Reklama

Co Vy na baculky?:))

Pro Blanku (Pá, 21. 5. 2010 - 15:05)

Sex symboly jsou pro mě modelky spíše..z doby dřívější...nevychrtlé.

Twiggy sice nebyla vyložená ošklivka, ale že by se mi až tak líbilo jak je štíhlá..to tedy ne..

M.

aag (Pá, 21. 5. 2010 - 15:05)

mašli neznám, showbusiness mne nezajímá, ale souhlasím,ze mnoho tzv. celebrit jsou v své přirozenosti ohyzdné,pod urputnou snahou vizážistů normální člověk neovlivněny trendy prohlédne příšernou tvář.
já jsem protimódní a nestavím proti sobe obézní paní a na druhou stranu modelky a trendní exponentky. nelíbí se mi ani jedny,mi se líbí sportovní holky,co maji radsi vic než min svalů a bmi se tak mohou vysmát.

aag (Pá, 21. 5. 2010 - 15:05)

nejlepší oblečení pro oplácané na ne-letní období,byly dnes už minimálně nosene kožené bundy ve stylu poloviny 90. let. byly sexy a leccos se v tom střihu dalo skrýt. dnešní bundy na postavě nic neodpustí a naopak faldy zdůrazní.

Míla (Pá, 21. 5. 2010 - 14:05)

Děkuji, přeji také hezký...Pro Blanku (teď bez překlepu) :
jsi báječná..a máš i "správně ostrý jazýček"..když je třeba..jakože tady třeba je.

Prozradíš prosím co třeba ráda nosíš?

Patrně něco splývavého..co postavu trošku zeštíhlí?

Hezký den,

Míla

Blanka (Pá, 21. 5. 2010 - 13:05)

Pro balnku : náhodou jsem se...Děkuji, přeji také hezký víkend Mílo....
Jinak si mě to vzala z úst, já nevím jak ostatní bacule, ale sleduji modní trendy, snažím se být upravená, nalíčená voňavá a mít trochu šmrnc......ale pánové si myslí, že všechny bacule jsou, ufuněné , spocené, nevkusné matrony, které zrovna nevoní...ano je jich dost, to nepopírám, ale stejně tak je dost nepříjemných , ošklivých, vychrtlích děvčat, které se ještě media nestydí nazvat sexbombami, viz -Mašlíková a jí podobné...mimochodem tato modelka, měla jsem tu čest osobně , mě připomíná bankomat, fakt má obličej jako bankomat, nemužu si pomoct......ale je to sexsymbol.......

Míla (Pá, 21. 5. 2010 - 13:05)

Pro balnku : náhodou jsem se dostal na tuto diskuzi - zcela souhlasím s tím co jsi napsala, Blanko.

Když dáma "umí svoje kila nosit", též se umí náležitě obléknout, nalíčit atd..tak je krásná.

Hezký den a víkend,

Míla

Blanka (Pá, 21. 5. 2010 - 09:05)

Jinak Petře, Tomáši, díky...Prýma - jsem se v zápalu vášně překlepla...omluva.

Blanka (Pá, 21. 5. 2010 - 09:05)

Když nechceš trochu citu,...Jinak Petře, Tomáši, díky bohu za muže jako jste VY.
Souhlas Velerie byla opravdu krásná ,sice potvora, ale koho baví neprůbojné hodné macaté holčičky, no zrejmně zamindrákované chlapečky.... jako níže.....
Ondro, moc, moc závidím té Tvé holce hubené co máš doma, Ty jsi sen všech, žen . Tebe mít doma tak budu štěstím bez sebe, a modlit se aby ti nějaké děvče na jaké-koli diskuzi nedalo.....fakt príma představa.

Blanka (Pá, 21. 5. 2010 - 08:05)

valerii neznám,vždyť jsem...Jasně nikdo ti nebere aag, co se ti má líbit a co ne , já dělám vizážistu a taky se mě líbí určity typ žen, paradoxem je, že pracuji z modelkama a tech mých 100 kg se tam opravdu vyjímá, ale na druhou stranu, pokud mě máš za hysterku, tak bych ti přála být v zákulisí před přehlídkou, sice bys tam našel pěkně řezané rysy, jen nevím jestli by jsi měl ještě chuť se na ně koukat.....

aag (Pá, 21. 5. 2010 - 07:05)

ale to je zase blbost z druhé strany,mít holku hlavně/i na chlubení,holku mas pro sebe a ostatní at si políbi řiť.ja bych bečku nechtěl pro jejich dýchavicnost,neforemnost,rosolnatost těla a puch nesportovní postavy,rozhodně ale neni důvod okolí.

Ondra (Pá, 21. 5. 2010 - 06:05)

Když nechceš trochu citu, tak pořád buď k dispozici jenom těm, pro které budeš další zářez na pažbě:-) Mohla jsi být i na té mé:-) Já ti víc citu nedám, ten mám pro svojí štíhlou holku, se kterou se nestydím ukázat ve společnosti:-)

aag (Čt, 20. 5. 2010 - 21:05)

valerii neznám,vždyť jsem psal,ze nemam tv. jemné rysy vsak snadno zmizí v sádle. mi se tlusté holky líbí jen v případě,ze maji zcela netlusty,řezaný obličej. ten kontrast je pak hezky.

tomaš (Čt, 20. 5. 2010 - 17:05)

tak ta Valerie byla nadhernej kus žensky???ja mam nazor takovej že baculky jsou uplne super žensky jsou takovy v pohode nic moc je nerozhazí a ne jak nejaky hubeniny co jsou ze všeho nervozni jak vypadaji jestli nepřibrali a tak!!! miluji holky při tele

Blanka (Čt, 20. 5. 2010 - 16:05)

Blanka je buď otravující...Tak to souhlas, chlapi jsou hysterky..... já jsem jen hysterka.............

Blanka (Čt, 20. 5. 2010 - 16:05)

reagoval bych v klidu a s...Nemám obličej ostrých rysů...mám obličej jemných rysů......pamatuješ na beverly 90210 - tak Valerie, to je takový typ jako já, ale trochu hubenější..... Ale i když nemám obličej ostrých rysů, mám právo na svůj názor a tobě Petře děkuji, je zajímavé , ža na tuto diskuzi chodí jen samí chlapi, a navíc ty co nesnášejí bacule, proč asi..Díky potěší když se tě někdo zastane....

Blanka (Čt, 20. 5. 2010 - 15:05)

A kdybych ti tedy trochu toho...Trochu toho citu, jsi nech...... já nejsem troškař.......

jmesser (Čt, 20. 5. 2010 - 15:05)

Blanka je buď otravující chlap, nebo děsná hysterka...

aag (Čt, 20. 5. 2010 - 15:05)

reagoval bych v klidu a s rozmyslem,jako tak dělám vždy. a samozřejmě i s sebekritikou,vypadám-li jako paroubek v sukni,nebudu sprostý na ty,co na to poukazují. naopak,je-li blanka ten vzácný typ tlustošek co maji obličej ostrých rysů a bez tuku,zdůraznil bych to.

Ondra (Čt, 20. 5. 2010 - 10:05)

Ondro, šukání bez citů a...A kdybych ti tedy trochu toho citu nabídl k němu?

Blanka (Čt, 20. 5. 2010 - 10:05)

Blanko, já bych si s tebou...Ondro, šukání bez citů a dalších volovin , mám dostatek.........

Reklama

Přidat komentář