Reklama

bolest břicha

Návštěvník (Po, 19. 8. 2019 - 18:08)

Na bolest břicha je dobrý heřmánkový čaj. Pokud vás bolí břicho často a nic moc nepomáha tak raději zajít k doktorovi.

Jindra (St, 28. 2. 2018 - 13:02)

pravá strana břicha bolí při stačení , v klidu nic nebolí. Začalo to při suchém kašli a zhoršilo se to při sportovní zátěži,
Dík za odpověď !

Sarka (Čt, 5. 5. 2016 - 23:05)

Od včerejška mě bolí na...Mam nyní totéž a též nevím co by to mohlo byt... Na internetu o tom nikde ani zmínka...

David (Po, 11. 11. 2013 - 17:11)

OD rána mě bolí břicho.Nevím co mám dělat,snad to přejde je to neustála bolest

anonymka (Po, 9. 9. 2013 - 16:09)

Bolí mě břicho a mám čtyři dny zpoždění s mesicky...bojím se že jsem těhotná..s klukem jsme to sice nedělali ale byli jsme hodně blízko u sebe nahý...můžu být těhotná..??

Antonín (Pá, 19. 7. 2013 - 12:07)

Dobry den.Mam 10leteho syna...Skuste gastroskopii , gastronomii ted presne nevim jak se to jmenuje ale jestly treba nemá zanět žaludku .

nicola (St, 21. 5. 2014 - 14:05)

bolim mne starsne mic bricho uz dve hodiny nevim co mam delat? porate my prosim

Romana (Čt, 25. 11. 2010 - 19:11)

mám strašné bolesti...to nic není mám s tím skušenosti.

Denča (Čt, 25. 11. 2010 - 19:11)

mám strašné bolesti úplně ukrutné je to děs kdyby někdo měl něco podobného dejte vědět děkuji.

Denča (Čt, 25. 11. 2010 - 19:11)

mám strašné bolesti úplně ukrutné je to děs kdyby někdo měl něco podobného dejte vědět děkuji.

Marie (Út, 3. 8. 2010 - 21:08)

zdravím, poslední dobou občas trpím nepříjemnou píchlavou bolestí na pravé straně břicha a hlavně ráno. Na internetu jsem četla hodně o zánětu slepého střeva, že bolest může se dlouhodobě objevovat a zanikat. Ráda bych zašla na kontrolu aby mě vyšetřili jenže praktického lékaře mám až v brně a já jsem výjimečně v Karviné na prázdninách. Nevíte náhodou na které oddělení by mě mohli vzít na kontrolu bez toho aby mě k němu musel poslat praktický lékař???? děkuji

Ravie (Út, 8. 6. 2010 - 10:06)

Zdravim.Nedávno se u mě...To co popisujete jsou příznaky ovulace, uprostřed cyklu se může objevit slabé krvácení nebo špinění, což je vhodná doba k oplodnění :-)

Felln (So, 9. 2. 2013 - 16:02)

Od včerejška mě bolí na...Dobrý den toto jsem měl taky tak mě poslli do nemocnice A mel jsem tam náky uzliny nebo co to bylo Skuste jit za doktorem a stěžovat jsi

Valerie (Ne, 27. 9. 2009 - 14:09)

Zdravim.Nedávno se u mě objevil menší problém.Někdy uprostřed cyklu jsem začala krvácet z ničeho nic.Menstruace to určitě nebyla a ted se mi to stalo znova a ještě navíc při souloži:( opět jsem krvácela,ale menzes to není.Navíc mám takové mrazivé pocity v podbřišku a občas tam píchne.Prosím co to může být? Předem děkuji za odpověď..

Ahoj Honzo (Po, 7. 9. 2009 - 10:09)

můj syn měl stejný zdravotní problém. Bolívalo ho břicho,měl špatné zažívání.Objevila jsem výrobky na přírodní bázi.Syn je začal užívat,do měsíce měl po problému, navíc posílil imunitu svého organismu. Dnes je zcela bez zdravotních potíží.Ráda Ti poradím,
piš na meil:majkaxp"centrum.cz

Honza (Po, 31. 8. 2009 - 14:08)

V poslední době mě pobolívá břicho ve spodní části pod pupkem, jakoby střeva. Trvá to pár dní a pak to zmizí, ale za několik dní se to opět vrací. Při obtížích používám živočišné uhlí, čerstvý mátový čaj a také žaludeční čaj. nemám zdání co to způsobuje, někdy je to třeba ze špatného jídla, ale třeba dnes ráno jsem se vzbudil a cítil jsem bolest. Mohl by mi někdo poradit? děkuju

petra (Pá, 17. 7. 2009 - 18:07)

Ahoj chtela bych se zeptat zda je tady nekdo kdo ma boleste bricha dlouhodobe. Tim myslim jakoze me bolivalo driv(asi pred 2 lety) hodne bricho a pak uz to bylo dobre, ze uz jen nekdy. A ted se to jako kdyby zase vraci ze mi nic neni a pak me najednou zacne z niceho nic bolet bricho a musim hned na zachod, protoze mam prujem. K lekari mam docela strach jit, ze by mi treba vynadal ze jdu tak pozde ze jsem neprisla driv. A jeste z toho vysetreni. Prosim kdyz mi napisete nekdo odpoved nebo jestli ma nekdo zkusenost takovou, budu moc rada. Dekuji.

Hanina (St, 11. 3. 2009 - 22:03)

Dobry den.Mam 10leteho syna ktery trpi opravdu casto krutymi bolestmi bricha.Detska lekarka nam doporucila probiotika jinak to pry nic zavazneho neni,ale ucinek bohuzel zadny.Syn se kolikrat v noci budi place a sviji se v bolestech a ja jsem totalne bezradna.Jednou jsme navstivili i pohotovost,kde nam bylo receno ze ma vetry.Tak nevim zda ma jeste smysl se obracet na lekare a nebo mam odpoved na jeho potize najit na internetu nebo v knizkach.Prosim pokud ma nekdo podobne skusenosti prosim poradte,budu moc vdecna.Dekuji

Lenka (So, 24. 1. 2009 - 21:01)

Boli me uz asi 3ti den Bricho je to pod pupkem az dolu nevite co by to mohlo byt?

Lenka (So, 24. 1. 2009 - 21:01)

Boli me uz asi 3ti den Bricho je to pod pupkem az dolu nevite co by to mohlo byt?

Reklama

Přidat komentář