Reklama

Bicom 2000

__utma=22592180 (Ne, 21. 9. 2008 - 03:09)

Byl jsem ve Vendryní dne 24.4. 20008 A NEKOUŘIM jsem havíř neřivim se pocitačem je to vidět,pan ktery vždycky reaguje bude mít radost,ale já mám velkou radost ze jsem díky tomu přístroji přestal kouřit,funguje to na jednicku,kdo chce přestat,at neposloucha voly, 1300 kč, se vratí za dva tydny, není co řešit,ve středu jdu prevzít novou FABII,NA LIZINGa zanevykouřené peníze,. Asi 15.12.zvu majitele na zabijačku, a opiju ho jako prase ,je to chlap ,kterého si vařim. Panové a Damy,nebojte se abstinenčních příznaku,a neodvlekejte rozhodnutí,řekněte si do tydne,ne dele,skuste si představit že nekouřite, den, týden ,měsíca irok, přeju všem ten pocit, myslím kuřaky, nekuř. nepochopi.
Mirek.

__utma=22592180 (Ne, 21. 9. 2008 - 03:09)

Byl jsem ve Vendryní dne 24.4. 20008 A NEKOUŘIM jsem havíř neřivim se pocitačem je to vidět,pan ktery vždycky reaguje bude mít radost,ale já mám velkou radost ze jsem díky tomu přístroji přestal kouřit,funguje to na jednicku,kdo chce přestat,at neposloucha voly, 1300 kč, se vratí za dva tydny, není co řešit,ve středu jdu prevzít novou FABII,NA LIZINGa zanevykouřené peníze,. Asi 15.12.zvu majitele na zabijačku, a opiju ho jako prase ,je to chlap ,kterého si vařim. Panové a Damy,nebojte se abstinenčních příznaku,a neodvlekejte rozhodnutí,řekněte si do tydne,ne dele,skuste si představit že nekouřite, den, týden ,měsíca irok, přeju všem ten pocit, myslím kuřaky, nekuř. nepochopi.
Mirek.

__utma=22592180 (Ne, 21. 9. 2008 - 03:09)

Byl jsem ve Vendryní dne 24.4. 20008 A NEKOUŘIM jsem havíř neřivim se pocitačem je to vidět,pan ktery vždycky reaguje bude mít radost,ale já mám velkou radost ze jsem díky tomu přístroji přestal kouřit,funguje to na jednicku,kdo chce přestat,at neposloucha voly, 1300 kč, se vratí za dva tydny, není co řešit,ve středu jdu prevzít novou FABII,NA LIZINGa zanevykouřené peníze,. Asi 15.12.zvu majitele na zabijačku, a opiju ho jako prase ,je to chlap ,kterého si vařim. Panové a Damy,nebojte se abstinenčních příznaku,a neodvlekejte rozhodnutí,řekněte si do tydne,ne dele,skuste si představit že nekouřite, den, týden ,měsíca irok, přeju všem ten pocit, myslím kuřaky, nekuř. nepochopi.
Mirek.

__utma=22592180 (Ne, 21. 9. 2008 - 03:09)

Byl jsem ve Vendryní dne 24.4. 20008 A NEKOUŘIM jsem havíř neřivim se pocitačem je to vidět,pan ktery vždycky reaguje bude mít radost,ale já mám velkou radost ze jsem díky tomu přístroji přestal kouřit,funguje to na jednicku,kdo chce přestat,at neposloucha voly, 1300 kč, se vratí za dva tydny, není co řešit,ve středu jdu prevzít novou FABII,NA LIZINGa zanevykouřené peníze,. Asi 15.12.zvu majitele na zabijačku, a opiju ho jako prase ,je to chlap ,kterého si vařim. Panové a Damy,nebojte se abstinenčních příznaku,a neodvlekejte rozhodnutí,řekněte si do tydne,ne dele,skuste si představit že nekouřite, den, týden ,měsíca irok, přeju všem ten pocit, myslím kuřaky, nekuř. nepochopi.
Mirek.

__utma=22592180 (Ne, 21. 9. 2008 - 03:09)

Byl jsem ve Vendryní dne 24.4. 20008 A NEKOUŘIM jsem havíř neřivim se pocitačem je to vidět,pan ktery vždycky reaguje bude mít radost,ale já mám velkou radost ze jsem díky tomu přístroji přestal kouřit,funguje to na jednicku,kdo chce přestat,at neposloucha voly, 1300 kč, se vratí za dva tydny, není co řešit,ve středu jdu prevzít novou FABII,NA LIZINGa zanevykouřené peníze,. Asi 15.12.zvu majitele na zabijačku, a opiju ho jako prase ,je to chlap ,kterého si vařim. Panové a Damy,nebojte se abstinenčních příznaku,a neodvlekejte rozhodnutí,řekněte si do tydne,ne dele,skuste si představit že nekouřite, den, týden ,měsíca irok, přeju všem ten pocit, myslím kuřaky, nekuř. nepochopi.
Mirek.

