Reklama

Bušení srdce

Věra (Čt, 8. 11. 2007 - 16:11)

Loni v červnu jsem prodělala plicní embolii,podle lékařu jsem měla velké štěstí.Cítím se do cela dobře,ale někdy mám bušení srdce netrvá to moc dlouho,ale nevím proč se to děje.Tlak mám vždy perfektní,když mi ho lékař měří,srdce mi většinou takhle vyvádí až večer,když ležím.

r (Pá, 26. 10. 2007 - 18:10)

sanny ,na srdeční potíže není nikdo moc mladý,v každém případě jdi k lékaři,může to mít hodně příčin - moc cigaret,moc kafe,moc alkoholu,moc jídla,moc kilo,ale ze všeho nejvíc to může být panika.záchvaty paniky přijdou ani nevíš jak,spousta lidí si vůbec neuvědomuje o co jde,srdce začne bušit,ty se ještě víc vyděsíš...navíc ty panické ataky bývají často večer,v noci,jsou lidi které to budí ze spánku,lítají na pohotovost že budou mít infarkt a přitom stačí dobrý psychiatr.určitě to nenech bez povšimnutí,jdi k lékaři,nakonec to může být nějaká začínající nemoc srdeční

sanny (Ne, 21. 10. 2007 - 14:10)

ahoj.tak tento problem mam tak pul roku a dost me to desi.je mi 22 let tak si na nake srdecni potize pripadam mlada.vetsinou to prijde vecer kdyz jdu spat nebo kdyz si sednu.tlak mam docela nizky tak nevim.

Ester (Pá, 7. 9. 2007 - 12:09)

V prvni rade byste si mela nechat zmerit krevni tlak. Urcite jsou v Cesku mista, kde se meri zdarma. Dokud nebudete znat svuj talk, nemela byste experimentovat, protoze byste si mohla vazne poskodit zdravi. Nemejte obavy, buseni srdce se da odstranit i alternativni cestou, ale je opravdu zapotrebi znat ten tlak, protoze nektere pripravky tlak snizuji, jine zvysuji a mate-li nizky a snizite ho, muzete zkolabovat a mate-li vysoky a jeste ho zvysite, hrozi treba i infarkt. Budete-li chtit dalsi radu, nebojte se na mne obratit na e-mail: ester_strauss"yahoo.ca

Iveta (Pá, 7. 9. 2007 - 11:09)

Ahoj. Já mívám už tak rok bušení srdce. Občas mívám pocit jako kdyby chtělo vyskočit. Nebo si lihnu a buší mi, vždycky jen chvíli ale nepříjemné to je. Mám strach, abych neměla nějaké onemocnění srdce...

Saji (Čt, 6. 9. 2007 - 23:09)

Dobry den, obcas se mi stava, jako kdyby se mi srdce dostalo do takoveho vzduchoveho vacku a v nem chvili bilo. Nevim co to je, tak se jen tak ptam.. Dekuji

Monika (So, 25. 8. 2007 - 18:08)

Mě se tohle stalo jen dvakrát(v tomto měsíci), výhradně když jsem v klidu, ale srdce mi zrychleně buší třeba i půl hodiny. Vzkoušela jsem tip prudce zakašlat a opravdu to pomohlo. Je to hodně nepříjemné, ale uklidnilo mě, že by to nemělo být něco vážného.

Petr (Čt, 16. 8. 2007 - 16:08)

Ahoj Simčo, mám stejné příznaky jako ty. Sem a tam mi srdce jakoby intenzivněji udeří nebo jakoby poskočilo. Mám to tak 2 dny z týdnu a beznadání se tomůže objevit kdykoli. Stává se mi to výhradně když jsem v klidu.(ležím, sedím)... Začalo se to projevovat hned po maturite, kdy jsem ze stresu upadl do bezvědomí. Takže se docela bojím. Pojí se to s mou depresí. Kdyby jsi mi mohla napsat léky které užíváš, hodně by mi to pomohlo. Můj E-mail je Frees"seznam.cz

martina (So, 11. 8. 2007 - 00:08)

mam buseni srdce uz 5 let. Kolikrat i 180 t /min sem mivala.Ted beru Lokren a mam klid. Vim stopro ze je to ze stresu (srdce mam v poradku) ale je to tvz. uzkost, aspon tedy mam vsechny priznaky. Nesmite se toho bat, jinak to bude jeste horsi!!

Hm... (St, 8. 8. 2007 - 23:08)

SIMONE : Opravdu si mysliš že 99% nemoci je ze stresu? Myslis ze geneticka porucha ditete je ze stresu? ikdyz se tak stvori? Ze clovek dostane ze stresu cukrovku? Cystickou fibrozu? Nebo horsi nemoci? Ze stresu bych obvinil spise psychosomatické nemoci... ale ty se daji odstranit jak přišli pomoci opravdu dobrych psychologu...

