Reklama

bolest břicha

(Po, 12. 11. 2012 - 17:11)

trošku blbost když máš...už vůbec nevečeřím,naposledy v 17 hodin a protože dělám dlouho do nocitak mám kolikrát večer velký hlad,tak si udělám kakao a to by si opravdu koukala,jak zasytí.

jája (Po, 12. 11. 2012 - 16:11)

mě bolí břicho mislela...trošku blbost když máš hlad napít se kakaa, ne?

lucka (Pá, 21. 9. 2012 - 20:09)

Musíš jít k doktorovi, zda...jestli ti bolí břicho tak si lehni a pokrč kolena . to pomáha . jo a modli se aby to přestalo:)

naty (Ne, 6. 5. 2012 - 07:05)

mě bolí břicho mislela jsem že z hladu tak sem se napila kakaa a nic pořát mě bolí eště je mi na zvracení prosím poradíte mi.

vlasto (Út, 5. 7. 2011 - 12:07)

Už nemám žádné potíže...ty dealerko,ty si nedáš pokoj

nuzf (Út, 5. 7. 2011 - 11:07)

boli me už tyden břicho a zvracim nevite co by mě mohlo pomoci?

vlasta (So, 5. 3. 2011 - 15:03)

Už nemám žádné potíže se zažíváním. Dlouho jsem trpěla s problémem, který vyvolával zvracení ,bolest žaludku, křeče nadýmání. Několikrát jsem byla na vyšetření žaludku i střev. Pokaždé nalezen zánět . Užívala jsem helicid a další léky, ale pokaždé to začalo znova .Pak jsem se dozvěděla o přírodních produktech a začala je užívat. A od té doby mám od problémů pokoj . Chcete-li se dozvědět vice pište : [email protected]

Jitka (So, 5. 3. 2011 - 15:03)

Již druhý měsíc mě bolí břicho přímo pod pupkem a také oči. Nevím, jestli to má nějakou souvislost.
Děkuji

Luc (Út, 25. 1. 2011 - 20:01)

Dnes mne začalo bolet...Asi žlučník..

Lucie (Čt, 20. 1. 2011 - 17:01)

Zdravím..
Už pár měsíců mě pobolívá na levé straně (pod srdcem) v oblasti pod žebry.. Když jsem se zmínila doktorce, tak si jen udělala poznámku.. Nevím co to může být.

jarmila (Út, 18. 1. 2011 - 10:01)

Ahoj zrovna jsem to dostala a...Pokud maš strach z jinych nemocí nemusíš to vše patří k těmto věcem . Ja prožívala totéž až po patém dítěti se mi vše upravilo a bolesti v normalu - někdo je víc citlivější a vníma to jinak ono souvysí také vaše psychika jak cna co zrovna myslíte a nebo jestli mate nějaky problém vše se to odraží od těchto věcí . Ale mohu vam nabídnou bylinkový produkt Emulips -jsou to kapky avelice pomahají i na stres ,spanek , žlučník .Obsahuje vitaním E reguluje vahu ,podpora v těhot. , Hlavně proti únavě . pokud budete mít zajem pište [email protected] přeji pěkný den

Hana (Út, 18. 1. 2011 - 09:01)

Ahoj zrovna jsem to dostala a pobolívá mě na levé straně pět centimetrů nad tříslama směrem k pupíku nevíte někdo co by to mohlo být je to narazové. Nikdy před tím jsem to neměla děkuji.

Demetria (Ne, 11. 6. 2006 - 22:06)

Mne když bolí břicho tak nejlepší je pořádně si usrat to pomáhá.

Monika (Ne, 30. 4. 2006 - 11:04)

můžeš mít strhané břicho od zvedání těžkých věcí až po cvičení.Pokud máš teplotu,zvracení,zimnici a nebo jinou potíž zajdi k lékaři.na jaře zlobí vnitřnosti hodně lidí.Bilynami nic nepokazíš,koupí se ve zdravé výživě,tam i poradí.Vaškova 2 Brno

Karolína (St, 22. 2. 2006 - 19:02)

už druhý den mě bolí břicho, hlavne kdyz se ohnu k zemi sedim a nebo stojim ale jakmile si lehnu na zada je to dobre. mam pocit jako by me bolelo cele brivho nevite nekdo co by to mohlo byt prosim?

Hanka (Út, 10. 1. 2006 - 18:01)

Musíš jít k doktorovi, zda to není něco akutního.

Iva (Út, 10. 1. 2006 - 17:01)

už asi třetí den mne bolí břicho, ale jenom v podvečer.Při té bolesti mi strašně buší srdce a je mi nazvracení. Prosím pomozte, co mam dělat?

jana (So, 1. 10. 2005 - 09:10)

Od včerejška mě bolí na pravé straně,5 cm od pupku,ale pouze při kašlání,je to jako by tam byl kámen,bolest je velmi silná.Na omak ani na stlačení nic nebolí.Co to může být?

Alena (Čt, 28. 4. 2005 - 19:04)

Dnes mne začalo bolet břicho na pravé straně u pupku? Bolest neustává. Poradí mi někdo?

Reklama

Přidat komentář