Reklama

Co Vy na baculky?:))

:-) (Čt, 24. 12. 2020 - 07:12)

Kdybych tu svou unesl,tak jí budu na rukou nosit.

Jakub (Čt, 24. 12. 2020 - 07:12)

Já miluji baculky.Je na co šáhnout a většina baculek je veselejší povahy,vtipnější a milá.Krev a mlíko.

Návštěvník (St, 23. 12. 2020 - 23:12)

Přejde třicet let a staráš se o ležáčku pětačtyřicítku co se jen převaluje sem a tam a utíráš jí zadek a vyměňuješ pitlík na cévku a samozřejmě chodíš s krosnou po fastfoodech a nosíš ji to žrádlo.

Návštěvník (St, 23. 12. 2020 - 22:12)

Ovšem baculky maj ten problém, že se z nich když si nedaj pozor můžou snadno stát takvé ty špekyně.

Návštěvník (St, 23. 12. 2020 - 23:12)

Špekyně nebrat !!!

Návštěvník (St, 23. 12. 2020 - 22:12)

Spousta češek je enormně fixovaná na své míry. Něco na tom bude, že reklama s nezdravě vychrtlíma modelkama se podepisuje na zdravý žen a dívek. Mně třeba se ty modelky nelíbí, jsou to věšáky na šaty, kdyby byli ve spodním prádle, každý chlap se otočí a zamumlá si anorexie, bulímie. Navíc tělo reaguje na jídlo velmi zvláštně. Mám dojem, že v období, kdy jíte , tak tělo neukládá, necítí se ohroženo nějakými výkyvy v dostatku potravy a nepřepne na ukládací režim. Když do toho praštíte s dietou , tak se tělo nastaví na režim období hojnosti a období nedostatku potravy a začne ukládat jakmile může. My měli třeba ve třídě ženu a ta dívka vlastně jedla k obědu pouze jedno jablko. Byla hubená jak kostra. Každý to ví, že se má jíst pravidelně a vyváženě, ale to pak samozřejmě obnáší i nechodit do fastfoodů, odepřít si majonézová jídla a nejíst věci jak říká Babica z fritózy.

Návštěvník (St, 23. 12. 2020 - 23:12)

Určitě radši baculku , než plochoprsou deskovitou vepředu nic , vzadu nic !!!

Návštěvník (St, 23. 12. 2020 - 23:12)

Hele já nevim, mladé vypadají pěkne, ale přijde dvacet let a jsou jak bečka.

Návštěvník (St, 23. 12. 2020 - 23:12)

Po Praze chodí už takové dvojice vypasených patnáctek, co váží asi 80-100kg a chodí už jedině spolu patrně do fastfoodu. Podle mne musí mít sebou nějakou přenosnou fastfood soupravu příborů, protože těmi tučnými prstíky dle mého neuchopí už jednotlivou hranolku...

Návštěvník (St, 23. 12. 2020 - 22:12)

Napadá mě, že jsou důležitější věci na tomto světě, než jak kdo vypadá...

Michael (St, 3. 7. 2019 - 14:07)

Také jsem se za to dříve styděl ale nějak ve mě přeplo a už se tím nijak netajím.. hlavně jsem zjistil, že hodně chlapů má rádo baculky. U mě to je tím, že prostě nemám rád holku kost a kůži a potřebuji ji mít za co chytit.. neříkám teda, že jsem na tlusťošky ale znáte to..Tady je docela dobrý článek https://www.sexporadna.cz/baculky/ pro všechny kteři měli podobný problém jako já abyste se přestali stydět.. Hlavní je to nehledět na to co říkají ostatní

Michael (St, 3. 7. 2019 - 14:07)

Také jsem se za to dříve styděl ale nějak ve mě přeplo a už se tím nijak netajím.. hlavně jsem zjistil, že hodně chlapů má rádo baculky. U mě to je tím, že prostě nemám rád holku kost a kůži a potřebuji ji mít za co chytit.. neříkám teda, že jsem na tlusťošky ale znáte to..Tady je docela dobrý článek https://www.sexporadna.cz/baculky/ pro všechny kteři měli podobný problém jako já abyste se přestali stydět.. Hlavní je to nehledět na to co říkají ostatní

Petr Topol (So, 29. 6. 2019 - 19:06)

Baculky maj svou krasu a sou zulibani

Petr Topol (So, 29. 6. 2019 - 19:06)

Baculky maj svou krasu a sou zulibani

Petr Topol (So, 29. 6. 2019 - 19:06)

Baculky maj svou krasu a sou zulibani

Petr Topol (So, 29. 6. 2019 - 19:06)

Baculky maj svou krasu a sou zulibani

Nikolas (Út, 19. 3. 2019 - 07:03)

Ahoj Milo, my jsme spolu 3 roky.:-)

Mirrin (Út, 19. 3. 2019 - 07:03)

Mám rád pořádný kus ženské! Mňam mlask!:))

Milo (Po, 18. 3. 2019 - 23:03)

Aj ja žijem s baculkou.Už sme spolu 18 rokov.Bola to láska na prvý pohľad.A to som bol pred ňou zaťažený na štíhle.A hohužiaľ,ako som zistil,neboli obdarené rozumovo.S manželkou nás dala dokopy náhoda.Preskočila medzi nami iskra ako vo filme s Funesom Žandár sa žení.Do mesiaca sme si zarobili a po 4 mesiacoch sa zobrali.Po 3 rokoch druhé.Doteraz sme sa nepohádali.A získal som aj fantastickú svokru.

Nikolas (Po, 18. 3. 2019 - 15:03)

Já baculky miluji! Sám s jednou chodím!

Reklama

Přidat komentář