Marcel a Halina (Pá, 19. 9. 2008 - 20:09)

Je mně 57 let a začal jsem kouřit v 19letech,dne 2.5.08. jsem absolvoval s mojí ženou antinikotinovou terapii,ve firmě ANTINIK,ve Vendryni,na přístroji BICOM,a oba dva nekouříme.Já jsem kouřil 40 a manželka,20-30.Momentalně jsme stratili chut?na kouření a dokonce jsme neměli ani žadne abstinenční příznaky.Všem doporučují. Marcel.

Mirek (Pá, 19. 9. 2008 - 19:09)

ano přestal jsem pomocí této metody kořit . Vřele doporučuji.

jana (St, 27. 8. 2008 - 11:08)

Já jsem byla na odvykačce metodou Bicom 2000 dne 15. 7. 2005 a od té doby nekouřím.Kouřila jsem 30 let 20 - 30 cigaret běžně, při akcích až 60 ks. Jsem velmi šťastná, že již nekouřím. Dříve jsem zkoušela několik let /vždy v různých intervalech / různými formami přestat kouřit i za odborné asistence, ale pomohla mi pouze tato metoda. Mohu říci, že jsem jí sama nevěřila, když jsem tam šla, nebyla jsem úplně přesvědčená , že chci přestat kouřit. Nedovedla jsem si představit, že už cigaretu nesmím vzít nikdy do ruky. Byla jsem na sebe naštvaná,neboť těch peněz, co jsem do toho vrážela, také kuřácký kašel se už projevoval, dušnost apod. Však to znáte. Vřele tuto metodu doporučuji. Kdyby na Vás přesto přišla chuť na cigo, vypijte najednou sklenici vody . Držím všem palce, kdo se odhodlal s tímto nešvarem skončit.Jana

Bulo (So, 31. 5. 2008 - 21:05)

Áno funguje to, treba k tomu aj trochu pevnej vôle a presvedčenie, že chcem skoncovať s fajčením. U?mňa to bol ve?mi dobrý pomocník pri mojom presvedčení, že chcem skoncovať s fajčením a nechcem prispievať do štátneho rozpočtu a byť stále len ten čo ve?a platí a ešte viac škodí. Podarilo sa mi to.

Josef (St, 30. 4. 2008 - 01:04)

No nascgvál si prodete tenhle sborník a otevrou se Vám oči.Souhlasím s tief.Musíte bojovat sami.
www.sysifos.cz/files/Sbornik_VKI_1.pdf

Jarka (Út, 22. 4. 2008 - 12:04)

Bicom provozují v Rožnově pod Radhoštěm firma AMBICO

edo (Út, 15. 4. 2008 - 23:04)

odporucam ,mne aj frajerke to zabralo hned a to som skusil po 14 rokoch prestat.aj my to vychadza.fajcil som 20-30 denne.tazkych.uplne sa u nas stratila chut na cigu.odporucam

jb (Pá, 7. 3. 2008 - 14:03)

Doporučujem každému fajčiarovi terapiu na BICOM. Mne i mojej manželke chuť na cigaretu čiastočne zostala i po antinikotínovej terapii. Ale nepociťovali sme tie neuverite?né stavy, keď chýba cigareta a človek je schopný ísť si o polnoci na benzínku kúpiť, lebo ráno by sme nemali čo fajčiť. I väčšine našich známych sa podarilo fajčiť. Doporučujeme.

Josef (Po, 21. 4. 2008 - 02:04)

Komu to nefunguje si jiste všiml, že tato metoda funguje jen 80% prípadú.Ne 100%, ale 80%.Skuste to znova a když to nezabere, tak znova.Nejsme všichni stejní,tak potom skuste neco jiného,ale chce to hlavne držet se svého rozhodní prestat.Mne to trvalo 4 roky, a dnes nekourím od 1989.

bb. (Čt, 15. 11. 2007 - 10:11)

to tief - a jaktože na stejném principu nefunguje celá medicína? Víš,kolik lidí jí věří?

meckam (St, 24. 10. 2007 - 23:10)

už 2 krát, jednou jsem vyd?žela rok a teď nekouřim měsíc

mirko (Ne, 26. 8. 2007 - 19:08)

asi preto ho pouzivaju aj veterinari,viera zvierat uzdravuje...

tief (Čt, 23. 8. 2007 - 13:08)

Nechcem Vam brat iluzie ale Bicom funguje na rovnakom principe ako vsetky sugestivne metody - verim ze mi to pomoze a tak mi to pomoze. Inak tie hightech popisy co su na strankach Bicomu su nezmysli vhodne do Star Treku a nie do realneho sveta fyziky.

Pavla (Čt, 28. 6. 2007 - 17:06)

Prosím Vás dá se využít terapie na Bicomu u pacientů sleukémií?

max (St, 30. 5. 2007 - 16:05)

Provozuje někdo Bicom 2000 v okolí Opavy nebo Ostravy?

Reklama

Přidat komentář