Vaz prosim slova...

Jana v Býku (Čt, 2. 8. 2007 - 19:08)

Ahoj Hani,myslím si,ale to je jen m§ůj názor i postřeh z vlastního příkladu,že to bylo tím vínem.Myslela jsi,že je to tvoje poslední viď?A že ti srdce vyskočí z krku?Je to tím vínem,to já zažila taky párkrát.Nebo také to mám i po lécích.

Hana (Čt, 2. 8. 2007 - 18:08)

Bušení srdce si někdy uvědomuji, když ležím v posteli.Mám pocit, že bušení nejen cítím, ale i slyším.Před několika dny se mi ale stalo, že mě začal polet levý prs, pak mi vystoupil pot na čele, pocítila jsem slabost.Toto se odehrálo večer, předtím jsem vypila 2 sklenky vína.Druh den dopoledne po snídani se mi opět udělalo slabo jako ten večer.Prs bolel, přestal až pozdě odpoledne.Od té doby mě slabost nepřepadla, ale bušení srdce si v posteli opět uvědomuji.Co bych měla udělat.Celá ta situace mě dost vylekala.Nemohly to způsobit ty ě sklenky vína?Jsem totiž prakticky abstinent.Ale rodiče slavili 65 let společného života, a tak jsme to s příbuznými zapili.

Jakub P. (Čt, 2. 8. 2007 - 17:08)

Zapoměl jsem přidat že mě buší tak 5 minut a pak se to uklidní.

Jakub P. (Čt, 2. 8. 2007 - 17:08)

Ahoj, mě je 15 velice silně sportuji, hraji fotbal, a několikrát jsem vyhrál přespolní běh.(ne nějaký pro obézní ale pro profesionální sportovní školy)A občas mám bušení srdce většinou před nějakým vylekáním, např. úzkostí, noční můry atd. Mám také problémy se štítnou žlázou. Myslíte že to je tou úzkostí a můrami nebo je to v mojem věku vážné?

Ignacius R. (Út, 31. 7. 2007 - 13:07)

Mě na tohle pomáhá Koenzym Q-10.
Denně 1 tabletku - a mám klid.

Janča (Út, 31. 7. 2007 - 10:07)

Ahoj, občas se mi v noci stane, že se probudím a rozbuší se mi srdce.. Není to moc časté, ale občas se mi to stane.. co s tím? Na EKG jsem byla před rokem, vše ok..

Lucka (St, 25. 7. 2007 - 12:07)

Ahoj,uz mi to dnes nedalo a podivala jsem se na net. Mam buseni srdce po jidle, trva to okolo pul hodiny nez se to opet uklidni. Dale se mi to stava pred spanim. Nijak me to neleka, zatim se pozoruju, EKG mam v poradku, krev taky. Mam to asi pul roku, ale vim, ze cca pred 3 lety jsem to mivala taky, ale nevsimala jsem si toho. Po par tydnech to ustalo. Nevim co s tim.

Marie Musilová (Čt, 5. 7. 2007 - 12:07)

Máte pravdu, jsem po všelijakých vyšetřeních, kde mi nic nesdělili, dostala jsem betablokátor Concor a Anopyrin. Když mě to začne zlobit, snažím se odvést pozornost jinou činností. Pomáhá mi práce, lidičky kolem sebe. Jen to nechce stres a řvoucí lidičky kolem vč. dětí. Někdy to totiž vyvolá i hluk kolem sebe. Občas mě i píchne u srdce a jde to až do levého ramene, ale vždy to rozdýchám. Držte se. Asi to opravdu způsobené nervovým stavem. Lexaurin ale nepapám, je návykový.

Hanka (Ne, 3. 6. 2007 - 19:06)

Podle tradiční čínské medicíny může mít bušení srdce několik různých příčin a každá se léčí jinou bylinnou směsí. Je potřeba udělat diagnostika. Máte-li zájem o konzultační dotazník, napište mi na jin_jang"volny.cz, diagnostiku vypracuji zdarma a doporučím vhodné bylinné směsi. Taky chci upozornit, že bušení srdce bývá vedlejším účinkem některých léků, z vlastní zkušenosti konkrétně antikoncepce Diane - bušení srdce, klaustrofobické pocity, pláč, hysterie, bolestivě naběhlá prsa, nakonec jsem dostala prášky na nervy, a přitom vše bylo z té antikoncepce. Ahoj, Hanka.

Naďa (Ne, 3. 6. 2007 - 16:06)

Je to pár dní co jsem usínala a nejdenou jsem nemohla popadnot dech přitom jse mi zvýšil tlak!!! Odpovězte

Reklama

Přidat komentář