Reklama

Bicom 2000

Dana (Po, 14. 5. 2007 - 17:05)

Kouřila jsem od svých 18 let minimálně 30 cigaret denně. Zkoušela jsem přestat různými způsoby, ale marně. Po terapii na Bicomu jsem kouřit přestala. Už nekouřím 2 roku a můžu to všem vřele doporučit. Jen si musí každý uvědomit, že je to pomůcka a člověk se taky musí snažit sám a "zabojovat".

Vlaďka (St, 18. 4. 2007 - 20:04)

Teď už skoro tři roky. Byla jsem na tom podobně jako Jan, 17 let kouření 20 - 30 cigaret denně, abstinenční příznaky nebyly. Kuřáky jsem nezačala nenávidět, beru to jako jejich svobodu volby. Jediným problémem byly tzv. sociální návyky - kouření spojené s nějakou další činností - ranní cigareta s kávou, pauzy na cigaretu v práci atd.

Jan (St, 18. 4. 2007 - 14:04)

Už dva roky nekouřím po jediném zákroku na Bicomu. Kouřil jsem přes dvacet let 20 - 30 cigaret denně a přestal ze dne na den bez jakéhokoliv náznaku abstinence. Před tím jsem zkoušel mnohokrát přestat, trápil jsem se a nevydržel. Nevadí mi pobyt v zakouřené místnosti a nezačal jsem nenávidět kuřáky :-)

Návštěvník (Út, 20. 2. 2007 - 17:02)

Když selhaly všechny lékařské postupy v léčení alergie mojí dcery, chodila jsem s ní na bicom. Byla alergická snad na vše, vypadalo to, že ji zavřeme nahou do skleněného vakua. Po terapiích na bicomu se její stav výrazně zlepšil, navíc měla v krvi, krku, nose různá zvířátka jako je streptokok, stafylokok a podobně. Lékařka jí chtěla píchat pendepon, ale to jsem nedovolila. Na bicom jsme chodily snad každý den, aby jí hladina ASLA z těchto zvířátek klesla. TEnkrát ho měla zvýšené na 900. Bicomu se to podařilo, aniž by do sebe dostala jednu tabletku antibiotik. Když selžou všechny lékařské pokusy, musí člověk hledat jiné cesty. Jedna z nich je právě Bicom. Také s homeopatií mám skvělé zkušenosti. Na tyto postupy nedám dopustit, protože se mi podařilo dceru vyhrabat z opravdu škaredé nemoci.

Hana (So, 13. 1. 2007 - 13:01)

Už 15 let se léčím s alergií na pyl,peří,domácí prach,roztoče,trávy.Chodila jsem na injekce,akupunkturu nespočet prášků a kapek vše bez úspěchu.Máte někdo zkušenosti? Děkuji

Irena (Čt, 11. 1. 2007 - 22:01)

Už rok a půl díky tomu nekouřím. Během jednoho dne ze 30 cigaret na nulu a bez absťáku.

IV (Út, 19. 12. 2006 - 21:12)

Jak kdo :(( já už jsem svůj příspěvek psala.

miky (Út, 19. 12. 2006 - 18:12)

byl jsem tam před měsícem a nekouřim byl jsem silnej kuřák.všem doporučuju!!!!!

Hela (Po, 30. 10. 2006 - 12:10)

Byla jsem na této terapii před 2 lety. Je pravda, že jsem tam šla během 14ti dnů asi 3x, 1x bylo málo:-), ale opravdu mi to moc pomohlo. Předtím jsem měla několik neúspěšných pokusů a hlavně strašné absťáky. Byla jsem hodně silný kuřák, denně jsem vykouřila min. 30 cigaret. Spoustu odnaučených kuřáků tvrdí, že má chuť na cigaretu ještě po 10ti letech, já vůbec. Každému doporučuju.... A držím palečky.

Ilona (Út, 26. 9. 2006 - 18:09)

Byla jsem na bicomu asi před dvěma hodinama. Je pravda, že jsem z toho strašně malátná, nějak extrémní chuť na cigaretu nemám, ale znám lidi, kteří nekouří už 5 let po bicomu a na některý to nezabralo. Vydržať.

Pavla (Ne, 17. 9. 2006 - 13:09)

Fakt je ten,že je to pouze týden co nekouřím pomocí Bicomu 2000.Byla jsem velice silná kuřačka,nekouřit 2 hodiny pro mě bylo asi maximum.3 dny po mé návštěvě v antinik.centru jsem měla bouračku a věřte mi-já si nezapálila a to jsem byla přesvědčená,že to nemůžu zvládnout.Nikdo mi nevěřil a já jim chci a především sobě dokázat,že to jde......

IV (Po, 28. 8. 2006 - 10:08)

Byla jsem na Bicomu taky. A asi ve stejné situaci jako vy. Vydrželo mi to 2 týdny(a to jsem nepřestala úplně, ale kouřila asi třetinu). Je dobré, že dávají možnost po 14ti dnech to zdrama zopakovat. Já toho nevyužila z časových důvodů. Po konzultaci jsme dospěla k názoru, že bych musela chodit co čtrnáct dnů.....jsem beznadějný případ.

Iva (Po, 28. 8. 2006 - 10:08)

Vlaďko moc děkuju. Já jdu 18.9. a beru to jako svoji poslední naději. Všechny pokusy přestat kouřit naprosto selhaly. Zlanařila jsem i svoji kamarádku a mamku, tak jsem zvědavá. Bohužel jsem v dost složité životní situaci a "hulím" jako o závod, tak jsem trochu skeptická, protože mi je jasné, že nejdůležitější bude moje pevná vůle a rozhodnutí, a to mi teď bohužel chybí.

vladka (Ne, 27. 8. 2006 - 23:08)

Před dvěma lety

Iva (So, 26. 8. 2006 - 12:08)

Přestal někdo kouřit po antinikotinové terapii na přístroji Bicom 2000 ?

Reklama

Přidat komentář