Reklama

chat nad 40 let

Návštěvník (Pá, 1. 2. 2008 - 13:02)

Nebude mít už někdo konečně padla?

Pak by se to mohlo oslavit.:-)))'

Trepifajksl (Pá, 1. 2. 2008 - 13:02)

Bábu Plajznerku na vás, bando nevyřáděná'

Návštěvník (Pá, 1. 2. 2008 - 13:02)

Nerozčiluj se, Evo, když mi nikdo nebude krást můj nick, tak se budu podepisovat. Taková krásná Kleopatra jsem byla. A teď je po mě!:-)))

Nebaví mě zpětně dementovat, co jsem nenapsala!!!

DrVoštěpe, tak tohle není moc o pohádce. Ale asi tu budete taky nejmíň dva, co? :-)'

Eva (Pá, 1. 2. 2008 - 13:02)

šoustáku, jsem jedna z těch, které byly vypůjčeny snad nejvíckrát, ale když to někomu dělá radost, proč ne. Ale vítám tě tady.'

Eva (Pá, 1. 2. 2008 - 13:02)

Nikdo mě neopil, to bych tady nesměla být takovou dobu. Sakra máte konečně možnost chvíli zde diskutovat bez urážek, ale vy budete pořád dorážet, až to tu vypukne znova. O něco se tady snažím a místo, aby jste se zapojili, tak budete štěkat a štěkat. Tak co chcete. a znova opakuju, nikdo mě ničím neopil, jen si myslím, že už toho vulgarismu bylo dost, nebo vám to snad chybí?'

Návštěvník (Pá, 1. 2. 2008 - 13:02)

Tak si vyber Sodoma nebo Gomora? Oboje najednou je dost, ne?:-)))

Šousták. (Pá, 1. 2. 2008 - 13:02)

Evo ahoj. Tak jsem si to celý přečet a žasnu kolikrát si mě vypujčil do diskuse. Tady to je sodoma gomora.'

DrVoštěp (Pá, 1. 2. 2008 - 13:02)

Přivedlo mě na to spojení DR a vošpěpu, na kterej bych si tě rád narazil a udělal nám oběma dobře. Co ty nato?'

Eva (Pá, 1. 2. 2008 - 13:02)

anonym-Myslíš, že je důležité to, co, ty nevíš?
Pokud se budu bavit s tebou, nebudu vědět zase já, s kým se bavím, jelikož nemáš žádný nick.'

Ra (Pá, 1. 2. 2008 - 13:02)

Ale oni se přece, pod jinými jmény, stále opakují.'

Návštěvník (Pá, 1. 2. 2008 - 13:02)

S blbečkem, který jí opil kecama. Jako už před ní Vločku a Lilli.'

Návštěvník (Pá, 1. 2. 2008 - 13:02)

DrVoštěpe (mimochodem pěkné jméno, co tě na něj přivedlo - má něco společného s pohádkovým hrdinou?), když nevíš, co vlastně chceš, tak je to těžký.:-)

Za hovado se omlouvám, ale tady fakt nejde rozeznat, kdo je kdo.'

Eva (Pá, 1. 2. 2008 - 13:02)

Ra-historie se vždy opakuje a opakovat bude, opakuje se móda, opakují se výchovné vyrazy našich rodičů....jen DNA se neopakuje, v tom je jedinečná a doufám, že se nebudou opakovat určití jedinci z určité diskuze.'

Návštěvník (Pá, 1. 2. 2008 - 13:02)

V každém případě jsou všechny Kleopatry už jen falešné. Žádná MÁ ani TVÁ neexistuje. Jsou to jen chabé napodobeniny a to vím s naprostou jistotou. Ale s kým se, Evo, vlastně bavíš, to nevím.:-)))'

DrVoštěp (Pá, 1. 2. 2008 - 13:02)

Jesně že nejsem hovado. Ale i tak nevím, co na tvojí otázku odpovědět. Je mimo mísu.'

Návštěvník (Pá, 1. 2. 2008 - 13:02)

Jo, a klidně mě ještě chvalte. Mě to baví, jsem taky ráda chválená jako náš ministr zahraničí.:-)))))'

DR (Pá, 1. 2. 2008 - 13:02)

Evo, o skutečné osobnosti byla vždycky nouze, taky proto, že jejich "osobitost" kladně vyhodnotili až potomci :-)) Takže se dá očekávat, že se historie zopakuje, ne?'

Eva (Pá, 1. 2. 2008 - 13:02)

Má Kleopatra-Nečekám tady už na nic, zdejší diskuze mě naučila nic neočekávat, pak nemůžu bý nijak překvapená. Nikdo mně nenadává a tudíž to ani nebudu řešit, já myslím, že vím, kdo je Ra a osobě Ra odpovídám, ať už je to dubler, nebo ne,pokud začne používat výrazy, jakých tu bylo už spousta, odejdu, nebo ho budu ignorovat. Ale přece, nebudu urážet někoho, jen proto, že by eventuelně jednou mohl začít.'

Návštěvník (Pá, 1. 2. 2008 - 13:02)

A jako co? :-)

(platí pouze v případě, že nejsi to hovado:-))'

Návštěvník (Pá, 1. 2. 2008 - 13:02)

A jako co? :-)

(platí pouze v případě, že nejsi to hovado:-))'

Reklama

Přidat komentář