsem 8 kg a to se hybu pres prazdniny vic nez kdykoliv predtim. Ten pribalak je fakt priserny.

kuk (St, 30. 8. 2006 - 17:08)

Bohuzel, mam brat Gravistat poprve a pribalovy letak stoji za starou belu, neni tam skoro nic....

Zuzy (Út, 15. 8. 2006 - 15:08)

Udělalas to dobře, když to bylo v druhém týdnu tak stačí vzít si tu zapomenutou hned jak si vzpomeneš, takže si pak třeba vezmeš i dvě najednou a dál brát normálně. Horší je zapomenutí v prvním nebo třetím týdnu to se musíš pár dní chránit i jinak. Takhle to platí obecně, ale snad máš příbalák aby sis přečetla jak to máš přesně udělat zrovna u HAK kterou bereš

Patli (Út, 15. 8. 2006 - 13:08)

Holky, mám problém. Zapomněla jsem si vzít pilulku a beru gravistat. Bylo to v druhém týdnu polata a vzala jsem si teda dvě na jednou. Poraďte co ted. Dík

Lucy (Út, 1. 8. 2006 - 23:08)

Já mám po Gravistatu hodně velké menstruační bolesti. Jindy s jinačímy pilulkami jsem menstruaci skoro vůbec neměla-4 dny slabého krvácení a s gravistatem nestačim ani měnit hygienické prostředky

Marika, 20let (Čt, 1. 6. 2006 - 15:06)

Ja beru gravistat asi 8mesicu, a sem uplne spokojena, krasna plet, zadne pribirani, mesicky tak 5dni.Taky muzu potvrit ze je nejlepsi co sem skusila.A financne je to taky ok. Holky skuste ho!

IlcaDc (Čt, 7. 7. 2005 - 22:07)

já jsem s ním taky spokojená....prostě supr.já s ním mám zkušenosti také 7.let.

Silvia (Čt, 22. 7. 2004 - 08:07)

Já mám jiné zkušenosti.S Gravistatem jsem byla nadmíru spokojená.Nejenže jsem nepřibírala, ale chuť na sex byla perfektní a zmizely mi pigmentové fleky v obličeji, které jsem měla po Diane.Teď beru "supermoderní" Yadine a chuť na sex žádná, přibrala jsem i když se hlídám jak to jde a co je nejhorší pigmentace v obličeji jsou zpátky v celé své kráse.Takže na každé to sedne jinak já na něj nedám dopustit.

xxxxx (Po, 19. 7. 2004 - 18:07)

Já ho beru už přes tři roky. Ze začátku jsem přibrala 5 kilo, teď se mi objevily pigmentové skvrny,které jsem v žiivotě předtím neměla. Taky se mi objevilo akné, které jsem taky neměla nikdy předtím.Už ho nechci a vyměním ho.Moc nedoporučuji.

rosala (Pá, 9. 4. 2004 - 08:04)

Brala jsem Gravistat cca 7 let. Byla jsem s ním spokojená. Žádné změny váhy. Jen po těch 6 letech mám vysoké "číslo" při jaterních testech. Takže mi je doktor odebral. Nasadil mi novou antikoncepci Mirelle. V prosinci jsem s ní začínala, v lednu dostala poslední menstruaci a dosud jí stále nemám. Těhotná nejsem, zato mám hrozné deprese, jsem podrážděná, přibrala jsem 5 kg.. Jen doufám že už budou jen "dozvuky" - před 14 dny jsem s Mirelle a antikoncepcí skončila nadobro.. Radši bych se vrátila ke Gravistatu, ale vysoké hodnoty při jaterních testech nechci riskovat.. To radši risknu zdravé miminko :o)))

webmaster (Út, 16. 3. 2004 - 16:03)

Předmět: Gravistat Autor: Lucka Datum: 23.7. 2003 12:53:15 Nechalal jsem si dnes od svého nového lékaře předepsat antikoncepci Gravistat. Chtěla jsem nějaké prášky po kterých bych aspoň trošku přibrala. Máte někdo s Gravistatem nějaké zkušenosti?Díky Předmět: Gravistat Autor: Pavlína Datum: 12.9. 2003 9:29:23 U nás v rodině bereme gravistat já i dvě sestřenky,ale nepřibrali jsme po něm ani kg, máme stále svých 55kg-bereme ho už několik let a jsme s ním ale spokojené-možná i právě proto,že nepozorujeme žádné změny-hmotnostní ani jiné.

Reklama

Přidat komentář